Call of Duty - Modern Warfare 2

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
u lobbyu lahko spilam brez problema, nemorem pa hostat in se povezat s kolegi,ker nismo "friends" na steamu. dodat se pa nemoremo,ker nimamo legalno kupljene verzije.

Tko da, se čakamo na resitev
grin1.gif
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.161
1.351
113
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Kwa je fora da končam, si ogledam tist muzej brezvezen , a ko sem v Lobbyu, se vedno piše da je narejeno samo 50% .
Al je to mišljeno 50% misije, 50% pokrije pa Spec. Ops ?

90% narediš če špilaš kot veteran. 10% ti dajo najdbe skritih laptopov.
50% imaš če delaš na najnižji stopnji :D
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Delal sem na normalu,spec ops. delam pa na Veteranu...očitno bomo šli misijo še enkrat cez,skozi veterana. Laptope pa res ne vem kdaj naj bi imel čas iskati ali pa kje bi jih iskal sploh
grin1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
tam na začetku imaš campaign al pa special ops

mene pa zelo moti respawn bug, tiste kurčeve favele, sploh ne veš kaj delaš, kam morš it, kr neki se ti game savea vmes, na koncu je najboljš če kr mimo letiš in upaš na naslednji autosave...

če igraš malo bolj počasi, pa poizkušaš vsaj vse, ki so ti na poti pobit, jih faking ne moreš, ubiješ enga, 2 spawnata... to je pa res kontrarealistično, če greš v jeben rio, v favele in je not več militie z avtomatskim orožjem kot jih je v ameriških bazah...
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.563
36
48
41
Ljubljana
res je, ta del je eden izmed bolj glupih, posebej zacetek te misije...

btw, MP je vsaj meni dosti dosti slabsi kot pri prejsnjem MW...
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.161
1.351
113
Citat:
Uporabnik sergio pravi:
res je, ta del je eden izmed bolj glupih, posebej zacetek te misije...

btw, MP je vsaj meni dosti dosti slabsi kot pri prejsnjem MW...

MP - misliš večigraje ?

Ko čakaš 1 uro da najde igro, ki traja 4 minute ?

Tako glupega MP še v življenju nisem videl, kot ga ima ta igra
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
To imaš pa tudi prav

1. rabi par sekund da ti najde playerje
2. rabi en cajt mislim da 90sec da se igra začne
3. par rund zašpilanih
4. spet gre v loby ko je kao neka pavza.

5. ne moreš se recimo z prijatelji zmenit da greste vsi v isti loby, tako kot je bilo prej pri serverjih. Vlogo igra samo sreča, če vas skupaj da.
6. Če se že vse skupaj dogaja na sistemu, ki ga nadzira IW bi že lahko kaj ukrenili proti level cheatom. Zakaj se nekateri matrajo, drugi pa vklopijo tisti programček pa imajo lvl70 prestige 10 vsa orožja itd. v nekaj sekundah?
7. Ukinili so konzolo. Kje je "fine tweaking" ?
8. za na konec pa še vse skupaj laga u pm. Mislim, da vidim razlog zakaj so pinge zamenjali s tistimi barvnimi črticami.

jezen.gif


Zakaj igra ne more letet 24/7 tako kot pri prejšnjih verzijah?

Na kratko: tale MP ni vreden naziva Call of Duty

Upam da kdo kmalu naredi kakšne custom serverje, ki bodo vsaj malo podobni temu, kar naj bi CoD bil.

Pa nekaj se je govorilo, da bi naj avtomatsko našlo lobby z playerji, ki so približno enako dobri kot ti. To deluje?

Citat:
če igraš malo bolj počasi, pa poizkušaš vsaj vse, ki so ti na poti pobit, jih faking ne moreš, ubiješ enga, 2 spawnata... to je pa res kontrarealistično, če greš v jeben rio, v favele in je not več militie z avtomatskim orožjem kot jih je v ameriških bazah...

A ni bilo rečeno da bi ta bug naj bil v starejši CoDih in so ga ravno v MW2 popravili?
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Sej so popravili ta bug, ker če recimo v Faveli kempas nekje, slej ko prej zmanjka ljudi in dejansko te prisili da moraš it naprej.

Sicer pa, kupil sem original, pa večina poznanih ki smo skupaj igrali je tudi že oz. še bo.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Sej so popravili ta bug, ker če recimo v Faveli kempas nekje, slej ko prej zmanjka ljudi in dejansko te prisili da moraš it naprej.

Sicer pa, kupil sem original, pa večina poznanih ki smo skupaj igrali je tudi že oz. še bo.

no jaz sem probal to v faveli, po 15 minutah sem odnehal in šel naprej, pač z glavo skozi zid
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
In igra kdo MW2 ?
Na začetku mi je bila mal antipatična kot vsaka nova igra, zdej pa ko se jo mal navadis, ti rata pa prov dobra,sploh k moraš orozja odklepat drugače kot pri MW1 . Recimo pri eni puski odklenes red dot, granade ... medtem ko pri drugi nimas in moras se z unim orozjem odkleniti.

Ce bi bil kdo za kakšno MP igro, naj magari na PM sporoci user od steama, pa se dodamo.
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Jaz sem nabavil original prvi teden ko je prišla ven. Še danes mi ni žal niti enega centa, MP seka na polno, pa sem vse CODe prešpilal podolgem in počez.
cheer.gif
Sem LVL70, ACR+sensor+holographic mi seka, mi grejo pa na živce akimbo 1887 noobi.
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Sem včeraj šel MW1 in ni blo takšne gužve, kot včasih. Sem šel pol raje MW2
grin1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Ce je še kakšen za MW2, kr javiti in gremo.

Lahko tudi "vi" proti "nam" ali podobno...
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Lahko gremo, vendar jaz ga igram na Xboxu 360, ti pa predvidevam na pc? Pol žal ne gre.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.161
1.351
113
Citat:
Uporabnik imperator pravi:
Mi lahko kdo pove kako se igra MP? V x-fire mi ne zazna igre.... Kaj naredit?

Igra nima dedicated serverjev. Inštaliran moraš imeti steam...