Covid-19 Antiwaxerji

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.844
-454
113
Dobr, da vem zdej prodat vse skupaj s stanovanjem, avtom, itd., pa okol sveta hitr pobegnt. Samo, kaj pa, če me ne pobere v tem času? Me bo ta s to napovedjo živel potem al kako?
Saj lahko tudi upoštevaš Jeralovo napoved, da te dve dozi ščitita zelo dolgo, skoraj doživljensko proti vsem sevom. Da booster ni potreben, če ti je ta napoved ljubša.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.844
-454
113
Ne skrbi, enkrat boš že fasal. Pa ti kljub vsemu želim najlažji potek!
Tudi ti, kljub temu da si cepljen, lahko fašeš kovid, mogoče imaš za to še več šans, ker greš lahko v OBI-ja ali Merkur, kamor js ne smem - ker je tam še posebej nevarno. Enako ti želim najlažji potek, če do tega pride.
 
Nazadnje urejeno:

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Sem se cepil, sem na strani cepljenja, ki bi rešilo problem. Nikakor pa nisem na strani neumnih ukrepov in sedaj konstantnega špikanja v imenu neke zaščite, ki deluje slabo. Ne morem podpreti brezglavega siljenja v nekaj, kar v bistvu ne deluje. Poleg tega so neki stranski učinki, ki si jih jaz ne želim, sploh pa ob zelo pogostem špikanju še povečam možnost pridobitve teh učinkov.

Po drugi strani imam pred sabo primere obolelih, ki so šli čez okužbo kot keks in imam primere pred sabo, ko se še vedno pobirajo in še dolgo ne bodo taki kot pred okužbo. Pa to niso 60+ stari ljudje s kup boleznimi, pač pa 30 - 40 let stari športniki brez dneva bolniške v zadnjih x letih. Sedaj pa ne pride po stopnicah v gornje nadstropje.

Ni vse črno belo. Cepiva niso dovolj dobra in dovolj varna, to je dejstvo. Države pa z njim dobesedno posiljujejo brez občutka za človeka in celotno situacijo. Očitno nas bodo prisilili v pogosto cepljenje, drugače živeti ne boš več mogel niti približno tako kot včasih. Kljub cepljenju boš še vedno pod mnogimi ukrepi in omejitvami. In zaradi cepljenja boš mogoče tudi pokasiral kakšen dodaten problem, ki ga drugače ne bi.

Kar je popolnoma kontradiktorno s tem, kar naj bi cepiva prinašala.
KEr drugega kot cepiva in ventilatorje in sedaj tablete nimajo.

Meni osebno je mimo da se eni med prazniki morjo družit in hodit po bajtah ....cel let se niso vidl...a poleti zunaj negre???

Cepljen necepljen tole bi trajalo še leta. Srečo imamo samo da so spomladi 22 volitve ker drugač bi bili v lockdownu..
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in D_K

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.237
5.600
113
Izrael ima 40% anti-vaxxerjev

V Izraelu se je četrti val pandemije covida-19 že končal, a se število novih okužb v zadnjem času znova povečuje. V državi je polno cepljenih okoli 60 odstotkov od 9,4 milijona prebivalcev. Polna precepljenost pomeni, da so ljudje prejeli tri odmerke ali pa še ni minilo šest mesecev od drugega odmerka cepiva.

Po navedbah ministrstva za zdravje okoli 31 odstotkov prebivalstva ni prejelo še niti prvega odmerka, pri devetih odstotkih pa se je veljavnost cepljenja iztekla.
Je suis Izrael
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.844
-454
113
KEr drugega kot cepiva in ventilatorje in sedaj tablete nimajo.

Meni osebno je mimo da se eni med prazniki morjo družit in hodit po bajtah ....cel let se niso vidl...a poleti zunaj negre???

Cepljen necepljen tole bi trajalo še leta. Srečo imamo samo da so spomladi 22 volitve ker drugač bi bili v lockdownu..
Saj bi se raje družili zunaj ob kuhančku, pa je Logarjeva zaprla. Kostanj nam pa ne paše. Nam preostane samo še druženje po bajtah, dokler policija še ne preverja stanovanj.
Ja, imamo srečo, da bodo spomladi volitve, ampak mislim da bodo po volitvah nadoknadili - neglede na to, kdo bo zmagal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.458
4.569
113
KEr drugega kot cepiva in ventilatorje in sedaj tablete nimajo.

Meni osebno je mimo da se eni med prazniki morjo družit in hodit po bajtah ....cel let se niso vidl...a poleti zunaj negre???

Cepljen necepljen tole bi trajalo še leta. Srečo imamo samo da so spomladi 22 volitve ker drugač bi bili v lockdownu..
Meni je pa mimo, da mi že 2 leti nekdo nabija kdaj naj se družim s kom in kam vse ne smem.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.844
-454
113
Ni treba name odgovarjat, si preveč enodimenzionalen (neumen), da bi bil lahko del debate.
Nekoč si kar pametno pisal. potem si obrnil ploščo in podpiral vse vladne ukrepe, sedaj jo počasi spet obračaš nazaj, tisto prej bi pa najraje pozabil.
Saj te je enkrat nekdo vprašal, če so ti ukradli nick - takšen obrat je bil v tvojem razmišljanju.
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.239
735
113
ksz

pravkar sem izvedel, da je umrla bivša sodelavka. Nisem je videl od leta 97 ko sem menjal službo. Umrla je zaradi covida, ker hčerka ni dovolila cepljenja
Šel v lekarno po zdravila zase... nič v zvezi s kovidom..

Pred mano pa mož na oko okoli 55 let, ki je rekel..Imam strdke, bil v bolnici in prišel po zdravila priti strjevanju...Lekarnarka vpraša...Cepljen, katero?...on, ja, Fizer, bil tudi v bolnici, injekcije v trebuh proti strdkom......ona..no saj verjetno ne bodo za celo življenje....

Brez boljih komentarjev....vsak ima lahko svoje mnenje...
 

roscha

Fizikalc
27. jul 2007
299
43
28
Sem za cepljenje, imam 3 doze v riti, ampak...
4. doza, pa verjetno še ena, pa še pa še.. Ne, ne, ne, fantje dost je blo. Če je cepivo razvito za Wuhanski soj in je figo vredno za omikron naredite novo verzijo ali pa pejte v moški spolni organ. V četrto se grem cepit samo z nanovo razvitim cepivom drugače se sladko je8ite.

Blaznost je vedno znova in znova ponavljati isto stvar in pričakovati drugačne rezultate. (A. Einsten)
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.237
5.600
113

erikson

Guru
25. avg 2007
21.563
5.536
113

"Med samo obravnavo bolnika in dogovarjanjem kje je še kaka prosta postelja, kamor ga lahko odpeljemo, je nek mimoidoči mlajši pešec vpil na nas: '…kaj se delate norca, dajte maske dol, vse nas zavajate! Ali se igrate maškare? Delate paniko kjer je ni…' Zelo brezobzirno kričanje na vse nas. Popolnoma nobenega sočutja do bolnika, kaj šele spoštovanja do nas, ki smo se bolniku trudili pomagati. Prosili smo ga, naj neha in ne moti postopka obravnave in da gre za kritično bolno ter hudo prizadeto osebo. Zadnja stvar, ki smo jo takrat potrebovali, so bile žalitve in kričanje. Bolnika smo nato pripeljali v enoto intenzivne terapije namenjeno COVID 19 bolnikom."

Anton Posavec, diplomiran zdravstvenik in vodja Izobraževalnega centra na Reševalni postaji
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Šel v lekarno po zdravila zase... nič v zvezi s kovidom..

Pred mano pa mož na oko okoli 55 let, ki je rekel..Imam strdke, bil v bolnici in prišel po zdravila priti strjevanju...Lekarnarka vpraša...Cepljen, katero?...on, ja, Fizer, bil tudi v bolnici, injekcije v trebuh proti strdkom......ona..no saj verjetno ne bodo za celo življenje....

Brez boljih komentarjev....vsak ima lahko svoje mnenje...
Pri tem pa strdki sploh niso značilna posledica cepljenja s Pfizerjem :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco