Covid-19 Cepiva

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.294
3.429
113
Sej se mi je zdelo, da boš ti priplezal izpod folije. Bistvo sporočila itak nisi razumel, ker ti um ne seže tako daleč.
Bom drugič iz YT linkal, da bo pasalo v tvoj okvir dojemanja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in novaa

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.294
3.429
113
Še en konstruktivni prispevek od tebe. Čedalje bolj ugotavljam, da ti cepivo pušča stranske učinke v umu. No, tam ti ga ne more, ker ga itak nimaš. Če bi ga slučajno še po kakšni pomoti imel, bi si zapomnil, da nisem anti, sem zgolj skeptik, kar je zame velika razlika. Nisem rekel, da se nikoli ne bom cepil, samo ta krog bom preskočil. Ko pa 5g ven privlečeš si pa vse povedal. Bistva linka pa itak nisi dojel.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.577
10.183
113
kod Džej-Zija
Še en konstruktivni prispevek od tebe. Čedalje bolj ugotavljam, da ti cepivo pušča stranske učinke v umu. No, tam ti ga ne more, ker ga itak nimaš. Če bi ga slučajno še po kakšni pomoti imel, bi si zapomnil, da nisem anti, sem zgolj skeptik, kar je zame velika razlika. Nisem rekel, da se nikoli ne bom cepil, samo ta krog bom preskočil. Ko pa 5g ven privlečeš si pa vse povedal. Bistva linka pa itak nisi dojel.
Aja, skeptik si? Najbrž do trenutka, ko bo kovid izbrisan. Takrat bo pa zate ravno pravi čas za cepljenje. Jeba, ker potrebe ne bo več. Kreten.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.062
4.065
113
Sem slisal za vsaj 3, enega sem poznal osebno, ki so umrli za srcnim napadom po cepljenju. Seveda, pri nobenem ni bilo krivo cepivo.
Bi bilo zanimivo videti statistiko smrti zaradi srcnih napadov v prvem polletju glede na prejsnja leta.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.401
5.685
113
Finland starts vaccinating children between the ages of 12 and 15 today. Vaccination can take place in schools, for example, and it may be that a child chooses to take the vaccine against the will of his or her parents.

12yo able to make informed decision about risk/reward on a compound under emergency authorization?


Btw, pri vsaki reklami na tv, ko reklamirajo arcnije, na koncu rečejo, "o tveganju in stranskih učinkih se posvetujte z zdravnikom ali farmacevtom", medtem ko na cepilnih centrih tam prideš, dast kartico, te špiknejo in gremo dalje ??
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa in AndY1

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.294
3.429
113
Aja, skeptik si? Najbrž do trenutka, ko bo kovid izbrisan. Takrat bo pa zate ravno pravi čas za cepljenje. Jeba, ker potrebe ne bo več. Kreten.
Uuuu, spet žaljivke, spet si zažarel v polnem sijaju in pokazal svoj nivo. A taka izbira besed je stranski učinek cepiva? Samo, da vem. Za ceplenje se bom odločil sam in to takrat, ko se bom jaz hotel, če se bom sploh hotel. Po dosedaj videnem najbrž ne.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
Sem slisal za vsaj 3, enega sem poznal osebno, ki so umrli za srcnim napadom po cepljenju. Seveda, pri nobenem ni bilo krivo cepivo.
Bi bilo zanimivo videti statistiko smrti zaradi srcnih napadov v prvem polletju glede na prejsnja leta.
srčni napad po cepljenju :sprasujemse: , daj ne seri. a če ti bo ta polletna statistika pokazala upad srčnih zastojev, kar bo pomenilo, da cepivo nima veze z tem,A SE BOŠ PA CEPIL?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
Btw, pri vsaki reklami na tv, ko reklamirajo arcnije, na koncu rečejo, "o tveganju in stranskih učinkih se posvetujte z zdravnikom ali farmacevtom", medtem ko na cepilnih centrih tam prideš, dast kartico, te špiknejo in gremo dalje ??
kako pa je cepljenje pri ošpicah, mumpsu, kozam, rotavirusu, gripi, je kaj drugačno od covid cepljenja, ta navodila pa to:sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl