bedaki na cesti

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.740
6.105
113
pri taščici
Pri Tesli sveti v 3 krasne in so mi zadnjic tudi blendali kamioni, zato sem ugasnil dolge luci. Potem sem jih nekoliko znizal in levo nastavil manj v levo. Bilo je manj blendanja, bilo pa je se vedno. Tako da tu bo treba se iskat najboljso nastavitev. Ali pa bo tesla moral se kak updejt poslat.
Ker dolge luci sicer svetijo res precej visoko po drevesih.
IN ce tistega ne ugasne Tesla,potem verjamem da slepim kamionarja.
Po ograji se sicer vidi, da ugasa sektorje in tisto n bi smelo obsvetit kamionarja. Ampak ocitno v visji legi pa ne ugasa dovolj na siroko da motimo voznike kamionov
 
  • Žalosti me
Reactions: tony

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.900
6.537
113
Pri Tesli sveti v 3 krasne in so mi zadnjic tudi blendali kamioni, zato sem ugasnil dolge luci. Potem sem jih nekoliko znizal in levo nastavil manj v levo. Bilo je manj blendanja, bilo pa je se vedno. Tako da tu bo treba se iskat najboljso nastavitev. Ali pa bo tesla moral se kak updejt poslat.
Ker dolge luci sicer svetijo res precej visoko po drevesih.
IN ce tistega ne ugasne Tesla,potem verjamem da slepim kamionarja.
Po ograji se sicer vidi, da ugasa sektorje in tisto n bi smelo obsvetit kamionarja. Ampak ocitno v visji legi pa ne ugasa dovolj na siroko da motimo voznike kamionov
Pac ugasaj jih ce ne dela. Ne neki poskusov delat pa nastavljat. Ocitno ne dela. Ker mogoce bo naslednjic en kamionar ugotovil da lane assist vcasih dela vcasih pa ne ampak bo vseeno malo testiral…. Pol bo pa levo zavil, ti bos (kot pravi alteras) odreagiral in odvil desno s ceste pol bomo pa naslednjih 20 let v vsakem drugem postu brali o tvoji kalvariji skozi bolnice itd.

ugotovil si da mas avto ki mu avtomatsko ugasanje dolgih luci ne dela kot bi moralo. Pac uporabljaj je.beno stikalo kot celo zivljenje prej. Ne pa “bo treba iskat se boljso nastavitev”. Naj to iscejo razvojniki ne pa ti na cesti.