Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.353
1.733
113
Lol, vsi SDS poslanci so včeraj objavli to sliko.

Mater moraš bit bogi, da te en butasti reper tako ogroža, da je treba aktivirat celotno poslansko skupino za diskreditacijo enega posameznika, ki źe tako nima nobene kredibilnosti.

Res so bedni.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.358
2.280
113
Strinjate se, da mora vsak masko nositi. Sam naši ne! No, k takemu maslu na glavi se gre zlatko zopet izpostavljat.
Je kakšna slika Kreka brez maske na črpalki? Kaj je posameznik. Nas res tako ogroža, da smo zapeli za njega?

p.s. hitro pride, da te kaj zmoti in si brez maske. TUDI JAZ!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.648
3.904
113
Ne bit malenkosten, čez tri tedne bo lanska fotka. :p

Ima pa Goldi dobre "prijatle", da mu take ven mečejo. :cool:

Hehe čefur dela samopromocijo, potem pa jamrate, ko ga prikazujejo kar dejansko je običen čefur.
Najhuje je k se dela, kot nek dobrotnik, enakopravnež......

U bistvu pa državo cuza ter dela workarounde. Ko nek fizikalc to vidi mu je težko gledat, kaj država vse futra.
Na konc pa še folku u gobec skače.

V vsej te zgodbi pa je največja burleska ko tega gnoja promovira RTV.

Da je mera polna pa na koncu komentira slabo stanje epidemiološke slike. Kjub načrtnemu zborovanju, opičjemu skakanju brez mask in nadlegovanju folka na ulicah..

Pravi heroj.. bi rekli tardeči.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Saj če bi politiki poznali vsaj kanček sramu in kdaj pa kdaj priznali napako ali zmoto, se o Zlatku zdele sploh ne bi menili.
Je pa fajn vedeti, da imamo fokusirano vlado, ki ve kaj dela in se v času epidemije in 66 mrtvih dnevno, ukvarjajo - z Zlatkom :bonk:
Ali smo spet pri zgodbici o nadomestnih in bolj obvladljivih problemih? Če ne moremo sfukat virusa, bomo pa enga čapca. Zmaga je zmaga.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.648
3.904
113
Saj ti tudi verjameš da je Janša v Italiji smučal februarja 2019, februarja 2020 pa ne?
Sicer ne da bi me zanimalo, če veš da je, na dan z dokazi....
Sigurno ne bom dal takega lame izgovora, kot ga ti prodajaš tuki.

Da pa čefurček po vsem tem še komentira vladne ukrepe.....
je pa svojevrsten paradox.

Se najdejo potem tebi podobne osebe z utopičnimi scenariji.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Se lahko še bolj sprenevedaš?
JJ se je februarja (ko so imeli v ITA že težave) na TW pohvalil nekaj v stilu "najboljši shod DANES".
Ko so ga zahakljal, da se dere na Šarca, sam pa smuča v ITa, je pa zadevo dopolnil z "lanska fotka".
Mogoče je res (močno dvomim) , samo ne bom za njim letal z metrom in meril ali mu otroc segajo do pasu ali do ramen.
Ne zagovarjam Zlatka (meni je čisto mimo), samo on ne bi smel biti no.1 tema v Sloveniji. Kot rečeno, gre za iskanje nadomestnih, obvladljivih problemov? Raje na to odgovori.

BTW: kje je dokaz da je bil Zlatko brez maske na zaprtem javnem kraju? Predvsem pa, če je res tako, kdo ga ima pravico slikati/snemati brez dovoljenja?
Pa smo spet pri unem, ki pravi da: "Sam si nisem predstavljal, da je objava na spletnih straneh ministrstva nekaj, kar ni javna objava. Torej očitno gre za neke pravne oblike, ki nekako zapovedujejo, da morajo biti te stvari objavljene v Uradnem listu"
Ja, gre za "neke pravne oblike", po domače, to je zapisano v Ustavi RS, nekaj o čemer so učijo v 6. razredu OŠ.
Po domače to pomeni, da pravila veljajo enako za vse, ne glede ali si Zlatan, Muhamed ali Janez.
Če pravila ne veljajo za vse enako, pa ta vlada dela točno to, kar očita drugim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in jonny77

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.744
2.355
113
Pomurje
Ta forum ima velik delež osebkov, ki se sprenevedajo do konca in naprej.
Prednjačijo forumski policaji, ki so itak večinoma na dopustu, žal.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.648
3.904
113
Se lahko še bolj sprenevedaš?
JJ se je februarja (ko so imeli v ITA že težave) na TW pohvalil nekaj v stilu "najboljši shod DANES".
Ko so ga zahakljal, da se dere na Šarca, sam pa smuča v ITa, je pa zadevo dopolnil z "lanska fotka".
Mogoče je res (močno dvomim) , samo ne bom za njim letal z metrom in meril ali mu otroc segajo do pasu ali do ramen.
Ne zagovarjam Zlatka (meni je čisto mimo), samo on ne bi smel biti no.1 tema v Sloveniji. Kot rečeno, gre za iskanje nadomestnih, obvladljivih problemov? Raje na to odgovori.

BTW: kje je dokaz da je bil Zlatko brez maske na zaprtem javnem kraju? Predvsem pa, če je res tako, kdo ga ima pravico slikati/snemati brez dovoljenja?
Pa smo spet pri unem, ki pravi da: "Sam si nisem predstavljal, da je objava na spletnih straneh ministrstva nekaj, kar ni javna objava. Torej očitno gre za neke pravne oblike, ki nekako zapovedujejo, da morajo biti te stvari objavljene v Uradnem listu"
Ja, gre za "neke pravne oblike", po domače, to je zapisano v Ustavi RS, nekaj o čemer so učijo v 6. razredu OŠ.
Po domače to pomeni, da pravila veljajo enako za vse, ne glede ali si Zlatan, Muhamed ali Janez.
Če pravila ne veljajo za vse enako, pa ta vlada dela točno to, kar očita drugim.

Spet bluzimo. Sej je kul, če ga zagovarjaš, kaj ni prav kaj je. Still potem komentirat nedelujoče ukrepe?
Potem pa se čudiš, zakaj je kefo izpostavljen...

ma je čudno ni kaj?


1607519821117.png

1607519864928.png
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Če pol preskočiš in komentiraš samo tisto kar ti paše.....
Zakaj je Zlatko tema številka 1? Razumeš vprašanje? Bo? Ne bo?
Boš napisal da bluzim?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.