Amis - kaj bo 4.oktobra?

stilo

Fizikalc
19. jul 2007
599
133
43
kmalu bodo novi plakati
grims-1.gif
 

smack

Pripravnik
17. avg 2007
406
3
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik BOBI pravi:

Mogoče bo pa zalaufal Amisov AIR
wink-1.gif




Baje, da novim lastnikom ni kaj preveč všeč ta projekt. Sam kljub temu se najde kar nekaj testnih uporabnikov.



Amis začenja jesenski boj za uporabnike na trgu telekomunikacij

Amis z akcijsko ponudbo odpira hitrosti širokopasovnega interneta in znižuje cene.



Hiter razvoj trga elektronskih komunikacij omogoča uporabnikom uporabo sodobnih telekomunikacijskih rešitev: internetni dostop, IP telefonija in digitalna IP televizija oziroma t.i. Triple Play paket. Osnovno platformo za delovanje vseh storitev predstavlja širokopasovni dostop v internet. Učinkovito in zanesljivo delovanje Triple Play storitev zahteva visoke pasovne širine in do sedaj najbolj prodajani paket interneta v Sloveniji 1 Mbit/s ne zadošča več potrebam sodobnih uporabnikov elektronskih komunikacij.



V skladu s tem je Amis v svoji novi akcijski ponudbi uvedel dva paketa z visokimi pasovnimi širinami; to je do 4Mbit/s in do 10Mbit/s. Cena za naročnino akcijskega paketa odprte hitrosti do 10 Mbit/s sedaj znaša 19,00 EUR/mesec in je omejena na obdobje enega leta. Cena paketa odprte hitrosti do 4Mbit/s je prav tako znižana na 19,00 EUR mesečne naročnine, vendar z razliko, da je uporaba paketa časovno neomejena.



Akcijske cene veljajo za vse Amisove obstoječe in nove uporabnike in sicer na območjih po Sloveniji, kjer ima Amis vzpostavljeno lastno omrežje na razvezani lokalni zanki. Uporabniki so pri sklenitvi naročniškega razmerja prosti pogodbene časovne vezave, priključnina je brezplačna, priklop storitve pa je skrajšan iz 30 na 14 delovnih dni.



Vsi novi naročniki lahko pri Amisu izkoristijo tudi možnost akcijskega nakupa »iPod Shuffle« za 2,99 EUR/mesec v 12 mesečnih obrokih.



Z akcijsko ponudbo velja Amis trenutno za najugodnejšega telekomunikacijskega ponudnika v Sloveniji.



Amisova ponudba za segment domačih uporabnikov je sestavljena iz treh ključnih produktnih stebrov, ki temeljijo na internetnem protokolu: Amis Internet, Amis Telefonija in Amis Televizija.



Podjetje je v preteklem letu intenzivno vlagalo v izgradnjo lastnega omrežja na osnovi razvezane lokalne zanke in ima danes največje alternativno ADSL 2+ omrežje v Sloveniji.



Razen tega je Amis prvi v Sloveniji in med prvimi ponudniki v svetu, uspešno uvedel samomontažo uporabniške ADSL opreme. Celotna funkcionalnost modema, ki deluje po principu plug-and-play, se vzpostavi in nadgrajuje samodejno, s čimer sta priklop in vzdrževanje širokopasovne povezave za uporabnike poenostavljena v največji možni meri.



Za nove uporabnike je bistveno skrajšan tudi čas priklopa storitev, iz prejšnjih 30 dni na največ 14 delovnih dni.



Storitev Amis Internet zagotavlja:

• izjemno hiter in zanesljiv prenos podatkov

• brezplačno in neomejeno uporabo Varovalnega sistema za popolno zaščito računalnika

• Neomejene velikosti poštnega predala

• Varno pošto, »spam filter« in e-tajnico, digitalno potrdilo

• Spletni dostop do elektronske pošte

• Statični IP na zahtevo

• 50 MB prostora za postavitev spletne strani

• Storitev Popotnik (dostop do interneta v tujini)

• Odlično tehnično pomoč 24 ur na dan, vse dni v letu

• Zero Touch – najbolj enostaven priklop

• Najsodobnejša in kakovostna tehnologija (ADSL, ADSL2+, VDSL2, kabelski ter optični dostop)
 
Nazadnje urejeno:

TgT

Pripravnik
1. okt 2007
30
0
6
Slov.Konjice
To obvestilo za medije je bilo posredovano pred pricetkom sejma v Celju oz 1 teden pred zacetkom semptembra.
Tudi jaz mislim da bo to AIR kajti na www.air.si med drugim tudi pise da bodo v letu 2007 na polno pognal zadevo in da bojo na voljo 3 bazne potaje.

Lahka se motimo
smile-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.599
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
sem imel neprijetno izkušnjo te dni z Amisom. namreč, glede na ugodne ponudbe, sem izbral za ponudnika neta prav Amis.net, sem poklical na njihovo brezplačno številko, ter malce povprašal, kako skleniti razmerje. seveda, navdušen nad tem, da ni priklopnine, nobenih stroškov nasploh ob sklenitvi razmerja, poleg tega še za nedoločen čas (net + TV pri Siolu = 2 leti vezave), na koncu pa je gospodična naredila še poizvedbo, če je pri nas sploh možen priklop. seveda je priklop bil možen, ampak ker sem sam podnajemnik, nisem smel več praskati naprej - nasledji je bil na vrsti lastnik.

tudi on je poklical, se še dodatno prepričal, da je vse tako kot mora biti, poleg tega so še enkrat naredili poizvedbo če je možen priklop, ter mu potrdili da je.

pošljejo pogodbo, odločili smo se za net + TV (4 mega paket) jo izpolnemo in pošljemo nazaj. čakamo... 1 teden. 10 dni. 12 dni, kolikor pravijo, da najdlje rabijo, da pošljejo vse potrebno za priklop... no, 15. dan pošljejo samo dopis, da na našem mestu priklop ni možen.

seveda pokličemo, čemu in odgovorijo, češ da Telekom ne pusti. ?
stupid-1.gif
zakaj pa zdaj to? no, pravijo, da bodo še preverili, in da naj pokličemo med sredo in petkom... zakaj mi nekaj pravi, da bom še nekaj časa iskal ponudnika interneta, razen če želim iti na Siol, kar mi pa ni najbolj povšeči...

to pomeni, da se ne morem odločiti za nobenega drugega ponudnika, kot za Telekomovega?
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
jest tudi menjam iz sedanjega tuštelekoma prej volja bi šel na amis ker ima ugodne cene. bom pa počakal do k oktobra da vidim kaj bo novega.
 

TgT

Pripravnik
1. okt 2007
30
0
6
Slov.Konjice
Amis, najboljsi sosedov internet?
smile-1.gif
)

Ce ima res Mercator kaj veze zraven potem je to telefonija, oz potem je tukaj zadaj Simobil, kar se je namigovalo ze pred casom. Nekje sem bral o Amisu in Simobil-u. Upam da je to le larifari.
 
Nazadnje urejeno:

EuroDJ

500. registrirani uporabnik
18. avg 2007
349
0
16
43
Citat:
Uporabnik TgT pravi:

Amis, najboljsi sosedov internet?
smile-1.gif
)

Ce ima res Mercator kaj veze zraven potem je to telefonija, oz potem je tukaj zadaj Simobil, kar se je namigovalo ze pred casom. Nekje sem bral o Amisu in Simobil-u. Upam da je to le larifari.




na plakatih od Amisa piše v desnem spodnejm kotu: AMIS & MMOBIL (mercator mobil)
 
Nazadnje urejeno:

raY_

Pripravnik
20. avg 2007
122
0
16
grims-1.gif
Eden pa v Murski Soboti ob mostu čez Kanal v smeri proti Avstriji.
 

iii

Pripravnik
1. avg 2007
459
7
18
kak jih nisi opazil-jaz sem iz CE in jih je vsepovso dost... taki črni.. em.. pri Citycentru so, pa v Šempetru, Žalec mislim da tud...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.353
680
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Tale je na kriziscu v Crnucah, kjer se pripeljes iz Crnuc in naravnost gres proti Litiji, levo proti Trzinu in desno proti rondoju Tomacevo (slikano vceraj s telefonom in precej povecano, zato tudi bolj slaba slika - je pa drugi plakat z leve):



02102007032.jpg
 
Nazadnje urejeno:

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Morm priznat, da zadnje dni nisem nič hodil okoli CCC. Bolj po zahodnem delu, kjer pa jih nisem opazil, čeprav jih pogledam. Bom pa sedaj malo bolj pozoren na te črne, kot ga je poslokal Jest, če so res kje.

LP
Peter