Covid-19 Cepiva

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.478
113
dve leti so se eni antivaksari ( ne bi po imensko, ker dobro vedo kdo so ) trudili na forumu prepričat množico, da nas hočejo pobit z cepivom, da je to načrtovana farmacevtska zarota, da neki skriti ljudje hočejo pač z cepivom prikrito ubijat. da cepivo ni ustvarjeno za kovid ampak za ubit ljudi.
zdaj pa en kreten, čisto lepo javno, na očeh vsemu človeštvu pobija množice, brez da bi bilo kaj prikrito, brez zarot.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.820
10.501
113
kod Džej-Zija
Karma pa te stvari. Pa toliko, ko je imel za povedat čez Đokota.

Preden začneš nabijat o karmi:
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.742
6.172
113
Zanimivo, da je 68% na intenzivni cepljenih in le 27% necepljenih.
Capture.PNG
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.412
3.525
113
Dol mi visi za njegova rebra in za Alter. Čez dan na brzino preletim vaše zabluzke, spotoma kakšno reč napopam, da bi pa vse to bral, mi pa na kraj pameti ne pride. V bistvu nimam tolk mizernega lajfa, da bi si mogu cajt mašit z Alterjem.
Lahko pa narediš dizertacijo s cepljenimi/necepljenimi, ko imaš ravno cajt in si vsi narobe razlagamo številke.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.419
9.365
113
Dol mi visi za njegova rebra in za Alter. Čez dan na brzino preletim vaše zabluzke, spotoma kakšno reč napopam, da bi pa vse to bral, mi pa na kraj pameti ne pride. V bistvu nimam tolk mizernega lajfa, da bi si mogu cajt mašit z Alterjem.
Lahko pa narediš dizertacijo s cepljenimi/necepljenimi, ko imaš ravno cajt in si vsi narobe razlagamo številke.
U, nadcar, a sm lohk tvoj prjatu?

Napopaš čisto glupost, kot že neštetokrat, ker se ti je po naslovu zdel, da boš lohk Nadalovo težko dihanje hitr povezu s cepljenjem....prov mu je ovca.... in gremo dalje po netu iskat gluposti, ane doltebvisi. Čudn da Colbrellija nisi najdu....hitr googlat....
Zdej pa hitr mal zalaji mal požali, dobra dimna zavesa za tvojo glupost.... aja sej res doltivisi, maš pomembn lajf....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in mosseero

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.478
113
Dol mi visi za njegova rebra in za Alter. Čez dan na brzino preletim vaše zabluzke, spotoma kakšno reč napopam, da bi pa vse to bral, mi pa na kraj pameti ne pride. V bistvu nimam tolk mizernega lajfa, da bi si mogu cajt mašit z Alterjem.
Lahko pa narediš dizertacijo s cepljenimi/necepljenimi, ko imaš ravno cajt in si vsi narobe razlagamo številke.
pozabil si še dodat, da si sproti še hitro namisliš enih par znancev z hujšimi posledicami po cepljenju, samo da bi dokazal tvoj prav v smeri proti cepljenju.
in pol ti o mizernem lajfu :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey