bedaki na cesti

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
:srce:

vicev-racun-policije-ni-vse-je-res-sale-slika-101071.jpg
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Ne, nikol ga nisem prej videl, en kolega je bil njegov "sodeavec".
Pa kolikor vem, noben od njiju ni bil "prometnik" na terenu s katerimi imamo obicajni ljudje v mladih letih najvec opravka.
Ko so ga potem vlacil po medijih in ga obtoževali neke korupcije in "privilegijev" sem samo se cakal kaksne novinarje in krimice da me obiscejo in vprasajo zakaj mi je dal knjigo in sapko katero sem imel dolga leta v avatarju na forumih in je sedaj doma v omari.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Vceraj je bil zelo zanimiv dan na cesti. Par debilov vec kot ponavadi. Najprej me na semaforju prvi v vrsti, cakam zeleno.. po levem pasu za zavijanje v levo v rdeco obide nov bmw petica. Grem za njim pet sekund kasneje ko je zelena, model cez naslednji semafor gladko v rdeco spet...
Najboljsi pa je bil kombi poln osnovnosolcev, ki me je na T kriziscu brez semaforja, stop znak, oba v levo, cakava da se promet sprosti.. zacel prehitevati po desni strani?! Tega sem pa gladko ustavil sred ceste in vprasal po zdravju. Zacne opravicevati kako se mu mudi. Zal, da nisem policaje klical.
Pa res nisem pocasen voznik, da bi mencal na cesti.
 

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.411
632
113
........e je na T kriziscu brez semaforja, stop znak, oba v levo, cakava da se promet sprosti.. zacel prehitevati po desni strani?! Tega sem pa gladko ustavil sred ceste in vprasal po zdravju. .........................
se ne bojiš za svoje življenje, naletiš na kakšnega psihopata, ali zato, ker je vozil kombi?
BMW nisi ustavil?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
750
869
93
Evo, dva BMWjćića na kupu v vsem sijaju.
OBA - Žmigovc - kaj je to!? (od začetka do konca videa))
Črni - me grdo izsili (0:20-0:26)
Beli - pazi ta manever! (1:12-1:17) + za piko na i je skoraj zapeljal na nasprotni pas, ko je (seveda brez žmigovca) zavijal levo (2:21)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jado