Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.929
2.509
113
Gasilci, prepoznate SVOJO opremo?


oprema 2.jpg
oprema3.jpg
 

Priponke

  • oprema.jpg
    oprema.jpg
    54,5 KB · Ogledi: 82
Nazadnje urejeno:

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.039
113
Zaradi lanskoletne izkusnje.
A mi pa nimamo lanskoletne izkušnje, da bi, kot obljublja Janša, odpravili ukrepe pri 70% ???
Čak ali nismo lani bili prav v svetovnem vrhu po številu smrti?

In kdaj bo prišel dan, ko bomo tudi mi dočakali odpravo vseh omejitev? Janez Janša je na Twitterju zapisal, da bo to takrat, ko bomo presegli 70 % precepljenost.

''Ko bomo v Sloveniji dosegli 70% precepljenost, bomo tako kot na Danskem ali v Veliki Britaniji lahko odpravili vse omejitve, vključno s #PCT pravilom. Vsak, ki na ta način zavaruje svoje in zdravje drugih, naredi pomemben korak k življenju brez omejitev.''
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.620
113
Zanimivo, jaz včeraj verjetno tega ne bi predvidel, označen sem za neodgovornega očeta, dobil sem nezadostno, sicer od tebe, ki kipiš od očetovskih izkušenj, ampak vseeno. Varnostni organi, ki so varovali tujo delegacijo so pa prav po Slovenski peljali, ko je pa toliko drugih poti, pa oni imajo live stream poročanje o situaciji, vsaj morali bi imet.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
5.003
-1.289
113

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.791
273
83
Največja slovenska vas
Pa kaksni ukrepi? Ki se jih nihce ne drzi? PC pogoj in drakonske kazni za tiste, ki ga krsijo. V zadnjem tednu nihce ni vprasal po potrdilu. Potem se bodo pa gostinci bunili, ko bodo zaprti.

Razen torkovih/sredinih/petkovih butalcev, je vse kot pred korono.

No, razlika je, da imamo vlado, ki dela (nobene stranke te vlade nisem volil, odkar imam volilno pravico, vendar jih bom gotovo na naslednjih bolitvah).
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.430
9.370
113
Ko boš govoril iz izkušenj boš pa lahko modroval, zmenjen. Do takrat te pa še marsikatero razsvetljenje čaka. Sicer pa od kje tebi, da se jest zgornjih stvari ne držim?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.626
6.026
113
blizu močvirne prestolnice
Saj veš, če imaš poleg svojih kiksov proti sebi ves candrasti medijski-pravosodni ceh ti ne more uspeti. Kaj misliš zakaj mediji ne tolčejo čez ab in njena dela?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.494
5.671
113
A mi pa nimamo lanskoletne izkušnje, da bi, kot obljublja Janša, odpravili ukrepe pri 70% ???
Čak ali nismo lani bili prav v svetovnem vrhu po številu smrti?
Smo. Pa glede na sosede imamo precej ohlapne omejitve, pa vi komunjare še vedno skačete v luft, kamenjate, biciklirate. Se ti ne zdi da si se ujel v lastno zanko?
 
Nazadnje urejeno:

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.039
113
Smo. Pa glede na sosede imamo precej ohlapne omejitve, pa vi konunjare še vedno skačete v luft, kamenjate, biciklirate. Se ti ne zdi da si se ujel v lastno zanko?
A to je sedaj tekmovanje, kdo, mi ali sosedje imajo strožje omejitve al kaj?


Koliko jih pristane na intenzivni ali umre pa ni več važno?
Koliko so ukrepi, ki omogočajo okuženim cepljenim nemoteno trosenje virusa vsepovsod učinkoviti tudi ni važno ?
Smo videli maturante, kako lepo so s PCT pogojem lepo prinesli virus v državo mimo inšpektorjev, kar je rezultiralo v 600-karantenah delovnih ljudi.
To so lepote PCT pogoja, PC pogoj je pa glede virusa še slabši.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.