Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kaj pa naj bi napisali drugega. V tem primeru je vlada vehementno napovedovala tiskovno konferenco z najvišjo udeležbo, potem pa nanjo poslala svoje upognjence. :evil:
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
... in gledanost rtv je temu primerna.
SDS in Janša imata redno cca 25% volilcev, ravno tako pa je med ostalimi kup inteligentnih ljudi, ki jim nizkotni napadi JAVNE rtv na vlado žalijo razum. Dokler rtv ne bo tega razumela in bo nadaljevala z žalitvami demokratično izvoljene vlade, toliko časa bo gledanost padala. Tudi med skrajno levimi so razumni ljudje...
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
... in gledanost rtv je temu primerna.
SDS in Janša imata redno cca 25% volilcev, ravno tako pa je med ostalimi kup inteligentnih ljudi, ki jim nizkotni napadi JAVNE rtv na vlado žalijo razum. Dokler rtv ne bo tega razumela in bo nadaljevala z žalitvami demokratično izvoljene vlade, toliko časa bo gledanost padala. Tudi med skrajno levimi so razumni ljudje...
Verjamem, da znaš izračunat razliko med 25% volilcev in 25% tistih, ki so se volitev udeležili. Da ti bo lažje, na zadnjih DZ volitvah je bila udeležba 52,64%, vseh volilcev je bilo: 1.712.667.

 

B81

22. jul 2007
34.497
8.961
113
Si sedaj razumel?
Repliciral sem na to, kar si napisal:

"Ostali mediji povečujejo svojo gledanost z lastno vsebino, torej zanimivostjo programa in ne z bolestnim šimfanjem. Sploh Kdo vam laže. To je noro. Kopriva pa ima na tvitterju vsaj še dve koprivi kot. acc. Morda tudi še na kakem forumu."

In sem se vprasal, kako povecujejo, ce jim gledanost pada in potem Areh hice optimizirat in gredo na ulico...
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Repliciral sem na to, kar si napisal:

"Ostali mediji povečujejo svojo gledanost z lastno vsebino, torej zanimivostjo programa in ne z bolestnim šimfanjem. Sploh Kdo vam laže. To je noro. Kopriva pa ima na tvitterju vsaj še dve koprivi kot. acc. Morda tudi še na kakem forumu."

In sem se vprasal, kako povecujejo, ce jim gledanost pada in potem Areh hice optimizirat in gredo na ulico...
Gledanost je padla, oni se spet poberejo in povečujejo. :) Vsakič. Nikoli ne obupajo. To je moto vsakega živega bitja, naj bi bilo tudi ustanove, podjetja itd. Se niste tega učili v šoli? Beseda povečujejo je nedovršni lahko tudi ponavljalni glagol. Drugo bi bilo, če bi uporabil besedo so povečali. :) Nisem analiziral podatkov gledanosti.

A ti bi rad, da bi obupali? Da bi uklonili glave? Po mojem se bodo nekaj časa še držali. Naj pacient s svojo združbo (vmes so tudi ljudje v kazenskem postopku) ne uniči vse kar leze in gre v Sloveniji.
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.497
8.961
113
Gledanost je padla, oni se spet poberejo in povečujejo. :) Vsakič. Nikoli ne obupajo. To je moto vsakega živega bitja, naj bi bilo tudi ustanove, podjetja itd. Se niste tega učili v šoli? Beseda povečujejo je nedovršni lahko tudi ponavljalni glagol. Drugo bi bilo, če bi uporabil besedo so povečali. :) Nisem analiziral podatkov gledanosti.

A ti bi rad, da bi obupali? Da bi uklonili glave? Po mojem se bodo nekaj časa še držali. Naj pacient s svojo združbo (vmes so tudi ljudje v kazenskem postopku) ne uniči vse kar leze in gre v Sloveniji.

Ja ne vem, zgleda, da jim ne gre ravno...pa toliko bombasticnih jj novic, kot imajo na razpolago, gledanost bi se morala povecevat, ne manjsat...zdaj pa idi gledat rečma Planet, kako pa so tam z gledanostjo...
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.332
9.721
113
kod Džej-Zija
Gledanost je padla, oni se spet poberejo in povečujejo. :) Vsakič. Nikoli ne obupajo. To je moto vsakega živega bitja, naj bi bilo tudi ustanove, podjetja itd. Se niste tega učili v šoli? Beseda povečujejo je nedovršni lahko tudi ponavljalni glagol. Drugo bi bilo, če bi uporabil besedo so povečali. :) Nisem analiziral podatkov gledanosti.

A ti bi rad, da bi obupali? Da bi uklonili glave? Po mojem se bodo nekaj časa še držali. Naj pacient s svojo združbo (vmes so tudi ljudje v kazenskem postopku) ne uniči vse kar leze in gre v Sloveniji.
A ti razumeš pojem “zgodovinsko najnižja gledanost”? Prav ta izraz so uporabili šefi RTVSLO. Našim družbenopolitičnim delavcem se zdi pa to čisto normalno. Da ne govorim, da ti na nacionalnki uporabijo podnaslov “Janezovi upognjenci”. Za tako stvar bi morala leteti novinar in urednik. Ampak ne pri naših.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Torej priznaš da ti nisi razumen? Ker si kar lepo skrajno levo...
Tole ti obračaš besede. Tole se bom jaz težko spustil na ta nivo.

----------------------------------------------------

cappy, lepo prosim, da me ne žališ. Če sodelujem v tej sicer politični temi še ne pomeni, da je žaljenje sogovornika samoumevno.

 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Streljali kar vsevprek. :)
Ob tem je kot nestrokovno ocenila tudi dogodek, ko so pripadniki posebne policijske enote za izstrelitev napačno izbrali naboje z daljšim dometom, ki so padali na skoraj prazen Prešernov trg, kjer ni bilo zaznati kršenja javnega reda in miru, ter na Celovški cesti pa na območje otroških igral in protestnike, ki so se s kraja oddaljevali.

 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
To je zgolj depresivno šimfanje velike fanatične koprive drugih, sploh pa šimfa samo druge medije, ki so konkurenčni noremu teve političnemu trobilu. To politično trobilo je bilo že ob ustanovitvi označeno kot medij esdeesa. To ni neka novinarska hiša.
Je pa logično, da morajo vsi esdeesovci zJanšo na čelu in s pomočniki Hojs ter veliki stardec na veliko šimfat druge medije, saj lahko le s tem povzdignejo svojega.

Ostali mediji povečujejo svojo gledanost z lastno vsebino, torej zanimivostjo programa in ne z bolestnim šimfanjem. Sploh Kdo vam laže. To je noro. Kopriva pa ima na tvitterju vsaj še dve koprivi kot. acc. Morda tudi še na kakem forumu.
Kaj točno ne zastopiš? A RTVSLO ne šimfa aha oni lahko, ko pa kdo drug pove svoje mnenje pa je ogen v glavah levičarjev. to samo pomeni da so govorniki zadeli bistvo in prav je tako. Bodo levičarji pokurili še zadnje atome razuma.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.