Android auto - izkusnje?

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.738
583
113
Ne gre. Takoj ko prestavim menjalnik iz P, mi zaklene tipkanje in je možno le govorno vnašanje.

Zanimivo, meni pa dela bp (škoda superb, tudi avtomatik). Je pa debilno recimo na spotifyju, lahko samo izbiraš med favorites pa playlistami. Če pa želiš neko točno določeno pesem, moraš pa prijeti telefon v roke. Meni se zdi to ravno kontra od "večje varnosti".
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.607
966
113
Zanimivo, meni pa dela bp (škoda superb, tudi avtomatik). Je pa debilno recimo na spotifyju, lahko samo izbiraš med favorites pa playlistami. Če pa želiš neko točno določeno pesem, moraš pa prijeti telefon v roke. Meni se zdi to ravno kontra od "večje varnosti".
Zato ker Spotify lahko glasovno upravljaš.
 
22. jul 2007
12.768
1.299
113
123
Zadevo se da ponovno naročiti (dostava junija).
Vendar je šla cena gor (za $10 USD). Zaradi težav z dobavljivostjo čipov so namreč primorani zamenjat čip.
Sem že hotel zadevo naročiti, pa sem jih raje prej vprašal o realni junijski dobavi in količini zagotovljenih čipov za nov batch in sem se po tem odgovoru malo ohladil in bom raje še malo počakal z naročilom.
"Hi
we do have some, but not all of them, our suppliers keep telling us different stories so, in these circumstances, we cannot guarantee that it will arrive in June"
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Ma niti nisem pričakoval, da bo junija realni datum, ker se tak vedno nekaj zamakne pri teh kickstarter projektih. Tudi če pride julija ali kasneje ni hudega. Samo da pride pa da bo delalo.
 

blackbird042

Pripravnik
13. mar 2019
38
9
8
Jaz lahko rečem le super! Priporočam vsakemu. Pri meni po malce več enem mesecu še vse dela kot je treba in brez težav.
Bi pa rekel da je to, kako zadeva dela dosti odvisno tudi od telefona in avtomobila.
 

blackbird042

Pripravnik
13. mar 2019
38
9
8
No, pa sem tud jaz naletel na prvo težavo.
In sicer po upgrade-u software-a na avtomobilu (Peugeot 5008 letnik 2018) iz verzije 21.08.84.12 na 21.08.87.32.
Kar se dogaja je to, da se je AA začel odklapljat po 5 minutah, 10 minutah, mogoče je zdržal celo pol ure. Skratka mal na random. To se do upgrade-a ni nikoli dogajalo. Tud reconnect na AA po disconnect-u ne dela. Potrebno je AAWireless odklopit (iz USB) in ga priklopit nazaj. Potem zadeva spet dela, do naslednjega disconnect-a.
Je pa za to tudi rešitev. Njihov support mi je v manj kot pol ure odgovoril na mail naj poskusim s passthrough. In za enkrat je spet vse "back to normal".
 

tobacco

Pripravnik
3. okt 2007
118
11
18
No, pa sem tud jaz naletel na prvo težavo.
In sicer po upgrade-u software-a na avtomobilu (Peugeot 5008 letnik 2018) iz verzije 21.08.84.12 na 21.08.87.32.
Kar se dogaja je to, da se je AA začel odklapljat po 5 minutah, 10 minutah, mogoče je zdržal celo pol ure. Skratka mal na random. To se do upgrade-a ni nikoli dogajalo. Tud reconnect na AA po disconnect-u ne dela. Potrebno je AAWireless odklopit (iz USB) in ga priklopit nazaj. Potem zadeva spet dela, do naslednjega disconnect-a.
Je pa za to tudi rešitev. Njihov support mi je v manj kot pol ure odgovoril na mail naj poskusim s passthrough. In za enkrat je spet vse "back to normal".
Pozdravljen,
Kje ste delali nadgradnjo programske opreme v avtu? Sicer imam Citroena letnik 2017, pa me zanima če je možno nadgradit programsko opemo tudi doma peko usb ključka.
Hvala za odgovor :)