Alter meet

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Za naslednjič pa lahko organiziramo piknik za vse alterjevce. Pa da vas vidim.
1. Organiziramo. Ste se že izločil?

Kolikor je meni poznano, so bila do - letost - VSA srečanja javna, za vse! Sam pol jih je malo prišlo!
Letos je zmagala politična usmeritev in pripadnost. Pa vseeno malo. 5x
 
  • Ljubezen
Reactions: Car

motoroki

Fizikalc
30. maj 2022
518
95
28
Kje ti v CE najdeš žurplace res ne vem. Taka žalost kot je v CE je ni nikjer po mojem..kje so časi ko je blo res tako, da nisi vedel kam bi šel, ker je povsod po mestu sekalo na polno, bab kot dračja itd...ampak dobro, takrat se še ti nisi rodil, ne moreš vedet (Bar Fly, Zamorec itd..). Aja bajduvej zakaj nikol ne vidim tvoje "zverine" ki jo opevaš? Večinoma videvam šipce v bimerjih..:sprasujemse:
ok, da ti olajšam, ker te zgleda daje nostalgija na domačem kavču, pa ne moreš vedet-snoči mladinski center koncert, dans Golovec koncert, pol pa mal v džunglo
baudevej ,daj ulco, pa ti prideva s kolegom, ki ma tud dost glasen avto izjemoma mal nažigat izmenično gor dol-(sicer se teh for ne gremo) pa ne potem klicat kapse slučajno:obesise:
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
599
311
63
ok, da ti olajšam, ker te zgleda daje nostalgija na domačem kavču, pa ne moreš vedet-snoči mladinski center koncert, dans Golovec koncert, pol pa mal v džunglo
baudevej ,daj ulco, pa ti prideva s kolegom, ki ma tud dost glasen avto izjemoma mal nažigat izmenično gor dol-(sicer se teh for ne gremo) pa ne potem klicat kapse slučajno:obesise:
Pa imata gretje ali sta v bundah v avtu?
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero in sad

dentex

Guru
20. sep 2007
2.676
581
113
Ne smeš imet Mustanga, priporočljiva je Tesla. Pa, če že maš motor, mora bit vsaj 125 ccm +.
In pa polna denarnica, to je tud pogoj.

No, meni ni ratalo izpolnit vseh pogojev, pa sem vseeno pristal tam ...
Ti si pristal tam, ker si nam slike obljubljal pa skupno na disskurzu, kamelči ke prov fajn u ta rozastih gatkah