Car

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.793
382
83
Vipavska dolina
Na kaj drugega kot uspešno borbo in okrevanje človek ne sme niti pomislit. Je pa to precej osebna stvar, in čeprav se ne poznava ti želim čimprejšnje ter uspešno okrevanje
Samo pozitivno in drži se
 

mr. snick

Majstr
5. mar 2020
297
399
63
Brez zamere, malo za salo, a bo kdo odprl novo temo z enakim naslovom :aplauz:

Drugace pa drzi se, ni konec dokler ni konec, vse je mogoce!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.686
5.588
113
Vidš če bi večx povabu.....bi bla jetra sugurno v boljšem stanju...ker bi se gajba razdelila med več nas.....tko k si nas pa žejne puščov....

Uglavnem....da ti gre od danes naprej čimmanj zadev na jetra!
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.387
219
63
Car, drži se in s pospravljeno glavo ter pozitivnimi mislimi naprej, boš videl, da bo vse OK!
Stara garda iz Mobisux časov moramo ušpičiti še veliko neumnosti!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.410
761
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Srečno dragi prijatelj! Na prste ene roke (nerodnega delavca na žagi) lahko preštejem Alteraše s katerimi sem stkal tako dobro prijateljstvo tudi izven foruma. Si vzor človeka z izjemno pozitivno energijo in verjamem, da ti bo le ta pomagala pri zdravljenju in okrevanju. :fingerscrossed:
 

darwin

Majstr
17. avg 2007
576
359
63
Tudi jaz ti želim uspešno okrevanje! Pogumno srce in močno misel in da bi ti šla pot, kakor težka se sedaj zdi, vseeno čim lažje proti cilju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fadil

Car

POSTman
4. avg 2007
8.422
1.339
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
malo opisi se namen posegov...

a zdej so vzeli vzorec al kaj je namen tega posega?
Namen je zmanjšanje oziroma uničenje tumorjev, katerim se poskuša preprečiti oskrbo s hrano oz. kisikom. Direktno v njih se vbrizga kemosredstvo. Seveda se kljub natančnosti posega poškoduje tudi okolica tumorjev. Je pa treba potopek ponoviti vsaj še 1krat.
Danes bom predvidoma odpuščen v domačo oskrbo, konec septembra pa se začne Part 2.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.562
1.051
113
Car Tudi jaz te sploh ne poznam v "realnem" življenju, ampak na tej strani zaslona navijam zate. Ne pozabi si privoščit vsak dan kaj zabavnega in lepega (hmmm, a Alter spada pod A ali B? :p), da se ne boš samo z boleznijo ukvarjal.
 

disc

Guru
4. feb 2011
2.404
511
113
Tudi jaz te ne poznam osebno, sem pa tudi iz časov mobisux-a in dokaj redno spremljam forum, čeprav ne sodelujem pa ravno pogosto v debatah.
Skratka, vseeno držim pesti zate in verjamem v pozitiven razplet.
Me pa mal zanima, kakšni so bili simptomi bolezni , da morda te informacije tudi komu drugemu koristijo. Se mi je že zgodilo, da sem iz čisto slučajne debate prišel do informacij ki so mi kasneje koristile. K sreči ne pri takšni bolezni , ampak nasplošno.
Skratka drži se, pa čeprav ne bo lahko, bodi pozitiven.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.138
1.336
113
Se nekaj ti bom povedal. Delam v tujini v zdravstvu in zdravnik mi je pred letom ali dvema dejal, da se tumor hrani z glukozo in glutaminom, to dvoje v dalec najvecji meri. In da so izvajali studije, katerih del je bil tudi on, da ce ta dva ne prideta do tumorja, le ta nima pogojev za rast. Po njegovem mnenju je zelo narobe, da se daje bolnikom s tumorjem sladke napitke kao za ojacanje.

Za studije so uporabljali blokatorje glutamina + prehrano za glukozo. Ce se ne motik, veliko zdravih mascob, ravno dovolj, ne prevec mesa (mastnega.. piscancja kraca recimo namesto prsi) in kombinirali s postom.

Mogoce malo v premislek in branje, ce imas voljo in cas. Lahko da ti pride prav.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.695
-8.648
113
Se nekaj ti bom povedal. Delam v tujini v zdravstvu in zdravnik mi je pred letom ali dvema dejal, da se tumor hrani z glukozo in glutaminom, to dvoje v dalec najvecji meri. In da so izvajali studije, katerih del je bil tudi on, da ce ta dva ne prideta do tumorja, le ta nima pogojev za rast. Po njegovem mnenju je zelo narobe, da se daje bolnikom s tumorjem sladke napitke kao za ojacanje.

Za studije so uporabljali blokatorje glutamina + prehrano za glukozo. Ce se ne motik, veliko zdravih mascob, ravno dovolj, ne prevec mesa (mastnega.. piscancja kraca recimo namesto prsi) in kombinirali s postom.

Mogoce malo v premislek in branje, ce imas voljo in cas. Lahko da ti pride prav.
Tko no... Jetra so tovarna za pretvorbo zadev v glukozo(poleg vseg ostalega). Rak ima v jetrih, tako da ima zadeva direkten dostop in boš z dijetkami naredil bore malo
 
  • Všeč mi je
Reactions: Apollo8