Berlin

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
V začetku Maja, greva z mojo boljšo polovico v Berlin za 6 dni. Nisem še bil tam, tako da me najbolj zanima, če ima kdo kakšno fajn idejo za prenočitve. Se pravi zaželeno je da je podzemna blizu in da je čisto, itak se bo tam samo spalo. Potem pa me zanimajo kakršnikoli predlogi za oglede, nasveti ipd.
Hvala za pomoč.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
Super, hvala. Hotel zgleda zanimiv. Če ima kdo še kakšne predloge na dan z njimi.
nahrung002.gif
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
za reichstag se morš obvezno prej (preko neta) prijavit

tule

tole je pa tud zanimivo:

klik

pa tega tud ne smeš spustit

klik
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
Hvala za informacijo. V nemščini nisem čisto domač, torej če prav razumem se tukaj prodajajo paketi 3 nočitev? Kako je s tem, če jih želiš več, vzameš 2 paketa ali kako? In kako potem, se pravi naročiš paket potem pa se dogovoriš s hotelom o datumu ali...?
 

Dorjan

Pripravnik
22. avg 2009
33
0
6
Koper
Pozdravljeni!

Kako je z UMWELT nalepkami na avtomobilih v Berlinu če greš gor z avtomobilom? Ali greš lahko v notranjost zelenega obroča z rumeno nalepko ,ker jaz bi dobil rumeno nalepko glede na moj avto?Ali mogoče brez?


Hvala in LP,Dorjan
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik Dorjan pravi:
Pozdravljeni!

Kako je z UMWELT nalepkami na avtomobilih v Berlinu če greš gor z avtomobilom? Ali greš lahko v notranjost zelenega obroča z rumeno nalepko ,ker jaz bi dobil rumeno nalepko glede na moj avto?Ali mogoče brez?


Hvala in LP,Dorjan
Če nimaš zelene, potem kot da je nimaš. In v center brez ne smeš. Bolje je imeti hotel nekje na robu cone, potem se pa furaš s podzemno, kar je bolje že zaradi parkiranja. S in U Bahn sta pa itak zakon v Berlinu in sploh ne vem, zakaj bi se matral z avtom.
 

Dorjan

Pripravnik
22. avg 2009
33
0
6
Koper
Hvala ,keber,res raje gledam hotela na obrobju,kot da reskiram.Gledam tudi kje so postaje U ali S Bahn.

Še enkrat hvalain lp,Dorjan