ASUS eee PC

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Ta prenosnik nima nobene opticne enote ? Kako pa nalagate stvari gor ? Je treba spet dokupit zunanjo enoto...
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Preko LAN mreže.
Preko WLAN mreže.
Preko USB ključkov.
Preko SD kartic.
Preko USB diskov.
Ja, tudi USB CD/DVD enot.
Domišljija je meja
wink-1.gif
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.873
622
113
ksz...

SD kartice se tako cenijo, da je pomankanje placa na Eee zgodovina.
Sam sem nabavil Adata 16GB CL6 SDHC na ebayu in se obnese odlično: seznam

Kartica dejansko deluje s 15MB/s pride pa z davkom vred cca 70€.
 

Bakki33

Fizikalc
8. dec 2007
421
66
28
Nekaj novega pri meni...


Zdaj imam vgrajen USB Hub vezan na priključek kamere, na hub pa: 1. kamero, 2. BT vmesnik, 3. 8GB Corsair ključek in 4. Touch screen. In vse je delovalo iz prve
cheer.gif



Razmišljam dalje, o DIP switchih za vklop BTja in kamere, ker ju ne potrebujem ves čas. Nato še vgradnja drugega USB Huba, GPS sprejemnika in DVB-T sprejemnika. Ta bo težja, zaradi velikosti DVB-T sprejemnika, antena bo pa tako zunanja.


Na dan s vprašanji če koga kaj zanima, sicer pa vse piše na eeeuser...


Lp,

B!
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Na tem prenosniku deluje vse, kar na domacem PCju ? Zanima me predvsem programi, kot so TIS, vse aplikacije Garmin, itd...A potem je treba vse iskat za Linux OS ? Ve kdo za kaksno trgovino v okolici Celja, ki se da tole videt, bil sem v BB, pa nimajo ali pa trenutno niso imeli...
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.162
1.352
113
Citat:
Uporabnik NAVI_boy pravi:
Na tem prenosniku deluje vse, kar na domacem PCju ? Zanima me predvsem programi, kot so TIS, vse aplikacije Garmin, itd...A potem je treba vse iskat za Linux OS ? Ve kdo za kaksno trgovino v okolici Celja, ki se da tole videt, bil sem v BB, pa nimajo ali pa trenutno niso imeli...

Če naložiš gor Winxp deluje vse kot na domačem, le z prostorom je težava. Kar pa lahko rešiš z kakšno veliko SD kartico
smile-1.gif
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Sem prebral vse strani, pa noben ni povedal, kako se nalozi XP brez zunanjih enot. Se da bootat iz sd kartice ?
 

blustar

Pripravnik
1. okt 2007
230
0
16
Tale asus eee pa že kar kultna zadeva postaja
smile-1.gif
Nimam ga (še), ampak po reakcijah mojega dragega (ga ima) in vaših, ga bo treba dat na wish list.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.873
622
113
Hja jaz bi ti predlagal, da počakaj na naslednjo generacijo z večjim zaslonom.
Ker res je zelo ql igrača, samo 7" lcd in slaba resolucija je pa ZELO moteče.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Ampak vecja izvedba izgubi svoj car. Car EEE-ja je ravno v svoji majhnosti. To je res igracka, ampak meni ze prakrat prisla zelo.
cheer.gif