Alter moto meeting

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Mene pa zanima, zakaj vam je vožnja v tropu tako zanimiva. Osebno se mi zdi to brezveze in prej nevarno kot ne. Ne rečem, da gre nekaj prijateljev, parov skupaj na dopust. Ampak skupinske vožnje!?
13.gif
: Še za roke se primte!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Nikoli me niso zanimali takšni mitingi. Lahko ti pa na paypal za kavo pošljem
smile-1.gif
Hvala, ni treba. Point ni v tem, da plačaš kavo, ampak da se malo zapeljemo, se ustavimo, spijemo kavo in malo počvekamo. Brez striptizet, nalivanja s pivom, glasne glasbe in podobnega.
Ampak tebi najbrž ni do druženja. Imaš težave z vklapljanjem v družbo?

Ne pijem kave, v tem je point
smile-1.gif
(al pa res redko)
Pač mi ni kul se voziti v skupini in potem posedati ter modrovati ob čiku in kavi. Nasploh se vožnji v skupini izogibam.
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Na to sem tudi sam prvo pomislil, ko sn bral njegove poste........ampak zgleda, da smo si tak različni al kaj
tongue-1.gif


Meni pa je kul it na kakšen drink pa kako rečt ........
wink-1.gif
Pa s skupinskimi vožnjami tudi nimam problema, če se kulturno vozi, ne v stilu kdo ga lahko bol v pod stisne v ovinku.......
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Lahko bi se tako zmenili..določimo dan, lokacijo kje se dobimo..primer: Postojna...potem pa skupaj odpeljemo do obale, spijemo kafe in nato nazaj oz. po svoje - pač vsak s svojimi plani. Naslednjič štajerska, dolenjska, gorenjska...itd.

Meni osebno tudi ni do popivanja, striptiza....bi pa passalo spoznat kakega forumovca, se skupaj zapelje kak km in to je to.

Meni osebno je sama vožnaj užitek, ne da mi je motor prevozno sredstvo do žurke in nazaj.
 

slako

Pripravnik
22. okt 2007
208
0
16
vrhnika
zdi se mi nepotrebno pregovarjanje.meni je čisto normalno, da se eni radi družimo, drugi pač ne. vsak se pa sam odloča skom in kam gre. če bom imel čas se bom bom tudi jaz pridružil, na furi oziroma na klepetu.
užavajte v sončnem vremenu
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Mene pa zanima, zakaj vam je vožnja v tropu tako zanimiva. Osebno se mi zdi to brezveze in prej nevarno kot ne. Ne rečem, da gre nekaj prijateljev, parov skupaj na dopust. Ampak skupinske vožnje!?
13.gif
: Še za roke se primte!

seveda se za roke primemo...
to je prvo za pozdrav
potem pa drink (večkratnik
nahrung002.gif
...
pa še mal
nahrung002.gif

čez par ur itak nobeden ne ve o čem smo se pogovarjali na začetku
smile-1.gif


a ni to fajn?
grims-1.gif


potem pa nažgani k' mambe na motorje in divjat, burnout,kroge risat pokat...
kakšnega pešca ali skuterista poiščemo pa ga iscipelarimo. ne vsakič...
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Saj ni problema
smile-1.gif


Ko bo vreme se zmenimo, pa določimo čas in lokacijo....jaz sicer pretriano kmalu ne bom na motorju (šele potem ko bo bolj toplo) plus hudo me baše čas.
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
Tud jaz se pridružim srečanju! Res je najboljše, da se dobimo v enem kraju in potem skupaj nekam na kavico (kot je @vincent rekel, Postojna -> Obala)
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ni nujno, februarja je lahko toplo za zumak sedet tudi pri nas na Štajerskem.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz bom še malo počakal, da še malo sol spere s ceste in da ga še malo pokopni. Torej marca.