Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
Lahko...ampak na tvoji fasadi...avtomobilu....

Moje stvari naj pustijo pri miru.
Kot sem napisala že takrat, ne podpiram nasilja, uničevanja ipd. To, da se derejo, žvižgajo, nosijo transparente in ovirajo promet, me ne moti. Čeprav sem danes pešačila dodatnih 1km zaradi razsula na linijah LPP.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
1634192750197.png

rešitelji Slovenije, garači
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Nisem pomislil v smeri gasilstva, sploh ker ima dve jeklenki, s tem lahko zunaj diha kaki dve uri +.

Zakaj prav za prav postavljena na glavo? Potapljači jo imamo navzgor ravno zaradi varovanja ventilov, ker glavo (svojo) praviloma bolj varuješ kot rit.
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.633
489
83
41
povsod malo
Nisem pomislil v smeri gasilstva, sploh ker ima dve jeklenki, s tem lahko zunaj diha kaki dve uri +.

Zakaj prav za prav postavljena na glavo? Potapljači jo imamo navzgor ravno zaradi varovanja ventilov, ker glavo (svojo) praviloma bolj varuješ kot rit.

Če kaj pade iz lufta da ne polomi ventila ali pa če padeš da ne vsekaš z zatiljem v ventil do lažje menjave na hrbtu in odpiranja ventila, ki nima ovir (čelada, zavesca) tudi, da ti ga drug odpre eni imajo še en mali manometer na ventilu, da lahko sogasilec preveri koliko barov imaš še.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Vsak dan izvem kaj novega, pa vendar bom tumast umrl. ;)

Manometer imamo potapljači serijsko - brez njega ni potapljanja v novih časih, včasi pa smo imeli "rezervo", eno tako palčko za dol potegnit, ko ti je pri 50 barih "zmanjkalo zraka" ti je sprostila še teh 50 barov, za dekompresijo in povratek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tgrzan

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.766
261
83
Največja slovenska vas
Kakor sem opazoval včeraj, se mi zdi, da se je policija odzvala zelo zrelo. Odstranili so glavne kolovodje in provokatoje, ostale pa pustili naj se sprehajajo in uveljavljajo svojo pravico.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kalbo
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.