Bohinj - alternative Zlatorogu in Danici?

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.574
17
38
za kampirat je še kaj drugega? ne rabi bit ob jezeru, mamo kolesa, da je manj obljudeno ...
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.029
4.020
113
Si optimist, kolikor sam vem ne obstaja (večinoma po zaslugi "birokracije").

Če imaš otroke pojdi raje kampirat ob jezero (zlatorog) ker po kolesarski je nemogoče prit normalno do jezera in nazaj (zgleda nekaj podobnega ljubljanskim vpadnicam ob konicah)!
grin1.gif
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.574
17
38
kje so časi iz mladosti, ko smo s taborniki sredi gozda uživali v samoti. skopali wc na štrbunk, zobe pa umivali v bohinjki ... to so bili časi.
letos sem že kampiral na hvaru, nikoli več ... uradni jeziki poljsko, češko in slovaško. nimaš več kam it, brez da bi moral slalomirat med brisačami ... kaj se je zgodilo s kampiranjem, povsod mobilne hišice in gužva ...
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Citat:
Uporabnik markoman pravi:
zgleda kul ...

moraš pa vedet, da je to na Jesenicah oz. pred Jesenicami..... mislim, da je šele kako dobro leto odprto...
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.746
540
113
42
povsod malo
Vem, da ima ta čez tudi zavetišče za živali ampak ne vem ali je na isti lokaciji ali ne.
Govorim zaradi živalskega hrupa. Drugače pa izgleda kul
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.574
17
38
Je videt tudi na slikah,da ma zavetišče,a zgleda da malo stran.sicer pa ma po forumih dobre ocene.za probat je ... pa sicer mamo živali vsi radi, tak da ne bo problem ...
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.421
4.945
113
Tu tudi dvomim, da bi bila prehuda gužva, je pa prijetno in si lahko dokaj sam.
Ne boš pa se prav mnogo kopal v bližnji vodi in seveda to ni Bohinj, kjer so te dni super pogoji za kopanje, kar se mene tiče.
 
Nazadnje urejeno:

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik markoman pravi:
kje so časi iz mladosti, ko smo s taborniki sredi gozda uživali v samoti. skopali wc na štrbunk, zobe pa umivali v bohinjki ... to so bili časi.
letos sem že kampiral na hvaru, nikoli več ... uradni jeziki poljsko, češko in slovaško. nimaš več kam it, brez da bi moral slalomirat med brisačami ... kaj se je zgodilo s kampiranjem, povsod mobilne hišice in gužva ...

zmaga.gif
imas popolnoma prav. kaj je letos cehov, slovakov in poljakov. sami pezdeti, ampak vsaj zenske imajo dobre.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik markoman pravi:
kje so časi iz mladosti, ko smo s taborniki sredi gozda uživali v samoti. skopali wc na štrbunk, zobe pa umivali v bohinjki ... to so bili časi.
letos sem že kampiral na hvaru, nikoli več ... uradni jeziki poljsko, češko in slovaško. nimaš več kam it, brez da bi moral slalomirat med brisačami ... kaj se je zgodilo s kampiranjem, povsod mobilne hišice in gužva ...
Realnost je žal taka, da so ljudje postali ena navadna tolpa pussijev. Sicer sem bolj pristaš obmorskih kampov pa vseeno: folk bi imel sekret na vsakih 10 metrov, teglce z rožami, elektriko in vodo na parceli (seveda mora biti parcela jasno označena, ne daj bože, da kdo stopi na "njegovo zemljo"
rolleyes-1.gif

O "kampiranju" v mobilnih hiškah pa sploh ne bi izgubljal besed.
Skratka, še vedno se zelo razveselim kampa, kjer so stvari še bolj "po starem" in po domače, pa vseeno na nek način urejene, še lepše pa je, da ponavadi v take kampe zahajajo več kot normalni ljudje.
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.574
17
38
Mi smo letos prikolico prodali,malo je bla premala,malo smo hoteli back to nature,ampak tudi s šotorom na otokih nisi varen pred novodobnim luksuznim kampiranjem ... bljah. pa povsod je,kdo ma večjega bling bling avtodom ... itak da s klimo in vlkim LCD zaslonom,da lahko še sosednji malčki gledajo programe preko hdmi wifi pay per view karticami ... totalna beda.
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.746
540
113
42
povsod malo
Ne govor danes sem videl enega s tovornjakom predelanim v kamperja na sumu ga imam da se zadeva razširi še za 2x.
PaPguglam cene se začnejo od 500 jurjev naprej
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
mi smo lani odkrili tole za 19,60 €/ dan .... dva odrasla + 3 otroci + elektrika:



 
Nazadnje urejeno:

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
pozabil napisat
d055.gif


par km pred Primoštenom .....
http://www.avtokampi.si/kamp/2/430/Barinica/#tab3_kamp

privat kamp, gazda pride enkrat na dan vprašat če kaj rabiš, prinese roštilj oglje, kak liter domačeg vina, rakije, olivnega olja.....
ni pa štacune, bifeja, nobenih igral, animacije za otroke..... zjutraj pripelje v kamp eden kruh, drugi sadje in zelenjavo in tretji ribe.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Hehe, ja to je to
aplauz.gif

V nekaj podobnega gremo tudi mi, je pa malo dlje
bonk.gif

Pa še to: avtor teme, oprosti, ker smo ti jo posrali. Tako pač je, to je Alter
redface-1.gif