ATV buco da ali ne ?

CRaTeR

Zelenc'
23. apr 2013
8
0
1
Pozdravljeni res razmišljam da bi tega http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=4381812 4-kolesnika pripeljal na hauf vendar več berem bolj se izogibam tega razmišljal sem tudi da bi ga pripeljal iz Nemčije vendar je cena ista oz. 200€ razlike.. sam bi mel 4- kolesnika za vožnjo po cesti, trgovino ne nekaj off road tako da bi se z kolegom skup vozila ker on si ga ima tudi namen kupit skratka po mojem mnenju bi naredil kar veliko kilometrov
evil.gif

kaj vi mislite ? ker gledmo po avto.net in ni nič pametnega v tej kategoriji do 4k
sprasujem se.gif
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.080
425
83
45
dolenska
Jaz ti svetujem, da ne. Ni servisa, ni delov (tle se lahko motim) ni garancije,... Odloči se sam. Za štiri jurje dobiš že kaj boljše rabljeno, kjer maš vsaj dele.
 

B81

22. jul 2007
36.323
10.149
113
Da, če kupiš z namenom, da menjaš motor in daš školjko pregledat enemu, da ti jo poštima...pa še potem bo kaj odletelo vstran, kar se čisto vedno bere o teh kitajcih... Sym, Dinli, E-Ton, Barossa, Adly, Apache, Arctic Cat, Kymco....te firme glej.
 

CRaTeR

Zelenc'
23. apr 2013
8
0
1
uf.. hvala vama res še nsiem zasledi posta da bi ga kdo pohvalil :S bom pa še malo počakal al pa si še malo našparal pa še kaj bojlšega kupil verjetno kot sem zdaj gledal
smile-1.gif
bom pa potem kaj druga pogledal itak mi že ni bil všeč njegov odnos z stranko ko sma se pogovarjala ! :p
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Se strinjam.

4k eur. za Shineraya je podobno kot da bi šel po Ceedko za 40k eur. Oziroma še slabše, ker Ceedka bo vsaj delala, Shineray pa...
 

CRaTeR

Zelenc'
23. apr 2013
8
0
1
cye.. razumem ja hvalaaa ! .. jaz hočem met nekaj zanesljivega ne pa da bom 50km+ od doma z njim pa se bom v strahu vozil da mi nebo ckrnil :S
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.828
10
38
Stara Bučka
Denar v žep, pa po tega. Če bo še. Trgovec je zanesljiv. Vzameš še ščitnike za noge in če še ni odbblokiran, naredi nekaj sto km, potem pa na polno.
 

CRaTeR

Zelenc'
23. apr 2013
8
0
1
hm. ja samo mi ni nekaj všeč :S .. drugače pa dober ja pa še 450 cena tudi ta prava!
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Ni ravno presežek lepote ampak se ti vsaj v glavo ne bodo smejali za razliko če se pripelješ s tistim shinerayem iz prvega linka.
grin1.gif
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik CRaTeR pravi:
hehehe... to pa maš prav ! :D

Jaz nimam dobrih izkušenj z Bucotom, na netu ima neke ATV-je prideš tja ponudba pol manjša, cene drugačne kot na netu (višje seveda), njega skoraj nikoli ni, ampak je tam njegova mama (al kaj že) ki o stvari nima pojma, si spet po svoje izmišljuje cene.
U glavnem za tak denar najdeš resnejšo štacuno, z kvalitetnejšimi ATV-ji... Marsikateri par let rabljen original je daleč boljši od teh ponaredkov. Jaz imam poceni kitajca za 1200EU (250ccm), ki ga uporabljam za res občasno vožnjo (parkrat letno), pa je vedno kaj za šraufat. Če bi ga uporabljal bolj redno sigurno nebi vzel kitajca.
 

bade25

Pripravnik
17. sep 2012
104
0
16
Buco? V naših krogih velja pregovor oz. vprašalnica: Kaj to si sam delal ali pri Bucotu kupil?.....

Buco, ne hvala - vse ostalo so ti že zgoraj razložili.

Atv je preveč kompleksna stvar in včasih celo tvoje življenje zavisi od materiala ali izdelave.....tako da.....raje kakšnega jurja več, pa sigurno, kot pa Buco....
Ne vem kako mu ne prepovejo prodajat takšnega sranja....

Obilo užitkov na ATV-ju in welcome to the Club!
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.828
10
38
Stara Bučka
Citat:
Uporabnik CRaTeR pravi:
hm. ja samo mi ni nekaj všeč :S .. drugače pa dober ja pa še 450 cena tudi ta prava!

Aha, ti bi rad ATV za šminkirat, ne za vozit. Potem pa kar k Bucotu po kakšnega lepotca za jurja, ali dva. Za parkirat pred bifejem bo dober. Na ATV srečanju boš prav tako glavni, stari mački pa se ti bodo samo posmehovali.
smile-1.gif


Še moja štorija z Bucotom. Iščem neki del in iz obupa pokličem še v Polzelo. Imate? Imamo! Koliko je cena? 70€/kom. OK, pridem iskat. Naslednji dan sem na vratih in cena čudežno poskoči na 80€ po komadu.
Na splošno pa velja, da bejži čimdalj stran od trgovcev, ki prodajajo robo po jurja.
 

CRaTeR

Zelenc'
23. apr 2013
8
0
1
hehe.. hvala.. sej nisem tega bucoja niti več kontaktiral glede na to da res ni o njem nič kaj pohval ! :D ... bom še verjetno malo počakal pa če nebom uspel letos pa drugo leto kakšnega kupil pa dal kaj zraven :D .. ni druge..
 

CRaTeR

Zelenc'
23. apr 2013
8
0
1
hehe.. ma ja rečmo za šminkarit :D .. pa ne jaz bi se res samo po cesti vozil pa sem kr občutljiv na umazanijo avto mam vedno spucan v nulo tako da bi atv.ja tudi mel :D .. po šumi pa se mi ni nekaj za vozit s tem mam dovolj krosarja
smile-1.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Ne vem, če obstaja kaj slabšega za vožnjo po cesti kot ATV/quad... Problem predstavlja zadnja os, ki je fiksna in kot taka onemogoča normalno vožnjo skozi ovinke. Na začetku je zabavno, ko te pa vedno premetava, pa postane moteče.