Avtomobilska nesreča.

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Torej je kriv tudi nasproti vozeči, ker očitno ni vozil po omejitvah
frown-1.gif

Sožalje za prijateljico ampak ne vidim kaj je kriv nekdo, ki je peljal po svoji strani pravilno, pa magari z 30 km/h hitreje. Lahko bi peljal 70, pa bi bile posledice iste, na žalost. Žal je bila krivda izključno njena, megla, prehitevanje ... hitro spregledaš kaj in potem ....
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Ta cesta je smrtno nevarna. Dve leti nazaj sem se dnevno vozil po njej vsak dan v službo v Ljubljano. Včasih je bila še kar zmerna, danes je polna vdrtin. Pa tudi asfalt je zelo različen , posebnost je v tem, da se na parih ovinkih, plast asfalta zamenja...
bonk.gif

p.s. da ne omenim kamenja, ki pada s pobočja med deževjem....
p.p.s Ve kdo kako je bilo punci ime...se bojim, da ni to ta , ki jo poznam...
redface-1.gif
 

andrejb

Jasnovidec 2008
9. okt 2007
948
0
16
Dra.... ime. In ni tip punce ki bi gonila po cesti, tud ne pomnim, da bi sploh upala prehitevat, kokr jo poznamo, tko, da kaj je res blo.....?????????
frown-1.gif
 

woowek

Tajkun 08
7. sep 2007
693
1
18
pomoje da olajšanje ker naj bi umrla ta Dra.....

Sam zjutraj se je govorilo da sta bila v avtu 2. In da ta ki je umrla je bila sovoznica, voznik je bil pa v kritičnem.
 

andrejb

Jasnovidec 2008
9. okt 2007
948
0
16
Sama bla v avtu, dobila bočno v sovoznikovo stran, avto skor prepolovil...
Ne razumem kaj hočta rečt glede Draž...
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Če si mislil tudi name, ker pišeš v dvojini, sem "vesel", ker ni šlo za mojo znanko. Moja znanka ni na D.
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
ksz



Žal, tega dekleta nihče več ne more vrnit med nas.



Se pa tudi sam včasih vprašam. Greš prehitevat, pa te prehitevani malce 'scat' pelje ali pa zafrkava, ga podrajsaš ali pa te kakorkoli zahebe in izgubiš nadzor nad avtomobilom. Ti nekam smrtno počiš, on pa jokca, koliko je njegov vagen vreden in kako je psihično razsut.... Me prav zanima koliko je takih primerov, ker sem se tudi sam že imel šanso konkretno razsut, vendar sem modela zaj. ker sem ohranil kontrolo nad avtom in nisem letel s ceste. Tudi dokazal sem mu (priče!), da je med prehitevanjem pospešil in začel neki jebat.



No, ne moremo pa takšnih in podobnih dogodkov posploševat. Nihče ni ničesar kriv dokler mu to ni dokazano.



Dejansko pa, vsakič ko berem, da je na neki cesti bilo izgubljeno življenje, se mi zdi žal. To je lahko tudi nekdo, ki sem ga poznal. Mogoče pa bom danes/jutri/nekoč tudi jaz tako odšel. Nikoli ne veš. Pamet v roke, pa po sreči
roza.gif
 
Nazadnje urejeno:

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik andrejb pravi:
Dra.... ime. In ni tip punce ki bi gonila po cesti, tud ne pomnim, da bi sploh upala prehitevat, kokr jo poznamo, tko, da kaj je res blo.....?????????
frown-1.gif

Napis dragana pa je.

Ni tip ki bi gonila,nima veze,neizkusena takrat se je odlocila prehitevati v megli,to je to.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik C152SLO pravi:
Sožalje za prijateljico ampak ne vidim kaj je kriv nekdo, ki je peljal po svoji strani pravilno, pa magari z 30 km/h hitreje. Lahko bi peljal 70, pa bi bile posledice iste, na žalost. Žal je bila krivda izključno njena, megla, prehitevanje ... hitro spregledaš kaj in potem ....

Zanimivo. Ko je bilo 7 mrtvih na LJ AC (kriv romunski vozik), je bila pa huda polemika, da če un audi, ki je treščil v Romuna, ne bi vozil prehitro, da ne bi bile tako hude posledice
bonk.gif


Sicer pa dve toni v eno tono bočno......
frown-1.gif
 

sugardaddy

Ranjen'c
21. sep 2007
290
0
16
123

Dons sem se spet pelu do Hrastnika, pride to tko na štirinajst dni
smirk-1.gif
.Do sedaj ni blo še nikoli, da nebi blo vsaj ene pizdarije, od manjših karambolov, pol prehitevanj v škarje, nenadnih bremzanj tko da abs ornk odreagira, raznih pešcev na cesti, itd.
Pa sem se večinoma po lepem vremenu, oziroma podnevi vozil.Si ne predstavljam vožnje ponoči, oziroma snegu ledu in megli, itak je zadeva skoz ob Savi tko da je cesta skoz mokra.Zame je to cesta smrti, kar dokazuje že skoraj drevored iz rož in svečk, ki so ob cesti.
Ravno na tem odseku so na kakšnem kilometru dveh ornk trije šopki in sveče, ter tudi še vidne posledice nesreč na asfaltu
crazy1.gif

Sam zadeva očitno nima kakšnega večjega omembe vrednega sporočila, saj mi je pri vračanju proti Lj., v bližini tega najnovejšega prizorišča,kjer so danes svojci in prijatelji množično prižigali sveče, nek norec zapeljal v škarje, tako, da sem z močnim zaviranjem ,ki sta ga oba otroka na zadnjih sedežih, močno občutila, preprečil nesrečo
jezen.gif



lp
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Na tej cesti se je ubilo že nekaj mojih znancev in celo en sorodnik
frown-1.gif

sama se te ceste izogibam, grem rajš čez Izlake v Zagorje. Imaš pa prav ja....cesta smrti. Prehitra in zelo spolzka skor vedno. Sava daje svoje
frown-1.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Sožalje, ampak kaj hudiča je treba vedno nekam hitet??? Danes je na cestah okrog Ljubljane norišnica. Poleg te nesreče sem videl popoldne še tri in eno uro stal v koloni na južni obvoznici.
bonk.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik woowek pravi:
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Vem kje se prehiteva do Zagorja. Btw a niso nekih rekordov z 250km/h podirali na tej cesti?

ja glih na tem odseku od mahkovica proti litiji z galardotom 280km/h. Sej takrat se mi je fajn zdel, sam pol k pomislš te pa zmrazi. Sam velikrat je prepozn.

RIP
roza.gif

Sem jih slišal, ko so to počeli. Kje je bila takrat policija, me zanima.
10.gif
Trajalo je kar precej časa, PP je pa 1 km stran. Litija je polna raznih R, ki imajo glavo samo za šišanje. Važno, da sta frizura in avto lepa, vse ostalo ni pomembno.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Meni pa je ta cesta všeč za vožnje z motorjem. Mogoče je malo prehitra, ker človeka kar potegne v privijanje plina, res pa je tudi to, da se z motorjem peljem tam v lepem vremenu in ko ni gneče. Pa še vseeno naletim na huuude paciente
stupid-1.gif
.

Sem letos peljal od Trbovelj proti Ljubljani in še pred tistimi tuneli me je prehitel cca. 10 let star Clio 1,2, prerjaven, da se je komaj skupaj držal, tiščal ga je do konca. Aja, prehitel me je v popolnoma nepreglednem ovinku in že jaz sem peljal konkretno preko 100 km/h. Ne vem, kaj bi se zgodilo, če bi nasproti pripeljal avto. Najbrž bi se mu divjak umaknil,jaz pa ne bi danes pisal tegale.
uf-1.gif




Aja, na katerem odseku ceste pa se je zgodila nezgoda?
 
Nazadnje urejeno: