Beograd

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Odvisno kaj te zanima.

15. t.m. so odprli razstavo pešadijskega ročnega avtomatskega orožja iz 2.SV: Izložba pešadijskog naoružanja na Kalemegdanu

Če te zanimajo avti: Muzej automobila.

Pa Muzej Nikole Tesla.

Pa na splave moraš obvezno it.
grin1.gif
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Da obnovim temo:

Ker mi je Beograd popolnoma nepoznan, bi prosila za nasvet, v kater hotel se splača jt. Pogoji pa so, da imam lahko tm parkiran avto (dokaj varno), pa da je hotel v nekem zmernem stanju. Ne rabim 5 zvezdic.

Tnx
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Še jaz pristavim lonček. Sicer me zanimajo izkušnje hotelov v Novem Beogradu. Na booking.com jih je sicer nekaj, samo...

Ne bi rad štiri tedne živel v neki luknji. Razni Holliday Inni so pa rahlo izven dometa za tako dolgo obdobje.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Slavija je v centru, ne v Novem Beogradu, pa tudi kakšen poseben razkoš ni... Druga zgodba je Slavija Lux, ki pa ima tudi primerne cene.
smile-1.gif
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.319
297
83
39
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Maxi25 pravi:
Da obnovim temo:

Ker mi je Beograd popolnoma nepoznan, bi prosila za nasvet, v kater hotel se splača jt. Pogoji pa so, da imam lahko tm parkiran avto (dokaj varno), pa da je hotel v nekem zmernem stanju. Ne rabim 5 zvezdic.

Tnx

Pripročam hotel Slavija, pod hotelom imaš varovan parking... mislm da je 5eur/dan, hotel je cca. 20eur/noč s samopostrežnim zajtrkom.

Je pa hotel direkt, pri hranu Sv. Save. Pa pazi, da ne greš v Slavija Lux, ker je dražji
wink-1.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Če si tip, v Beogradu ne spustiš ulice Strahinjiæa Bana, v toplih mesecih.Tam imaš kaj za videt. Beograjčani ji pravijo Dolina silikona.
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Hotel prag. V samem centru, obnovljen, pa tudi ne predrag. Edino vcasih imajo tezavo z parkingom, ampak imas 100m naprej garazno hiso - smo ze veckrat pustili avtomobile tam, pa ni bilo nikoli nobenih tezav.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Če si tip, v Beogradu ne spustiš ulice Strahinjiæa Bana, v toplih mesecih.Tam imaš kaj za videt. Beograjčani ji pravijo Dolina silikona. [/quoV

V Silicon Valley hodiš avione gledat, doma se pa po škompih valaš!!!
hysterical-1.gif


drugače pa Hotel Mihajlovac na Banovem Brdu! Parkirišče je varovano, sobe majhne in špartanske, hrana gut in v mirnem okolju! Po BG se tako ali tako prevaža s taksiji. Cene so se spremenile, saj se je BG v zadnjem času kar precej podražil! Zvečer obvezno na splav Prestige ( najbolje )!
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
HOTEL SLAVIJA Lux hrana super dober hotel.
Boljši hotel je nasprot želežniške postaje BGCITY HOTEL (HOSTEL) majo tud varovan parking extra poceni čisto prenovljen. Dobra kopalnica in postelja.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Hostel 360 stopinj http://www.hostel360.com/ .....res zmaga od lokacije, v glavnem direkt na sredi Knez Mihajlova, 20 eur je nočitev, sobe res poštimane, lepo, novo....parkiraš v garažni hiši 5 min stran....19-20 eur za cca 24ur (varovana). Bil 2 meseca nazaj tam.
aplauz.gif
 
Nazadnje urejeno:

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Kaj pa samo sobe za prespat? Pa da ma soba svojo kopalnico? Vem namreč, da me ne bo vse skp nč v hotelu/hostlu in mi je glupo dajt ne vem kok keša za spanje. Pa itak, da mora bit blizu centra
cheer.gif


Sicer pa hvala za info. Raziskujem kot nora
grin1.gif
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik feler pravi:
Slavija se je popravila?? bil za novo leto enkrat na obisku tam...cela Slovenija notri...vse razsuto in zakajeno do konca.
evil.gif

Ti si bil v Slaviji, na drugi strani ceste pa stoji Slavija Lux.