Branje QR kode na monitorju računalnika

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.741
3.691
113
Sicer pa dražji telefoni z boljšo kamero delajo boljše,
Vredi je da imaš tudi monitor novejši z več DPI in ne ravno takšnega kot v javni upravi...
 
  • Všeč mi je
Reactions: krava

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.348
1.367
113
Mogoce pa je odvisno od telefona oz kamere? Jaz skeniram pod kotom v vse smeri, navadno precej od dalec in dokaj malo sliko in mi vsak virman takoj prepozna in vnese v banko.
Edino s Telekomovim racunom sem imel 1x tezave, ampam to navadno tako dobim v ebanko in tam samo potrdim.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.298
2.703
113
Pri meni je doslej povečanje kode na ekranu še zmeraj rešilo vse težave z branjem le te.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.642
319
83
www.kacnje.eu
Za sam telefon je jasno. Če aplikacija podpira branje QR iz slik iz galerije, potem narediš zajem tistega dela zaslona in mu jo ponudiš.

Spraševal sem za branje s telefonom iz računalniškega monitorja. Mogoče je ločljivost pomemben faktor. Bi moral poskusiti na boljših monitorjih.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.298
2.703
113
Za sam telefon je jasno. Če aplikacija podpira branje QR iz slik iz galerije, potem narediš zajem tistega dela zaslona in mu jo ponudiš.

Spraševal sem za branje s telefonom iz računalniškega monitorja. Mogoče je ločljivost pomemben faktor. Bi moral poskusiti na boljših monitorjih.
Mišljen je bil zaslon računalnika. Že leta zajemam QR kode brez problema. Pa niti nimam nekega kvalitetnega zaslona, gre za Samsungovega 24" križanca, ki je obenem tudi TV sprejemnik. Pač navaden TFT.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.909
1.243
113
Skrinšot navadno narediš prej, jaz ga premaknem v nek album, saj se mi v nkbm ne da brskati v globino androidnih map, kamor se shrani skrinšot