Brother P-touch 1280VP @ Hofer

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
če imaš velik stvari za oznčit in če jih v prihodnosti še imel pol si ga nabavi. enkat sem se z enim podobnim igral. sprinta takoj, sam mislim, da je pri tistmu če si takoj začel praskat šel napis dol.
 

Focus

Pripravnik
27. okt 2007
867
12
18
Luna
V službi mamo takega podobnega je kul zadeva in ti jo kar priporočam, če maš dosti za printat ali označevat. Naš je sicer bolši, ampak napis ni šel dol tudi če si praskal (ker je preko začščitna folija na vseh modelih). Obstojnost nalepk je zato dolga.
 

woofer

Pripravnik
25. avg 2007
103
0
16
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
Živjo!

Z jutrišnjim dnem naj bi se začel omenjeni "strojček za izdelavo etiket". Ali se splača glede na ceno, ima kdo kaj podobnega? Je dejansko stvar uporabna?

Prever koliko stane nov trak, ki se vloži v napravo.... tudi mi imamo v službi takega, sicer res starejšega, dela dobro, ker trak je sestavljen iz treh delov in na tisti print, pride še brezbarvna folija...so različnih širin traki in pa mislim da je črni tisk na beli osnovi in pa beli tisk na črni osnovi...ampak kot sem rekel: če boš imel to za igračkat doam, vsekakor preveri ceno novih trakov...

lp
write.gif