Assassins.Creed.II-SKIDROW

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
Assassins.Creed.II-SKIDROW
cheer.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Lol, ded malo zapeljal zadevo.
smile-1.gif


Mam pa eno pitanje, imam špil na x360, špil sem vstavil, mu posvetil 20 minut, nikamor nisem prišel in ga
poknil nazaj v cd-holder.

V čem je poanta špila? Enkico sem sicer igral, kr neke izvidnice delaš in jahaš naokoli, vsi bli napolno navdušeni,
zdaj dvojka, nevem no... Jaz nevem najboljše o čem se gre, pa letno 10 špilov zasučem ene 10 pa se jih prej navolim.
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.710
587
113
Če ti je igra všeč vizualno in če te pritegne zgodba iz renesanse potem te špil potegne. Zaradi tega špila sem se odločil, da grem enkrat na izlet v Firence
smile-1.gif
.
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
jah glej če ne veš zakaj se gre pol glih nisi velik 1.del veliko špilu tko kot pravš.

Za moje pojme sprva bla AC2 rahlo booring, potlej je pa super ratala, sem čist notr padu, sploh ker je polhen stranskih misij in mi je res kul.

Glavno misijo sem že obrnu, dobil tudi Altair ščit(se pravi vse grobnice treba nardit), tudi naredil Truth, sem pa trenutno na 83%.
 

Bossek

Pripravnik
24. sep 2007
668
7
18
bostjan.muha.cc
jaz sem obrnil 100%
wink-1.gif
sem se nakoncu pomatral, da sem še tist perje pobral

načeloma se dvojka nadaljuje iz enke. Zakaj si v modernem času pa potem greš nazaj zveš v enki. Načeloma je pa fora, da prek tiste mašine kamor greš "počivat" greš nazaj k svojim prednikom in probaš naredit kar ti rečejo. Skačeš pa po svojih spominih (memory), .....
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Meni je ven metalo pri zadnjem CoD, sem posodobil gonilnik grafične kartice in je delalo.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
igrate z miško ali gamepadom?

https://www.youtube.com/watch?v=hNe7vUsL7EA

hudičeva teška.

Ne potegne mi spil niti tak ko ga gledam,...

A ni v redu ?
grin1.gif
V tem clipu sem zdrzal do cca. 40%, potem ko se vidi, da moras biti na pamet nad*kan pol zemljevida (torej ponovi vsako misijo vsaj 10x, dokler ti ne uspe, do takrat pa najbrz save&load poje), potem pa pades med pet enih cudakov, ki zgledajo, kot da so pobegnili eni ETji iz Street Fighterja na starih japonskih konzolah (zato cudne v visino raztegnjene postave), dva sta pa padla v en fosfor, zato se kar naprej svetita. Ko jih nabijes, pa se vec istega, juhej !

Enim so take igre (?) vsec, ker je treba samo 17-in-veckrat odigrati kaksno stopnjo, enim pa ni nic jasno, Nisi edini, ce te kaj tolazi
smile-1.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
Tom.Clancys.Splinter.Cell.Conviction-SKIDROW

smile-1.gif


Aja

ASSASINS CREED bo še 3 a ne?
 
Nazadnje urejeno:

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.564
85
48
Od križišča mal naprej na desno
Mater, jst sem pa nekej sesul pri assassins creed II in mi zdej, ko zalaufam špil nonstop meče na ubisoft in hoče product code
tongue-1.gif

Ima kdo kako idejo kako spravim zadevo nazaj v pogon? Sem že probal odinštalirat pa nazaj naložit, skrekat pa nič, prej je delalo normalno zdej pa skos teži ...