Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.210
113
Tipično čifursko
Daj mi denar, koliko extra zaslužim te ne briga.
Saj tako DELA Zlatko. Dobi podporo, iz njegove firme pa extra dodatek. Saj ni problema, ampak to ne smeš. Če ne ni denarja od mene. Se lahko sam preživiš.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.193
3.356
113
Glede na to, da imajo en kup neveljavnih odlokov po besedah US, je danes petkov protest legalen? Sprašujem za prjatla. :) :) :)
 
  • Haha
Reactions: Romzi

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Bo neobstoječ minister s pomočjo neobstoječih odlokov dal šolat bando vandalsko.
Kdo že skaže v prazen bazen? Mal sem pozabu.
BTW: kje je endvatri? Mal ga že pogrešam, zdaj sploh ne vem koga naj živciram.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Ti misliš da se iz društva ne da potegniti denarja? Dejansko je za take kot si ti to najboljsa oblika :) aha društvo, tukaj vse cisto gremo naptej :)
Khmm, nekaj ne razumem
Po eni strani Zlatkotu očitajo, da se ukvarja z drugimi stvarmi, ne pa s kulturo, (kar piše v odločbi),
Po drugi strani mu pa očitajo da s kulturo preveč dela, saj preveč zasluži.
Kaj zdej, ali dela ali ne dela na kulturnem področju?
 
  • Haha
Reactions: Matey

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Tudi če bi sodišče spoznalo, da je UKOM v predmetnem poslu pravni zastopnik Vlade, pa jih nič ne briga za kaj na STA porabljajo sredstva pridobljena iz tržnih programov. Lahko vprašajo v smislu financiranja - koliko imate tržne dejavnosti, oztalo pa krijemo mi (UKOM/vlada).

Status in delovanje STA, ki je družba z omejeno odgovornostjo v stoodstotni lasti ustanoviteljice - države


zdej če vlade to ne briga, koga briga?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Status in delovanje STA, ki je družba z omejeno odgovornostjo v stoodstotni lasti ustanoviteljice - države


zdej če vlade to ne briga, koga briga?
Daj si iz lastnega linka poglej zakon o STA, vsaj prvih par členov, tam do opredelitve javne in tržne službe!


Fakt je da se po Zakonu o STA financirajo na podlagi letnega plana javne službe, ki se sprejema za naslednje leto.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Ti misliš da se iz društva ne da potegniti denarja? Dejansko je za take kot si ti to najboljsa oblika :) aha društvo, tukaj vse cisto gremo naptej :)
Če ustanovni člani društva vlečejo ven denar, je to v vsakem primeru nezakonito. Toda to je treba najprej dokazati, ne pa, aha društvo ima, torej je lopov in zaslužkar. :evil:
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
No, do anusa so prišli, dlje po tej poti je pršel samo madžar v bruslju.
Obtožnica pa za zjokat. Trditev da je organizator, in za to trditev nobenega dokaza.
Kot bi hoteli, da bo oproščen.

O tem, kdo je bil tisti, ki je "povabil" na protest tiste, ki so metali kocke, in kdo so sploh to bili pa niti besedice.

Edino Kordiš je namignil nekaj o zgodovinskih povezavah metalcev kock s SDS-om, pa so ga obtožili da izdaja tajne podatke komisije.
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Kordiš je blebetal......ga je komisija demantirala potem da povezav z SDS ni....
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.