Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Zakaj pa morajo enako plačevati tisti, ki se vozijo vsak dan 2x, kot pa tisti, ki se peljejo 1x na mesec?

če si že pozabil, kako je bilo včasih pri nas, si pejd pogledat v italijo, francijo, hrvaško... kako zgledajo kolone pred cestninsko postajo v konicah

nazadnje sm eno nedeljo stal v vrsti 45 minut pred Wroclavom, da sem prišel z ene redkih če ne celo edine plačljive avtoceste na poljskem...
nekak pol avtocesta izgubi svoj smisel... pavšal je kle edini smisel, vse ostalo je kontraproduktivno
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Mr_Wolf

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
folk pozablja na marsikaj, predvsem pa marsikdo niti računat ne zna
v praksi je tko, da se praktično vse kar ravno ne kupiš in dobiš v trajno last in posest, plačuje pavšalno... ne vem zakaj bi bla glih avtocesta tak problem...

ne vem no, še ko greš v hotel plačaš pavšal, pa noben ne jamra

midva z ženo mava skup glih ene 120 kil, pa plačava isto kot en 300 kilski par
menda je jasno da je škoda, ki jo povzročiva v jedilnici pa še kje, za par razredov manjša... zakaj ne plačava manj? :evil:
 
  • Haha
Reactions: BornSkeptic

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.870
5.469
113
Zato ker mi jemo dunajske z pomfrijem vi2 pa kaviar z šampanjcem :p
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
jah sej tko probam pol mal skompenzirat... ampak šampanjc še gre, kaviar pa ne... nism jest suh zarad kaviarja... mam tud jest rajš bečkuvineršniclu.... sam mal manjšo :)

enkrat mi je celo tole ratal zmazat, ampak seveda brez kruha, še solato sem komi mal piknu...


figlmuller-schnitzel.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.277
113
Policaji popisujejo skine & kompanijo, kolesarji se pa od zadaj derejo "fu.ck the police" :D
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
:D 5dag mesa razvlečenega v palačinko.. Ostalo pa drobtine pa olje...

Za tak "odrezak" grem še jaz v petek na kolo protestirat :p

no no... to je figlmüller, dva svinjska medaljona v nulo potolčena in ocvrta na maslu, 15€
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
pa še v našem nekdanjem glavnem mestu, dejansko najlepšem mestu na svetu... kaj češ boljšga?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
Tako je!
Zahtevamo tudi pravične račune za uporabo interneta - izračun stroška mora biti kombinacija časa previsenega na netu in prenesenih kb.
Zakaj sosed, ki 24/7 filme "dol vleče" plačuje enako, kot jaz ki samo vsake 3 dni en mail napišem. Samo tekst, brez slikovnih prilog.
:nigladek:
Samo kaj je pravično, bo še treba definirat.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
folk pozablja na marsikaj, predvsem pa marsikdo niti računat ne zna
v praksi je tko, da se praktično vse kar ravno ne kupiš in dobiš v trajno last in posest, plačuje pavšalno... ne vem zakaj bi bla glih avtocesta tak problem...
Vi, ki imate sončnično elektrarno - in seveda ostali.
Račun za porabljeno elektriko ima preko 50% prispevkov (odvisno od porabe) , ostalo je štrom, tok, el. energija.
Sončnična se pa 'odkopuje' brezplačno :)

Da, pri nas se je pavšal razpasel!
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Že razumem JJ je vse kriv in KUL+Kahl so luzerji.
Ampak da začnete z dunajčani je pa res pi....darija.

p.s. takile petkovi kar naj bodo, se bodo vsaj mal razmigal in v šolo šli fit.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Iz mojega kraja je do najbližje avtoceste kakih 60 km. Zato veliko mojih sokrajanov ne kupi nalepke. Jaz jo sicer kupim, ker sem velikokrat v Ljubljani in tam uporabljam obvoznico. Na pravi avtocesti sem pa morda trikrat letno. Tako, da bi bilo zaračunavanje avtocestnega dodatka pri registraciji, zelo nepravično.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.944
3.234
113
Levi mediji te dni:
Janez Janša ves čas neposredno napada demokratične slovenske medije in posamezne spoštovane, tudi večkrat nagrajene, novinarje.

Zaradi neprestanega strahu zase, za službo in za svoje družine se tako o Janezu Janši ne upajo več pisati.
A bi se dalo VEČ pisat o njem? Me zanima kako bi to lahko sploh fizično izgledalo (da objavijo samo članke o njem + tv spored?)

EulhhgsXAAQMttu?format=jpg&name=900x900
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.