Covid-19 Antiwaxerji

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Ker bedak si ti. A pred korono je bilo pa dobro, ko so šmrkavi pa z vročino hodili okoli? A je delodajalec koga na čevelj dal?

Ne vem to boš pa ti povedal, a je kdo ker si bil šmrkav že moral zaradi tega ostati doma?. V prvem valu je v sosednji firmi en zbolel ko se je vrnil z dopusta, 3 dni je bil še na šihtu, v sredo ko je bil testiran pozitivno je šlo pol firme domov ca 150 ljudi. Dva ki sta delala z njim v pisarni sta končala v bolnici, prvi samo par dni, drugi e ležal tam več kot mesec.
Res pa je da ga niso ospustili je dal sam odpoved.
 
  • Wow
Reactions: sandra

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.195
3.351
113
A to si iz FB pobral, ali je to od sestre prjatu povedal? Kolk brihten moraš biti, da točno veš, kdo je koga okužil, za povrh pa še s čim. Si še hujši kot kristalna kugla. Ne vem kako ste snežinke sploh lahko preživele do danes.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
A to si iz FB pobral, ali je to od sestre prjatu povedal? Kolk brihten moraš biti, da točno veš, kdo je koga okužil, za povrh pa še s čim. Si še hujši kot kristalna kugla. Ne vem kako ste snežinke sploh lahko preživele do danes.

Kako vem, zato ker vse tri poznam ker pogosto sodelujemo skupaj.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Ne, ne paničarimo vsi tako kot ti. Prej so bili sestanki prek video sedaj so normalno, če misliš da imaš kaj pač ostaneš doma.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.195
3.351
113
Ne, ne paničarimo vsi tako kot ti. Prej so bili sestanki prek video sedaj so normalno, če misliš da imaš kaj pač ostaneš doma.
Spomin imaš kot zlata ribica, pa zgleda, da
razkužilo tudi piješ, ko take stresaš. Paničaril si ti, ko si delal zaloge mask, unih tapoceni, narabutanih iz KC, pa razkužila isto, pa povsod si in še vidiš grožnjo, za razliko od mene, ko mi za korono dol visi. Pač imaš psihični problem. Sej bo, ene dvakrat v tvojo kristalno kuglo poglej, enkrat ti bo sigurno konec napovedala.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.212
113

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
In si že šel testirat delovanje ?
Ker bereš take neumnosti in to javno obelodaniš.

Kakšna oprema je potrebna in kakšen signal se išče ?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen