Car

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.977
6.245
113
pri taščici
sixpower
Carja vseeno pozna osebno nekaj deset alterasev. Z nekaterimi iz med njih je imel stike tudi pogosteje kot samo na altermeetu.
S tistimi ki jim je posto nosil, vsak dan ;)
In ja, sem mnenja da mora clovek od sebe dati tudi slabo info.
Zakaj bi samo dobre novice delili med "neznance".
Zakaj bi mu bili fous samo ob dobrih info.
Dajmo mu stat ob strani tudi ob slabih.
Takrat človek se bolj potrebuje sočloveka.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.382
-1.386
63
Rad preberem tvoje prispevke, sploh avtodomarski del.

Ko misliš da ne zmoreš več, ga ugrizni nazaj, prasca. Pogumno naprej Car!
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.377
4.922
113
Uspešno zdravljenje. Trenutno uporabljaj svojo energijo za tisto, kar te veseli in dodatno okrepi. Če je to alter, potem je pač alter.

Ravno zadnjič sem se z nekom pogovarjal o znancih, ki so zboleli. Ni vprašanje, kdo je zbolel, ampak kdaj sem jaz na vrsti in s čim se bo treba spopasti. Slej ko prej, skoraj vsakega nekaj čaka. Razen tiste, ki se jim zgodi kaka usodna nesreča.
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.128
63
48
123
Drzi se in z optimizmom naprej, ceprav ni zmeraj lahko!
Pred 3 leti sem prezivel tam nekaj tednov, mogoce nekaj nasvetov:
Kot najbrz ze ves, je hrana zanic, ce nimas kaksne posebne diete, prosi sestro, da se zmeni v kuhinji za kaksne dodatke (npr. jaz sem dobival ib vsakem obroku se sladoled);
Ce imas se kaj las, se cimprej postrizi, vseeno pa se ne ustrasi kolicine dlak, ki ti bodo izpadle;
Sestre in doktorji so vecinoma super, sploh s sestrami se pobondaj;
Druzi se z ostalimi borci, tisti ki so notri ze dalj casa ti pomagajo z nasveti, dobis tudi porcijo optimizma;
Ce lahko, hodi na zrak;
Ce se ne pocutis dobro, jim takoj povej.

Mogoce se se kaj spomnim.

Srecno!
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.138
1.336
113
Pred mescen, dvema, sem bil prica vecim cudezem, ki jih je soustvarjala moja babica. Kljub odpisu s strani zdravnikov je pricarala magijo. Bila je celo zivljenje izjemno mentalno mocna.

Kaj ti zelim povedat. Tvoja glava ti lahko veliko dobrega stori v tej situaciji.

Povedal ti bom, kot sem dnevno govoril njej: "pokazi fakica in pridi nazaj domov cimprej!"
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.107
2.720
113
Lublana
Obišči stran
sixpower
Carja vseeno pozna osebno nekaj deset alterasev. Z nekaterimi iz med njih je imel stike tudi pogosteje kot samo na altermeetu.
S tistimi ki jim je posto nosil, vsak dan ;)
In ja, sem mnenja da mora clovek od sebe dati tudi slabo info.
Zakaj bi samo dobre novice delili med "neznance".
Zakaj bi mu bili fous samo ob dobrih info.
Dajmo mu stat ob strani tudi ob slabih.
Takrat človek se bolj potrebuje sočloveka.

Vsekakor se strinjam in upam, da moja objava ni izpadla kakorkoli negativno.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.762
-936
113
145 km SZ od Opatije
Car me je kar stisnilo v prsih, ko sem tole prebral. Še huje je, ker te osebno poznam :zardelalter:
Želim ti, da se vse dobro izteče, želim ti vse najboljše! Upam, da se v kratkem resnično srečamo na kaki pijači.
Verjamem vate, verjamem v uspešno zdravljenje!

Vse dobro!