Covid-19 Cepiva

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Oprosti, ampak verjetno ne pricakujes, da preucim pdf z studijo v japonscini?:)

Kaj pomeni to kar lepis? Iz enega linka sem razbral, da preucujejo japonci ucinke pfizer na japonce, da bodo naredili studijo, da ugotovijo kaksen ucinek ima na azijce, ker je bilo azijcev malo pri testu, ki ga je pfizer delal in bi se radi prepricali. Sem kaj izpustil?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.711
113
Da se epidemija čim prej konča in mislim, da je samo s cepivi ne bomo.

Tako kot je to uspelo Indiji z Ivermectinom, bi lahko uspelo celotnemu preostalemu svetu lansko jesen in zimo:

Poglej priponko 46317Poglej priponko 46318
Da ne bo tole tko kokr je bilo tvoje kričanje, da tretjega vala ne bo. Sodelavc mal si zglajzal iz realnosti.
Na vprašanje o agendi pa še nisem dobil odgovora. Pa prosim ne nalimi še enkrat grafov. Tud če jih nebi hotu videt bi jih že zdavnaj znal na pamet.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Da ne bo tole tko kokr je bilo tvoje kričanje, da tretjega vala ne bo. Sodelavc mal si zglajzal iz realnosti.
Na vprašanje o agendi pa še nisem dobil odgovora. Pa prosim ne nalimi še enkrat grafov. Tud če jih nebi hotu videt bi jih že zdavnaj znal na pamet.
Kakšen tretji val neki. Govoriš o ugodnostih, ki so jo dali prebolevnikom in cepljenim, ko cepiva še ni bilo zadosti, pa so se ljudje ali:
- namenoma okuževali
- pošiljali enega in istega okuženega na PCR teste s svojim zdravstvenimi izkaznicami, da so dobili potrdilo o okužbi

Oboje je bilo objavljeno na rtvslo. To je bil naš tretji val, ki je začuda pojenjal, ko so najavili, da bodo zaradi namernih okužb umaknili ogodnosti za prebolevnike.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Oprosti, ampak verjetno ne pricakujes, da preucim pdf z studijo v japonscini?:)

Kaj pomeni to kar lepis? Iz enega linka sem razbral, da preucujejo japonci ucinke pfizer na japonce, da bodo naredili studijo, da ugotovijo kaksen ucinek ima na azijce, ker je bilo azijcev malo pri testu, ki ga je pfizer delal in bi se radi prepricali. Sem kaj izpustil?
Ovaries-get-the-mRNA-from-Pfizer-Shot-Graph-1024x712.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
Kakšen tretji val neki. Govoriš o ugodnostih, ki so jo dali prebolevnikom in cepljenim, ko cepiva še ni bilo zadosti, pa so se ljudje ali:
- namenoma okuževali
- pošiljali enega in istega okuženega na PCR teste s svojim zdravstvenimi izkaznicami, da so dobili potrdilo o okužbi

Oboje je bilo objavljeno na rtvslo. To je bil naš tretji val, ki je začuda pojenjal, ko so najavili, da bodo zaradi namernih okužb umaknili ogodnosti za prebolevnike.
O fak, kako si ti zabluzil...

Dvignilo se je število osebkov v bolnici, dvignilo se je število na intenzivni, dvignilo se je število smrti.

So tisti, ki so hodili z drugimi zdravstvenimi kaj prispevali k temu?
So prfuknjeni mlajši, ki so se okuževali kaj prispevali k temu?

Ta tvoj novi možganski prdec, ki ga imaš za rešilno bilko svojih faljenih teorij, predstavlja kakšen % zaznanih okužb.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
In? Kaj to pomeni?
Da gre večina lipidnih mehurčkov, v katerih se nahajajo mRNA sporočila, ki dajejo človeškim celicam nalogo proizvajati Spike protein, ki je mimogrede toksičen in povzroča Covid, pri ženskah v jajčnike in kostni mozeg in se Spike proteini tam proizvajajo.
Pri moških pač ne v jajčnike ampak v kostni mozeg.

Johan_blond pravi, da je to super, med tem, ko top strokovnjaki opozarjajo, da je to problem ker:
- so mislili, da bo cepivo ostalo v ramni mišici
- ob splovitvi cepiv še niso vedeli, da je spike protein tisti, ki je toksičen del virusa in povzroča Covid



V zadnjem videu se znanstveni del začne na 15:50.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.711
113
Kakšen tretji val neki. Govoriš o ugodnostih, ki so jo dali prebolevnikom in cepljenim, ko cepiva še ni bilo zadosti, pa so se ljudje ali:
- namenoma okuževali
- pošiljali enega in istega okuženega na PCR teste s svojim zdravstvenimi izkaznicami, da so dobili potrdilo o okužbi

Oboje je bilo objavljeno na rtvslo. To je bil naš tretji val, ki je začuda pojenjal, ko so najavili, da bodo zaradi namernih okužb umaknili ogodnosti za prebolevnike.
Ti si že tok odpeljan, da ne vem, če te še kaj pripelje nazaj. Dej res nehaj buljit YT in začni uporabljat pamet. Ja, ogromno nebuloz so sproduciral naši vrli vladajoči in tem nebulozam še kar ni videti konca, sam ti z limanjem budalaštin iz YT tudi ne delaš ravno usluge svetu.

PS: Kje je johan napisal, da je to super?
PPS: To od ramne mišice ti je bilo tudi že razloženo, pa še kar teraš dalje.
PPPS: Če bi takrat bil na voljo Pfizer bi ti lepo nastavil rokco in vseh teh nebuloz s katerimi želiš opravičit svojo, sicer legitimno, odločitev o necepljenju ne bi limal niti buljil. Si mi bil pa vseen bolj simpatičen, ko si mel še težave z gumami za Ampero.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver in Pepe

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Ti si že tok odpeljan, da ne vem, če te še kaj pripelje nazaj. Dej res nehaj buljit YT in začni uporabljat pamet. Ja, ogromno nebuloz so sproduciral naši vrli vladajoči in tem nebulozam še kar ni videti konca, sam ti z limanjem budalaštin iz YT tudi ne delaš ravno usluge svetu.

PS: Kje je johan napisal, da je to super?
PPS: To od ramne mišice ti je bilo tudi že razloženo, pa še kar teraš dalje.
PPPS: Če bi takrat bil na voljo Pfizer bi ti lepo nastavil rokco in vseh teh nebuloz s katerimi želiš opravičit svojo, sicer legitimno, odločitev o necepljenju ne bi limal niti buljil. Si mi bil pa vseen bolj simpatičen, ko si mel še težave z gumami za Ampero.
Tebi sploh ne mislim več odgovarjati.

Sicer bo pa čas pokazal svoje, tako kot je za hipotezo o izvoru virusa, da je ušel za Wuhanskega laboratorija, za katero ste eno leto trdili, da je to teorija zarote in kdorkoli je trdil drugače, je bil praktično izbrisan z interneta.
 
  • Všeč mi je
Reactions: HEPAN
19. jul 2007
2.756
1.477
113
Johan_blond pravi, da je to super, med tem, ko top strokovnjaki opozarjajo, da je to problem ker:
- so mislili, da bo cepivo ostalo v ramni mišici
- ob splovitvi cepiv še niso vedeli, da je spike protein tisti, ki je toksičen del virusa in povzroča Covid

Nikjer nisem rekel, da je to super, ampak vedi, da s temi trditvami zbijaš sebi kredibilnost, ne pa meni.
- trditev o ramni mišici je zraslo na tvojem zelniku (tako kot trditev da je mRNA tehnologija povsem nova, hkrati pa limaš patente iz 1989)

- kar se pa tiče toksičnosti S-proteina, že od SARS/MERS so preučevali proteine koronavirusov, N-protein je še bolj problematičen. Glede cirkulirajočega S-proteina, ki nastane kot produkt cepljenja - pri tem imaš vsaj možnost, da ugotoviš katero točkovno mutacijo / insercijo / delecijo narediš, da zmanjšaš toksičnost proteina in ohraniš imunogenost, pri okužbi s COVID-om tega nimaš. Pri cepljenju imaš možnsot da kontroliraš količino nastalega S-proteina, pri okužbi tega nimaš.
Tako da se mi resnično zdi bizarno, da "zanikovalci virusa" sedaj problematizirajo cepilni S-protein, kajti z vsako trditvijo o toksičnosti S-proteina pravzaprav potrjujejo problematičnost in nevarnost okužbe s COVID-om
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
(tako kot trditev da je mRNA tehnologija povsem nova, hkrati pa limaš patente iz 1989)
mRNA tehnologija ni nova, nova pa je masovna uporaba na človeški populaciji ne da bi se vedelo, kako dejansko deluje v človeškem telesu. Delalo se je na predpostavkah. Delalo se je po bližnicah.
 
19. jul 2007
2.756
1.477
113
Res? Imaš vir za tvojo trditev, da so 2017 vedeli, da se bo mRNA razpršil po celem telesu?
Članek iz 2017 ki opisuje študijo o mRNA v lipidnih nanodelcih (točno ta pristop, ki ga uporabljata Pfizer in Moderna, CureVac).

In citat direktno iz članka: However, as LNPs are efficient delivery vehicles to the liver,19 a contribution of the liver to the increased systemic IL-6 concentrations cannot be excluded.
(soavtorji tega članka so iz CureVac)

Pri tem se sklicujejo na drug članek, ki je pa študija, kako se lipidni nanodelci distribuirajo po telesu (jasno, 2017 so bile vse študije narejene na miših). V tem članku je tudi sledeč citat: "A small fraction of activity remained at the site of the injections (around the eyes and in the abdomen) and continued translation was measured for up to 7 days demonstrating the rapid turnover of translatable mRNA in the liver."

Oba članka sem že citiral v enih prejšnjih postih. Ti, ki si bolj vizualen tip, odpri članke in boš imel slikce, kako se porazdeljujo nanodelci po telesu.


1624002004038.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.711
113
Tebi sploh ne mislim več odgovarjati.

Sicer bo pa čas pokazal svoje, tako kot je za hipotezo o izvoru virusa, da je ušel za Wuhanskega laboratorija, za katero ste eno leto trdili, da je to teorija zarote in kdorkoli je trdil drugače, je bil praktično izbrisan z interneta.
Kaj, a se bojiš resne debate brez limanja sumljivih linkov do sumljivih vsebin? Zamenjal si obsesije kot gate že nekajkrat. Tko po spominu Gume DOT XXX.... prebolel sem, sam nimam protiteles, D vitamin bo rešil svet, cepljenci širijo okužbo enako kot necepljenci, tretjega vala ne bo, the list is long..... Zdaj nažigaš od proteina, pa ti je tole, kar ti piše johan zdaj, napisal že ene trikrat, ne bom pa brskal za citati, ker zaenkrat še imam spomin. Aja, pa da gama seva ne pozabim, ta ti je dal zadnje dni krila, pa je blo jasno že lep čas, da bo AZ manj učinkovita proti novim sevom, ravno zato nisem šel po drugo dozo kot prebolevnik, ker se mi zdi bolj smiselno počakat na jesensko verzijo cepiva. Sam ti si to gamo zdaj pograbil, ker naj bi potrjevala tvoje teorije o tem, da je cepljenje brezveze.
Tko da zarad mene me lohk daš na ignor, bod pa fer, ker jest tebe ne morem dat, žal.

PS: Aja, čudežna konjska tabletka mi je pa ušla, no tud to lohk dodaš na listo obsesij.
 
19. jul 2007
2.756
1.477
113
mRNA tehnologija ni nova, nova pa je masovna uporaba na človeški populaciji ne da bi se vedelo, kako dejansko deluje v človeškem telesu. Delalo se je na predpostavkah. Delalo se je po bližnicah.
Delalo se je tako kot vedno, vedno se naredi na živalih (imaš slikce), in enkrat se gre na ljudi. Vedno.
Povej, kaj se je preskočilo.

Npr, pri onkologiji se vedno presoja sproti, kaj se bo naredilo. Če se kaže, da je zdravilo učinkovito, bi bilo skrajno neetično da bi placebo skupino obsodil na smrt in se spremeni protokol, če se kaže da zdravilo ni učinkovito, bi bilo skrajno neetično, da bi nadaljeval s neučinkovito (celo toksično) terapijo.

Pristop je bil takšen kot ponavadi, je pa res da so okoliščine bile takšne prvič v moderni zgodovini.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Delalo se je tako kot vedno, vedno se naredi na živalih (imaš slikce), in enkrat se gre na ljudi. Vedno.
Povej, kaj se je preskočilo.

Npr, pri onkologiji se vedno presoja sproti, kaj se bo naredilo. Če se kaže, da je zdravilo učinkovito, bi bilo skrajno neetično da bi placebo skupino obsodil na smrt in se spremeni protokol, če se kaže da zdravilo ni učinkovito, bi bilo skrajno neetično, da bi nadaljeval s neučinkovito (celo toksično) terapijo.

Pristop je bil takšen kot ponavadi, je pa res da so okoliščine bile takšne prvič v moderni zgodovini.

Vedno se je šlo v tretji fazi preizkušanja na podlagi izrednega dovoljenja uporabljat kandidata za zdravilo na splošni populaciji ob veliki podpori uradne stroke?
Hmmmm ....