Avto pri višji hitrosti "vleče" na levo

ahmed

Majstr
23. sep 2007
2.435
109
63
Avto je za to, da te pripelje iz tocke A v tocko B, ne glede na znamko.
Ce vozis 240 si na morju nekje 30min ali manj.
Ce vozis 160 si na morju nekje 40min ali manj.
V 10min razlike se na morju ne zgodi veliko, na cesti pri tej brzini pa marsikaj.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.866
34
48
v 10 minutah lahko zgrešiš kako noro vročo punco in za to se splača pohitet da naprej niti ne pišem...
evil.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.866
34
48
zakaj je ne bi hotel imet? Tista ki hiti hitro pristane v postelji al pa kje drugje
evil.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.590
9.268
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Optiko si dal naredit?


Nareto vse v nulo, dula pravi, da bi lahko kater armotizer bil malenkost slabsi, pa pri taki hitrosti kjer avto vec nima
dost teže pač ne spusti prav oz. prepočasi, karkoli že...
Hm, a ni avto vedno tezji pri visji hitrosti? Namrec ga zrak bolj tisci k tlem.
Sam [censored] pri avtomobilckih za otroke imas pa prav. Dej drugic napisi tako vprasanje na www.bibaleze.si. Bos sigurno dobil strokoven odgovor.
 

ahmed

Majstr
23. sep 2007
2.435
109
63
Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
marsikatera punca ti bo povedala če ni BMW ni avto
evil.gif

Hm, nimam ne bmw ne audi pa se z mano skoz vozjo top misice. Mogoce je pa vseen vazn voznik ne pa avto
smile-1.gif
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Včeraj na AC sem opazil, da mi avto pri hitrosti 220 in navzgor rahlo vleče levo, recimo v petih sekundah mi ga prestavi iz sredinskega
na prehitevalnega.


Pri 50, 100, 150 gre popolnoma ravno, pri večji hitrosti pa ga začne vlečt.


Sem preveril profil na gumah, ki je enak na vseh, tlak enak, skratka v čem je fora, predvidevam da mi pri taki hitrosti
ko vbistvu "zavijam" da gre ravno, tut pobira gume, kar se mi ne dopade ravno...


Na servisu niso znali kaj pametnega povedat, so pa potrdili da se to naj nebi dogajalo...

Nasveti?

Dej še na desno enga sovoznika podobne teže kot si ti pa probaj kaj bo.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Včeraj na AC sem opazil, da mi avto pri hitrosti 220 in navzgor rahlo vleče levo, recimo v petih sekundah mi ga prestavi iz sredinskega
na prehitevalnega.


Pri 50, 100, 150 gre popolnoma ravno, pri večji hitrosti pa ga začne vlečt.


Sem preveril profil na gumah, ki je enak na vseh, tlak enak, skratka v čem je fora, predvidevam da mi pri taki hitrosti
ko vbistvu "zavijam" da gre ravno, tut pobira gume, kar se mi ne dopade ravno...


Na servisu niso znali kaj pametnega povedat, so pa potrdili da se to naj nebi dogajalo...

Nasveti?

Dej še na desno enga sovoznika podobne teže kot si ti pa probaj kaj bo.

Očitno sem predebeli
smile-1.gif
Se je peljal frend z mano in avto gre čudežno ravno. Se peljem spet sam, ga že vleče...

Morem 10kg shujsat, bo mogoče nehalo
smile-1.gif
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.379
213
63
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Včeraj na AC sem opazil, da mi avto pri hitrosti 220 in navzgor rahlo vleče levo, recimo v petih sekundah mi ga prestavi iz sredinskega
na prehitevalnega.


Pri 50, 100, 150 gre popolnoma ravno, pri večji hitrosti pa ga začne vlečt.


Sem preveril profil na gumah, ki je enak na vseh, tlak enak, skratka v čem je fora, predvidevam da mi pri taki hitrosti
ko vbistvu "zavijam" da gre ravno, tut pobira gume, kar se mi ne dopade ravno...


Na servisu niso znali kaj pametnega povedat, so pa potrdili da se to naj nebi dogajalo...

Nasveti?

Dej še na desno enga sovoznika podobne teže kot si ti pa probaj kaj bo.

Očitno sem predebeli
smile-1.gif
Se je peljal frend z mano in avto gre čudežno ravno. Se peljem spet sam, ga že vleče...

Morem 10kg shujsat, bo mogoče nehalo
smile-1.gif

Saj sem na prejšnji strani rekel, da te muči debelina kožne gube...