Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.745
209
63
Mene samo zanima, če je noro teve politično trobilo kredibilen vir informacij?

kaj je zate kredibilen vir informacij? rtvslo? zame je rtvslo politicna tv.

zakaj ne vidis preko svojega plota? ker prepricanega nobena novica ne informira. ker itak ze vse ve. ce ni po njegovo, pa vsi lazejo ...

resnica je vedno nekje vmes ...

snami si ze te svoje plasnice ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.838
4.951
113
Deviško brezmadežni RTV:

Aktung! Atenzione! Vniemanie! Nova24 link.

 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Deviško brezmadežni RTV:

Aktung! Atenzione! Vniemanie! Nova24 link.

Še dobro, da si nas opozoril na link. Ne odpiram take linke zaradi možnosti okužbe z virusom političnega primitivizma. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Ali so jo ukradli ali je on rekel (ustrelil kozla na tvitterju), da so jo ukradli? Nimam natančnih podatkov.

Moskovičeva vila je bila nacionalizirana, torej ukradena zakonitim lastnikom. Sicer so potem bile še neke mahinacije ampak vilo je SD dobila z zamenjavo za prav tako nacionalizirano nepremičnino. Linke, scane dokumentov in vse ostalo je tule na Alterju objavljeno takole petdesetkrat.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.125
1.221
113
Moskovičeva vila je bila nacionalizirana, torej ukradena zakonitim lastnikom. Sicer so potem bile še neke mahinacije ampak vilo je SD dobila z zamenjavo za prav tako nacionalizirano nepremičnino. Linke, scane dokumentov in vse ostalo je tule na Alterju objavljeno takole petdesetkrat.
Zakoniti lastniki, katere so tvoji v taborišče umret poslal. Le zakaj? A so si mogoče vile zaželeli?
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
Twit

kaj je narobe, da taki - t' bližnji - poslovno sodelujejo.
So mogoče poslovali z 'meglo' ali prodali prodali 'programsko opremo'?
 
Nazadnje urejeno:

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
FFXgTyfXIAwf5qT
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
Ampak še zmeri ne gre.
Ne znajo? Nimajo strokovnjakov?
Bo Cipresni - če pride na oblast - tudi te/take nesposobneže zamenjal?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
no ko boš pri osmih pa povej pa se bom spustil še na tisti nivo.

do takrat pa le jemlji tabletke in upoštevaj navodila in mogoče nekega dne ne boš več pacient.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Jarčeva včeraj studio city

Delodajalci bi lahko delavcem, ki delajo od doma, plačevali internet, elektriko ..
To se v nekaterih firmah tudi v resnici dogaja. Poznam nekaj takih primerov. Se mi zdi v redu to. Ni pa to ne vem kak hud denar. :)

Če prav razumem, je to narobe, ker je ona leva? V navedbah se nisi opredelil do napisanih besed. Malce me skrbi za nekatere komentatorje na tem forumu. :)
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Pa ti veš da delavec tega ne dobi?
Razumem. Bom pojasnil. Če en delavec dela doma (npr. neko sestavljanje nekega izdelka) in pri delu ne uporablja interneta, bi mu težko odobrili plačilo internetnega dostopa. Tud gledano z davčnega vidika, tak strošek ne bi bil davčno priznan odhodek. Sicer pa ja, stvar odločitve vodstva podjetja. Nekatera podjetja z delavci z nižjo izobrazbo, ki opravljajo enostavna dela, delajo z njimi kot svinja z mehom. Na žalost.

Če pa bi delavcu plačevali nekaj, kar ne uporablja, pa bi bilo potrebno to ovrednotiti kot boniteto. :)

Sicer pa ja, Jarčeva kar pametna punca. Približno tako kot kopriva. Poznaš koprivo? Samo, kot izgleda, ena je na eni strani, druga na drugi strani bipolarne družbe. :)
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.085
3.033
113
Razumem. Bom pojasnil. Če en delavec dela doma (npr. neko sestavljanje nekega izdelka) in pri delu ne uporablja interneta, bi mu težko odobrili plačilo internetnega dostopa. Tud gledano z davčnega vidika, tak strošek ne bi bil davčno priznan odhodek. Sicer pa ja, stvar odločitve vodstva podjetja. Nekatera podjetja z delavci z nižjo izobrazbo, ki opravljajo enostavna dela, delajo z njimi kot svinja z mehom. Na žalost.

Če pa bi delavcu plačevali nekaj, kar ne uporablja, pa bi bilo potrebno to ovrednotiti kot boniteto. :)

Sicer pa ja, Jarčeva kar pametna punca. Približno tako kot kopriva. Poznaš koprivo? Samo, kot izgleda, ena je na eni strani, druga na drugi strani bipolarne družbe. :)
Jaz pa zagovarjam, da tudi tisti, ki doma sestavlja nekaj dobi internet. Že zaradi videonadzora.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in Mare2
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.