Covid-19 Antiwaxerji

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.775
-216
113
Predvčerajšnjim sem pojedel en kostanj in ostal živ. Kje vidiš nevarnost?
Kostanj, je uredu, sploh če ga šiptar na božičnem sejmu speče. Nevarna je kranjska klobasa, in to toliko, da jo je Logarjeva prepovedala na božičnih sejmih. Saj veš, polne intenzivne... Za več podrobnosti moraš pa njo vprašat.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Tole je na nivoju IQ iz kleti Trstenjakove,
Ki si izmišljajo take izjave in jih podtikajo, kot da so antiwaxerske, da bi pokazali, kolk so antivaxerji zblojeni.


A zakaj je kranjsko nevarno jest, kostanj pa ne, je še kaka druga razlaga, kot da kostanj šiptarji pečejo?
Verjetno, ko Kranjsko ugrizneš maščoba špricne ven, in odnese virus na mimoidočega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Jaz več ne morem... sprva mi je še bilo smešno, zdaj pa ... kaj to plazi po svetu. Že dlje časa sem za to, da se za uporabo interneta naredi vsaj nek osnnovni tečaj oz. izpit. Ali pa vsaj za za uporabo socialnih omrežij. Tako kot ne moreš avta vozit brez izpita, tako nebi smel uporabljat interneta, če si zabit ko... Al pa, da se naredijo neke kazenske pike, pa se ti potem za en čas onemogoči dostop do interneta.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Kako boš to izpeljal, če so pa tisti, ki si to najbolj zaslužijo, moderatorji....
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Jaz več ne morem... sprva mi je še bilo smešno, zdaj pa ... kaj to plazi po svetu. Že dlje časa sem za to, da se za uporabo interneta naredi vsaj nek osnnovni tečaj oz. izpit. Ali pa vsaj za za uporabo socialnih omrežij. Tako kot ne moreš avta vozit brez izpita, tako nebi smel uporabljat interneta, če si zabit ko... Al pa, da se naredijo neke kazenske pike, pa se ti potem za en čas onemogoči dostop do interneta.
Potem boš pa pred Parlament hodil jokat, zakaj so ti odvzeli dostop do interneta. :) Četrtki so še frej pred parlamentom, da se ne boš rabil pridružit in odvzemat prostor Antiwaxerjem in =0-u. :)

Sicer pa ja, trenutno je internet dostopen vsakomur. :)
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Tole je na nivoju IQ iz kleti Trstenjakove,
Ki si izmišljajo take izjave in jih podtikajo, kot da so antiwaxerske, da bi pokazali, kolk so antivaxerji zblojeni.

A zakaj je kranjsko nevarno jest, kostanj pa ne, je še kaka druga razlaga, kot da kostanj šiptarji pečejo?
Res je iz Trstenjakove so. Da vaxerji verjamejo in izpadejo še bolj butasti. OPS napaka. Bolj butasiti antivaxerji že ne morejo bit.
Bog ve, kaj je v kranjski, kostanj je pa bio. Spet ena za antivaxerje. :)
Dost bo, grem na svinjsko ribico.

p.s. Ima Troha pravo uniformo? Jo lahko uporablja mimo predpisov? Troha ima gledališki rekvizit!
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113

Ja med člani tudi kdo od tukaj?
Od besed k dejanju.

 
  • Wow
Reactions: Matey

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.717
113
kod Džej-Zija
Takole pa zašpila v glavi antivaxx kretenu:
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Takole pa zašpila v glavi antivaxx kretenu:
V takih situacijah se točno vidi, kako nekomu špila egoizem v glavi. Samo zato, ker on ni želel živet pod takimi in drugačnimi pogoji/ukrepi, tudi njegova familja ne sme in ne bo živela. Žalostno. :oops1:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.775
-216
113
V takih situacijah se točno vidi, kako nekomu špila egoizem v glavi. Samo zato, ker on ni želel živet pod takimi in drugačnimi pogoji/ukrepi, tudi njegova familja ne sme in ne bo živela. Žalostno. :oops1:
Al pa zato, ker nekdo ni želel, da ded normalno živi in mu je nabil pogoje, s katerimi ni mogel živet. Pa ne samo pogoje, dal še kazni, - celi družini ogrozil eksistenco z izgubo službe....
Pogoje mu je pa nabil zato, da bo še malo biznisa sebi naredil.

V sosednji državi pa ljudje lahko živijo brez teh pogojev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
V Nemčiji necepljeni skorajda izločeni iz življenja.

TO JE RAZLOG UMORA-SAMOMORA!
Komentar, ki sem ga našel:

Ja živim u njemačkoj, ljudi ne dozvolite da u Hrvatskoj uvedu obavezno cjepljenje... Ovdje šta rade ne cjepljenim strašno, vjerujte mi sad mogu zamisliti kako su se Židovi osjećali... Ozbiljno razmišljam da se vratim sa obitelji u Hrvatsku, jer ovo nije život više jer mediji ovdje u njemačkoj su tragedija samo protiv ne cjepljeni pale vatru, nisam teoretičar zavjere ili protiv cjepiva općenito nek svatko za sebe odluči... Svako jutro kad se probudim mislim da je ovo samo san, Al ne nije ovo je već fašizam nad narodom
 
  • Haha
Reactions: XXXL in sixpower

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Bo manj mrtvih?

Kako veš? Si mogoče videl naše podatke o razmerju mrtvih med (ne)cepljenimi? Kje so? Recimo za mesec November.
Misliš, da ne bi "šlo čez" sklepanje, da če je že na splošno manj cepljenih in več necepljenih med klasično hospitaliziranimi in na intenzivni, da jih je/bo manj tudi med mrtvimi in da bi tudi tam prevladovali oz. prevladujejo necepjeni?