Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.486
3.122
113
E-hcsPAWQAAJmyt.jpg
E-hiVM_XsAg90cI.jpg
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
A ćordića zlatana misliš ?
Tako je. Objavil si njegovo sliko z izrezano masko. Ta slika je najbolj priljubljena med esdeesovskimi fanatiki. Povej, zakaj si jo objavil, kaj ti je všeč na njem. Zagotovo je nekaj, kar povzroča tako euforijo, tako na facebooku, tviterju kot tudi na tem forumu.

Seveda, če boš lahko pojasnil to brez žaljenja in podtikanja, ker jaz nisem komunist. Samo v vednost.

Tudi sem opazil cel kup slik tvojega kompanjona stardec. Je odprl prav celo temo s temi slikami, večina brez pojasnil. Kako je z njim itak vemo, zate pa verjamem, da imaš kako intelektualno pojasnilo. :)
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.486
3.122
113
Sem že napisal da je ta radikalni balkanc zlatan ćordić udru na državno proslavo iz RTV SLO kombija ter blodnjavo tulil na predsednika Slovenije Pahorja.
RTV SLO tega balkanskega dejanja ni niti malo obsodila.
Ta slika je pa iz RTV SLO STUDIA.
Vse povezano. Vse skrajno radikalno balkansko skorajda teroristično.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Sem že napisal da je ta radikalni balkanc zlatan ćordić udru na državno proslavo iz RTV SLO kombija ter blodnjavo tulil na predsednika Slovenije Pahorja.
RTV SLO tega balkanskega dejanja ni niti malo obsodila.
Ta slika je pa iz RTV SLO STUDIA.
Vse povezano. Vse skrajno radikalno balkansko skorajda teroristično.
Ja. Ampak zakaj je ta slika tako zelo priljubljena med esdeesovskimi skrajneži? Če ste že pravi esdeesovci, se mi zdi bolj primerno objavljat sliko svojega fuhrerja. Kot simbol poštenja, borca za svobodo in demokracijo.

OK. Pojdiva k resnici. Gre za posnemanje nekoga, ki strelja kozle po tviterju in facebooku z namenom, povzročanja sovraštva med levimi in desnimi. To počne tudi s pomočjo raznih kopriv in drugih idiotov. Vmes s temi idiotizmi postrelja tudi poštene in normalne Slovence, ki šteje vsaj 90% popuacije Slovenije. :)

Se mi zdi, da bi lahko vsaj vi, torej normalni esdeesovci (če je kak tu) sprevideli resnico in poskušali s svojo pametjo umiriti situacijo in morda nehali svoje depresivne motnje zdraviti na drugih ljudeh. :)

Smilite se mi vsi.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.375
9.808
113
kod Džej-Zija
Če po 30+ obiskih ne najde vedno istega studia, mu žal ni pomoči. V politično korektni angleščini bi mu rekli "orientationally challenged", morda ima celo "prostorsko disleksijo".
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.997
5.214
113
Kje je pa Žele končal? Je odpravnino pobasal in skupaj z podkupninami, katere je dobil pri prejšnjih vladah, uživa v sadovih dela?
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.192
2.425
113
v lokalni ostariji
Ja. Ampak zakaj je ta slika tako zelo priljubljena med esdeesovskimi skrajneži? Če ste že pravi esdeesovci, se mi zdi bolj primerno objavljat sliko svojega fuhrerja. Kot simbol poštenja, borca za svobodo in demokracijo.

OK. Pojdiva k resnici. Gre za posnemanje nekoga, ki strelja kozle po tviterju in facebooku z namenom, povzročanja sovraštva med levimi in desnimi. To počne tudi s pomočjo raznih kopriv in drugih idiotov. Vmes s temi idiotizmi postrelja tudi poštene in normalne Slovence, ki šteje vsaj 90% popuacije Slovenije. :)

Se mi zdi, da bi lahko vsaj vi, torej normalni esdeesovci (če je kak tu) sprevideli resnico in poskušali s svojo pametjo umiriti situacijo in morda nehali svoje depresivne motnje zdraviti na drugih ljudeh. :)

Smilite se mi vsi.
Tebi je vredu da govoris o fuhrerju? Zakaj imas tako veslje govoriti in o fuhrerju ter esdees skrajnezih? A petkovi kolesarji niso skrajnezi?


Kako si ti opran.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.747
6.352
113
Tebi je vredu da govoris o fuhrerju? Zakaj imas tako veslje govoriti in o fuhrerju ter esdees skrajnezih? A petkovi kolesarji niso skrajnezi?


Kako si ti opran.
Najbolj hecno je da stalno poudarja kako je on neka sredina in da ni obremenjen.
Pa sploh nimam tezav s tem da ne mara sds jj in kar je ocitno desnega...ampak trdit da ni obremenjen je pa mocna :))
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.926
5.463
113
  • Všeč mi je
Reactions: koliko
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.