Covid-19 Cepiva

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.450
4.549
113
To ni čisto res. Vaxzevria je low-budget znamka od AstraZenece. Zdaj samo vprašanje, kje šparajo!? Ali na embalaži, ali na vsebini?
Ne kotali bučk, če nimaš pojma o čem govoriš.
AstraZeneca = Vaxzevria. Cepivo je popolnoma enako oz. to nista dva različna cepiva. Marca so vložili spremembo imena in posledično embalaže, ker je Astra na ime že imela stigmo problematičnega cepiva. Zamenjali so torej ime predvsem zaradi stigme/marketinga. To je vse.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.092
3.575
113
Marlbor
Ne kotali bučk, če nimaš pojma o čem govoriš.
AstraZeneca = Vaxzevria. Cepivo je popolnoma enako oz. to nista dva različna cepiva. Marca so vložili spremembo imena in posledično embalaže, ker je Astra na ime že imela stigmo problematičnega cepiva. Zamenjali so torej ime predvsem zaradi stigme/marketinga. To je vse.
Aja, kvaliteto so popravili s spremembo imena. Odlično. Koliko je zdaj boljši odstotek krvnih strdkov v novi embalaži? :sprasujemse:
Lahko obračaš kakorkoli. Gre za klasični marketinški nateg, ker uporabljajo low-budget znamko za nek svoj izdelek, ravno zato da si ne umažejo imena. :bonk:
V praksi gre vedno za nek šrot od izdelka, pod katerega se ne želijo podpisati.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.450
4.549
113
Aja, kvaliteto so popravili s spremembo imena. Odlično. Koliko je zdaj boljši odstotek krvnih strdkov v novi embalaži? :sprasujemse:
Lahko obračaš kakorkoli. Gre za klasični marketinški nateg, ker uporabljajo low-budget znamko za nek šrot od izdelka, ravno zato da si ne umažejo imena. :bonk:
Pismo si zabit. Res nisi reklama za anticepilce, antiCorono in vse anti ljudeke tukaj. Trdiš nekaj, kar je popolna laž, seveda brez kančka dokazov. Prosto po butec logiki.

Zamenjali so IME. Štancajo enako cepivo kot so ga prej, nobene druge spremembe ni bilo, kar so seveda potrdile institucije, ki so prejele prošnjo za spremembo. Prosim postrezi z dokazi, da so menjali tudi kvaliteto cepiva.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.092
3.575
113
Marlbor
Baje da Vaxzervio dobavijo v 200L rumenih sodih.... sem videl dva študenta kak jih valita v cepilni center.

Drugače pa Pbutec, AstraZeneca je podjetje, Vaxzervia pa ime cepiva.
So pa neumno napisali na kartonček, to pa res.
Prej je AstraZeneca bil glavni del imena cepiva. Ko so ugotovili, da si s tem poflom mažejo ime blagovne znamke, so ga začeli pakirati pod drugim imenom.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.450
4.549
113
Prej je AstraZeneca bil glavni del imena cepiva. Ko so ugotovili, da si s poflom mažejo ime blagovne znamke, so ga začeli pakirati pod drugim imenom.
A zdaj si že spremenil svoje kozlanje? Ker točno to sem tudi jaz napisal. Zamenjali so ime. Zakaj so ga menjali tudi vemo. To je vse. Samo ti si trdil, da so menjali ime in spremenili samo cepivo v manj kvalitetno, torej postrezi z dokazi, če že trdiš nekaj.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.092
3.575
113
Marlbor
Pismo si zabit. Res nisi reklama za anticepilce, antiCorono in vse anti ljudeke tukaj. Trdiš nekaj, kar je popolna laž, seveda brez kančka dokazov. Prosto po butec logiki.

Zamenjali so IME. Štancajo enako cepivo kot so ga prej, nobene druge spremembe ni bilo, kar so seveda potrdile institucije, ki so prejele prošnjo za spremembo. Prosim postrezi z dokazi, da so menjali tudi kvaliteto cepiva.
Lahko te popravim. Ko so spremenili ime, niso spremenili kvalitete vsebine. Zgolj ugotovili so takrat, da je vsebina problematična. Tako, da je sprememba v low-budget znamko zgolj posledica spoznanja, da je kvaliteta vprašljiva.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.092
3.575
113
Marlbor
A zdaj si že spremenil svoje kozlanje? Ker točno to sem tudi jaz napisal. Zamenjali so ime. Zakaj so ga menjali tudi vemo. To je vse. Samo ti si trdil, da so menjali ime in spremenili samo cepivo v manj kvalitetno, torej postrezi z dokazi, če že trdiš nekaj.
Tisto je bil sarkazem, za tiste z IQ nad 20.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.450
4.549
113
Lahko te popravim. Ko so spremenili ime, niso spremenili kvalitete vsebine. Zgolj ugotovili so takrat, da je vsebina problematična. Tako, da je sprememba v low-budget znamko zgolj posledica spoznanja, da je kvaliteta vprašljiva.
Ti si trdil, da so spremenili kvaliteto vsebine, ko so spremenili ime. Direktno to si trdil. Vsebina je namreč enaka že ves čas, pred spremembo imena ali po njej.

Ne rabiš nič popravljat, ker si trdil nekaj, kar seveda ni res, zdaj pa nabijaš v prazno, da bi se kao ven vlekel. navaden nabijalec, pa še butast povrhu.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.092
3.575
113
Marlbor
Ti si trdil, da so spremenili kvaliteto vsebine, ko so spremenili ime. Direktno to si trdil. Vsebina je namreč enaka že ves čas, pred spremembo imena ali po njej.

Ne rabiš nič popravljat, ker si trdil nekaj, kar seveda ni res, zdaj pa nabijaš v prazno, da bi se kao ven vlekel. navaden nabijalec, pa še butast povrhu.
Pa ja, razumi kakor hočeš. napisal sem "Aja, kvaliteto so popravili s spremembo imena. " v smislu, da so kvaliteto želeli spremeniti navidezno, na tak način, da so spremenili zgolj embalažo. Dejansko bi takrat morali kaj narediti na kvaliteti, da si ne bi več delali blamaže. Ampak raje so se odločili za low-cost način, da se bodo skrivali za drugim imenom, pa zadevo v isti (ne)kvaliteti peljali naprej v obliki low-budget znamke.
 
  • Haha
Reactions: Matey