Avto preprosto vgasne

Focus

Pripravnik
27. okt 2007
867
12
18
Luna
Ja mam en problem in sicer z škodo felicijo (letnik 97).

Ko avto vžgem dela brzhibno, nato se peljem cirka 10km in avto vgasne.

Včasih mi vžge takoj nazaj včasih pa to traja tudi par minut preden ga lahko ponovno vžgem.

Ti intervali se kar ponavljajo. Če bi ta del crkno dokonca, bi vsaj vedel kaj je zanič, tak pa se mi niti ne sanja.

prosim za pomoč.
confused-1.gif




Hvala.
 
Nazadnje uredil moderator:

tony

Guru
23. jul 2007
9.393
1.356
113
Če bi ti crknil recimo 3 km po hladnem vžigu zjutraj, bi ti rekel, da ti je cev, ki vodi iz izpušnega kolektorja do vplinjača (primitivno dodatno gretje le-tega) dol padla.

Drugače pa si povedal veliko premalo podatkov - se to dogaja v križišču, pri katerih obratih itd itd.
confused-1.gif
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Filter za gorivo preglej, mogoče so smeti notri.
Si menjal pokrov rezervoarja? Mogoče ti preveč dihta? Tudi to preveri.
 

TMCool

Pripravnik
30. okt 2007
31
3
8
Zna bit rele za napajanje računalnika. (je bila serijska napaka v tistih letih pri VW grupi). Stvar je zelo poceni, tako da preden menjaš karkoli drugeja zamenjaj prvo rele. Sem imel enak problem pri Passatu l.96. Številka releja je mislim da 902(ne me držat za besedo). Cena ne bi smela presegati 5-10€. Po menjavi bo avto kot prerojen.
Jaz sem svojega dobil na Porsche Bravničarjeva in takrat so ga imeli na zalogi (par let nazaj).

LP
TM
 

Focus

Pripravnik
27. okt 2007
867
12
18
Luna
1. Ja benz pumpa dela OK
2. Benz. filter sem posumo prvo in ga menjal

Še par podatkov
To se mi dogaja v vsakem vremenu in ko crkne avto vergal, vendar ne vžge. To se dogaja neglede na to kaki so obrati (med vožnjo včasih vgasne samo za par sekund in potem zopet vžge)
Tudi intervali so različni včasih ne vžge par sekund včasih par minut ponavadi mi vgasne 2-3krat v prvih 20km potem pa več ne.

Motor je MPI in zdaj sumim da je nekaj na elektriki.(Probat moram menjat rele kot je reko TMCool)

Bom poročal o napredku
 

Mitja320

Pripravnik
8. sep 2007
53
0
6
Če je motor 1.3 MPI ne more biti tuljava, ker ima 2 tuljave, vsako za 2 cilindra in ni možno da bi šle obe naenkrat.
 

Focus

Pripravnik
27. okt 2007
867
12
18
Luna
Zdaj sem lociral napako v grobem.
Pri elektroniki na konektorju zmigam kable in avto vgasne.
Kaj menite vi je mogoče okvara na:


A) Elektroniki B) Kablih
C) Konektorju D) Nekaj druga

Jaz bi proso za pomoč ljudstva! Pa ne po oglasih.

Hvala
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Konektorju/kablih.
Poglej če je vredu pritrjeno na elektroniko (računalnik), drugač pa poglej če so kabli celi in če so konektorji oksidirani.