Covid-19 Antiwaxerji

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
AntivaxxerjiNisoNasilni.jpg
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
nekje je začetek in začetek ni pri anticepilcih; začetek je pri cepilcih, ki ne izbirajo sredstev da bi pognali ljudi v cepljenje; avstrijskih razmer ne poznam, poznamo pa vsi slovenske "to ni prisila, mi nikogar ne silimo, mi samo vzpodbujamo" od 15.sept.2021 naprej, ali pa nekje od decembra 2021 naprej, ko je bil sprejet zakon o zvišanju zdravniških plač in potem so se razna zdravniška združenja, posamezniki in, kar je še najslabše, komisija za medicinsko etiko, kar gužvali pred mikrofonom in kamerami z javnim pozivanjem "rokavice dol!" za uvedbo obveznega cepljenja s cepivom ki dokazano ne preprečuje ne bolezni, ne okužbe, ne hospitalizacije, naj bi pa preprečevalo težji potek bolezni, a verjemi zdaj tem kljukcem, ki vsake pol ure spreminjajo izjave, da vsaj to drži
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.251
113
nekje je začetek in začetek ni pri anticepilcih; začetek je pri cepilcih, ki ne izbirajo sredstev da bi pognali ljudi v cepljenje; avstrijskih razmer ne poznam, poznamo pa vsi slovenske "to ni prisila, mi nikogar ne silimo, mi samo vzpodbujamo" od 15.sept.2021 naprej, ali pa nekje od decembra 2021 naprej, ko je bil sprejet zakon o zvišanju zdravniških plač in potem so se razna zdravniška združenja, posamezniki in, kar je še najslabše, komisija za medicinsko etiko, kar gužvali pred mikrofonom in kamerami z javnim pozivanjem "rokavice dol!" za uvedbo obveznega cepljenja s cepivom ki dokazano ne preprečuje ne bolezni, ne okužbe, ne hospitalizacije, naj bi pa preprečevalo težji potek bolezni, a verjemi zdaj tem kljukcem, ki vsake pol ure spreminjajo izjave, da vsaj to drži
Saj imaš klinične študije, ne rabiš poslušat PRja... verjameš kliničnim študijam. Če jim ne verjameš za to dotično cepivo, jim ne verjami tudi za katerokoli drugo zdravilo, ki je na trgu. Ker standardi/regulativa so enaki za vse. Simple ko pasulj.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
Če bi se vsak brigal zase sam in nebi bilo prisile iz ene skupine na drugo, bi še danes lahko bila med živimi. Prisila daje pa tudi take rezultate.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr in jendomen

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Saj imaš klinične študije, ne rabiš poslušat PRja... verjameš kliničnim študijam. Če jim ne verjameš za to dotično cepivo, jim ne verjami tudi za katerokoli drugo zdravilo, ki je na trgu. Ker standardi/regulativa so enaki za vse. Simple ko pasulj.
Verjetno ne spremljas, ampak zdaj je ze nekaj casa jasno, da so bile studije zgoljufane.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
Ni ga hujsega psihicnega nasilja kot da ti sredstvo za prezivetje druzine, beri sluzbo, pogojujejo s cepljenjem z eksperimentalnim cepivom.
Ne glede na to kaj boste antivaxxerji zdaj spisali v zagovor tem primitivcem vam/jim POPOLNOMA NIČ ne opravičuje izvajanja takšnega psihičnega nasilja, da nekega drugega posameznika z drugačnim mnenjem s tem nasiljem pripraviš do samomora.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in kajpace

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.776
-216
113
Vprašanje, kaj vse ga je srala, da so se spravili na eno zdravnico iz nekega zabačenega sela. V čem je bila drugačna od drugih zdravnikov in zdravnic, iz istega in drugih krajev, katerim niso grozili? To pa v članku ne piše in seveda ne bo pisalo.
Ampak se mi vse bolj zdi, da slišajo cepilci to njeno smrt izkoristiti za napade na anticepilce. Če dobivaš grožnje s smrtjo, greš na policijo, ne pa da narediš samomor - ni logično...no razen če te globoko žre vest.

Nekdo, ki je vase prepričan, da je delal dobro, zaradi svojega dela ne bo naredil samomora. Naredi ga nekdo, ki je sprevidel, da je nekje hudo zamočil. Ampak kaj novinarji zdej vedo, zaradi česa je naredila samomor, lahko jo je tudi mož varal, biznis ni laufal, .. 1000 je lahko vzrokov.

Nima veze z tem zdaj, ampak zanimivo, da novinar napiše, da je nekdo nekaj naredil zaradi tega in tega - kar niti ni možno preveriti...vi pa to vzamete za suho zlato, resnico.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
Če nebi bilo posiljevanja s cepivi do tega nebi prišlo. Če nekomu neki ne paše ga ne siliš v to, če ga pa že, pa bodi pripravljen na posledice.
Spet narobe. Tudi meni v sistemu današnje družbe kakšna stvar ne paše in me ta sistem sili v to pa zaradi tega ne zganjam nasilja nad drugimi ljudmi, ki ne odločajo kako bo ta sistem deloval ampak so zgolj del sistema enako kot ti in jaz. Posledično spet pridemo do tega, da je za izvajanje tega nasilja, ki je v tokratnem primeru pripeljal celo do smrti zaslužen zgolj in samo primitivizem posameznika.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.776
-216
113
Spet narobe. Tudi meni v sistemu današnje družbe kakšna stvar ne paše in me ta sistem sili v to pa zaradi tega ne zganjam nasilja nad drugimi ljudmi, ki ne odločajo kako bo ta sistem deloval ampak so zgolj del sistema enako kot ti in jaz. Posledično spet pridemo do tega, da je za izvajanje tega nasilja, ki je v tokratnem primeru pripeljal celo do smrti zaslužen zgolj in samo primitivizem posameznika.
A to imaš v mislih smrt 20-letne Katje, ki se je šla cepit zato, da je lahko šla v službo? in zaradi cepiva umrla ???

In ko smo že pri tej temi, spomnimo se cepilcev, kako so jo, tudi na tem forumu, na vse pretege skušali diskreditirat, češ da je bila narkomanka... kar je bila popolna laž.