Britje, klasicna ziletka

Yoda007

Zelenc'
4. jan 2021
6
0
1
Sem ta teden dobil 100 komadov Voskhod klingic in so kar vredu. Sem pricakoval kaj vec ko jih ogromno ljudi hvali ampak niso kaj boljse od Personna red ki jih imam ponavadi - je pa res da so te personna bile najboljse ko sem imel sample pack - zato sem sel na personno.
Je pa res da sem probal trenutno samo 1, ter samo v Merkur progress, mogoce bodo v slantu se bolje odrezale.
Feather sem probal in mi nikakor ne odgovarjajo je masaker z njimi heh. Je pa res da sem jih probal na zacetku, tako da mozno da bi bilo zdaj z boljso tehniko boljse ...
 
Nazadnje urejeno:

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Tale brivnik v Tuš drogerijah za 11€. Upam, da komu koristi informacija. Samo posredujem informacijo, ki je danes prišla do mene.

qkyt7tL.jpg


XIMHuim.jpg


XuH4ShV.jpg
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.320
943
113
Titograd
Sem videl da ga imajo tudi v Müllerju. Prav tako nadomestna rezila pakirana posebej. Pa tudi kartušne brivnike
 

Priponke

  • 20210512_112309.jpg
    20210512_112309.jpg
    2,4 MB · Ogledi: 202

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.252
113
Iskajoč brata
malo prepozno sem iz tujine naročil britvice in sem v Muller-ju vzel zgoraj omenjeni paket (King Gillette). Res so dobre.
Obril sem se samo 2x, bom pozneje sporočil kuk hitro bodo šle....

Na koliko britij vi menjate britvico?

LP
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kaka strnišča imate to o_O ? Se futrate s kamenjem,:valjamse: tako kot akacija da potem žaga iskro da ko jo režeš?

Ne vem, imam precej trdo brado, uporabljam večinoma Philishave, občasno pa z navadno žiletko. Npr. 1x na teden. Pa če rečem da mi zdrži najmanj 20 britij - se ne bom nič zmotil. Verjetno še precej več.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

:D, ok, ampak resno. Meni navadne žiletke zares držijo zelo dolgo, tudi one ki so za enkratno uporabo. Gillette blue3 in podobno. Pa imam trdo brado. To zdrži vsaj pol leta, če se obrijem z njo 1x na teden. Vmes pa z električnim brivnikom vsak dan itak, sicer bi bil samo za v hosto :p .

Naj še povem, da aftershave sploh ne uporabljam, ker britvice "režejo". Moral sem ga pa obvezno uporabljati nekoč, ko sem imel še Brownov električni brivnik na mrežico. Če se nisem razkužil potem, sem bil drugi dan cel v mozoljih :(. Pa dolgo sem rabil da sem odkril problem. Brivnik ni "rezal" , ampak pulil.
 
:D, ok, ampak resno. Meni navadne žiletke zares držijo zelo dolgo, tudi one ki so za enkratno uporabo. Gillette blue3 in podobno. Pa imam trdo brado. To zdrži vsaj pol leta, če se obrijem z njo 1x na teden. Vmes pa z električnim brivnikom vsak dan itak, sicer bi bil samo za v hosto :p .

Naj še povem, da aftershave sploh ne uporabljam, ker britvice "režejo". Moral sem ga pa obvezno uporabljati nekoč, ko sem imel še Brownov električni brivnik na mrežico. Če se nisem razkužil potem, sem bil drugi dan cel v mozoljih :(. Pa dolgo sem rabil da sem odkril problem. Brivnik ni "rezal" , ampak pulil.


poskusi enkrat nabavt milo od proraso, pa mogoče še kremico ki se jo nanese na obraz pred milom/peno....potem tisti tvoj žilete in potem še mal after shave al pa balzamčka

kaki filipsšave, proraso + neki kar reže..... stari to se boš bril max 3 na teden ne pa vsak dan
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Vsak dan. Če se ne, bo drugi dan popoldne taka robuzovna, da bom moral zopet z žiletko. če se redno briješ z električnim brivnikom (jaz imam nekega Philipsa), ni nobenih težav. Nastanejo pa, če preskočiš eno britje. Potem bo treba pa spet na mokro.

Sicer pa tudi ne izgleda bit nevemkako občutljiv. Kwa pa pol če se malo bolj počohaš! Saj bo čez tri dni bolje, potem pa spet znaš malo bolje paziti ... :p

V avtu imam vedno moj Bowie nož. Nabrušen kot je treba in sem ga že večkrat porabil tudi za britje zjutraj, kadar smo kje na terenu. Običajno grem nekam za grmovje, da ne bi kaka dama dobila kakega živčnega zloma itd :valjamse:
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.551
2.410
113
Do sedaj sem imel za držalo enega kitajca za 5€, ki mi je padel po tleh....

Sedaj vidim, da imam pa še od tiste gillete toxic masculinity polomije, ene 200-300 britvic doma na zalogi.

Kaj tole ali obstaja kaj boljšega v takem cenovnem rangu?

1661722029359.png