BT avtoinštalacija?

iGE

Pripravnik
1. okt 2007
239
0
16
BT avtoinštalacija?

Zanimajo me vaše izkušnje z avtoinšt.BT, odločam se za nakup, pa me pri vsej tej ponudbi kar "srat prime".
Kaj so prednosti/slabosti inšt. ki je vezana na "fajercajg".
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Predvsem so slabosti kvaliteta zvoka (oddanega in prejetega).

Prednost je pa prenosljivost.



V takem primeru bi se jaz raje odločil za slušalko kakor za takšno vrsto "inštalacije".
 
Nazadnje urejeno:

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Če res dosti govoriš med vožnjo ti priporočam bt slušalko. V kombiju ima oče neko Parrot avto inštalacijo, ki jo je kupil pri Mobitelu za okrog 100€. Mislim da je najcenejša varianta. Je pa stvar slaba, ker ima kombi veliko kabino in zvok odmeva in se slabo sliši. Baje je v avtu situacija popolnoma obratna. Vsekakor pa razmisli tudi o bt. slušalki. Opazil sem pa jo imajo vozniki večjih firm, ki furjao vsak dan po cestah.

Pa tudi če hodiš po ulici s tisto slušalko v ušesu si večji đek:D No, kakšna babica si bo edino mislila za si zmešan.
 

iGE

Pripravnik
1. okt 2007
239
0
16
Slušalka mi je preveč "gejiš", mam mal zadržke.
Kaj pa ta Jabra .
V prejšnjem avtu sem imel original BT inštalacijo, pa je delala čudovito.
 

romci

Pripravnik
21. sep 2007
143
0
16
Jaz imam v svojem original BT inštalacijo, pa dela dobro, razen z nekaterimi telefoni se ne poveže lih najboljš. Pa pr enem je zvok mal kovinski. Drugač pa za moje potrebe dela BP.
 

MojcaG

Pripravnik
2. sep 2007
319
5
18
>Zanimajo me vaše izkušnje z avtoinšt.BT,

Uporabljam Parrot CK3100 od januarja 2004, pa mi še ni bilo žal, da sem jo kupila (takrat za kar precej SITkov).

Dela odlično, sliši se dobro, tudi drugi mene slišijo BP.

Vse ostale variante "kao inštalacije" pa rajši pozabi, ker je ponavadi mikrofon precej daleč od tebe ali pa sta mikrofon in zvočnik v istem ohišju.
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Če si že uporabljal avtoinštalacijo, potem je verjetno edina opcija, ki te bo zadovoljila, prava avtoinštalacije. Poglej po izdelkih Parrot, boljše boš težko našel.

Še enkrat, te za v vtičnico so bolj zasilna rešitev.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Imel sem že inštalacij malo morje, tudi takšno, ki se je v vžigalnik vtaknila (ni bila slaba > Nokia), pa takšno, ki je prišla za naslon glave pri vozniku (po 3 dneh prodal), potem par Nokijih avtoinštalacij (nisem bil najbolj zadovoljen), sedaj sem pa že leto dni na Parrotu, vrhunsko.

Jeba je edino relativno draga montaža.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.356
683
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Moj glas gre tudi Parrotu ...

Glede montaze. Ta je pri vseh fiksnih vec ali manj enaka... Ni pa nek velik problem to zmontirat, ce imas le malce tehnicne zilice... V nasprotnem primeru pa je treba stopit do servisa, ki se s tem ukvarja. Ti so vcasih racunali okoli 15.000 do 20.000 SIT za montazo ...

Glede tistih instalacij preko vzigalnika pa imam jaz tudi slabo mnenje, ker je tako slabo slisi (tako sogovornika, kot on tebe) da se mi zdi bolj nevarno, kot pa da telefoniras s telefonom v roki
grin1.gif
 

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.026
55
48
Pravkar kupujem Parrot CK3000 Evolution in me zanima kako naj rešim ozvočenje, ker imam zvočnike od avtoradija speljane preko ojačevalca. Na ISO od avtoradija zvočnikov nimam priklopljenih, ker gre vse preko činčev. Ali ima kdo kakšno idejo, razen to da vgradim eksterni zvočnik.



LP

Mirko
 
Nazadnje urejeno:

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.570
691
113
Parrot priklopi med ojačevalec in zvočnike
wink-1.gif


Parrot BT inštalacije so sicer vrhunske, ko je enkrat pravilno zmontirana, dela kot se šika,
a že dolgo ni bilo kakšnih novosti (AD2P podpora, novejši GPS čipseti,...)

Verjetno se te ne tiče, a vseeno obstaja:problem, ki se nanaša na službene avtomobile.
Zapomnijo si lahko le omejeno št. (mislim, da 4) BT telefonov,
potem je potrebno telefone odparit (pri modelu brez ekrančka le z resetom).

Saj je razumljivo, da imenik in podobno rabi spomin, amapak saj bi lahko naslednji delovali brez tega (zgolj kot slušalka).
 

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.026
55
48
Citat:
Uporabnik Matko pravi:
Parrot priklopi med ojačevalec in zvočnike
wink-1.gif
Ideja ni slaba, samo se bojim, da bo zvok bolj švoh glede na to da te zvočnike zdaj "napaja" ojačevalec.
 

iGE

Pripravnik
1. okt 2007
239
0
16
Spregledal, je že, in to za 180€.
Samo ni še modula, da obdržiš multi.na volanu.
 

MiSkO

Pripravnik
21. jul 2007
85
0
6
Živ,

zanima me, ali se da ekranček od Parrota CK 3200 "odklopit", tako da ga vzamem ven ali ga pa vsaj skrijem?

Thx za info.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.570
691
113
V originalu ni mišljeno da se izklaplja,
ker "centralo" vgradiš nekam v armaturko.
 

MiSkO

Pripravnik
21. jul 2007
85
0
6
Kako je pa recimo z zdravjem, ko je BT ves čas na "on" in si ta čas v avtu?

Resno sprašujem
smile-1.gif