Aliexpress Kitajska carina nakupovanje

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Jaz sem danes dobil z EO zadevo naročeno po tistem paketu, ki visi nekje v zraku.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.819
113
očitno so vse, kar je blo viška, odrinili nekam z bagrom, da ostalo normalno pride
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.819
113
pri meni se je včeraj vseh 7 paketov premaknilo v "Received by local delivery company", tako, da zdaj sem končno v nemilosti mojstrov od express one

še ena dva tedna pa bo
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Meni je 14 dni viselo pri Hunih, danes sem dobil sporočilo naše Pošte, da je paket v Sloveniji.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
pri meni se je včeraj vseh 7 paketov premaknilo v "Received by local delivery company", tako, da zdaj sem končno v nemilosti mojstrov od express one

še ena dva tedna pa bo
Resno ne vem, kaj imaš proti EO. Imel od njih že nekje 20 dostav, niti pri eni ni bilo težav. Vse bp, zjutraj dobim obvestilo, da bo paket prišel, kurir me pokliče par minut prej in to je to. Enkrat me ni bilo in sva se dogovorila, da mi pusti na lokalni bencinski.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.819
113
Nič nimam proti EO, nimam popolnoma nobenega problema z njimi

Razen, da od madžarske carine do mene pač traja
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Sem prav pogledal mojo zadnjo pošiljko.
6 dni od kar je EO prevzel oz. 9 dni od sprostitve carine.
Ali.jpg

Meni se to zdi odlično.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.397
965
113
Obišči stran
Resno ne vem, kaj imaš proti EO. Imel od njih že nekje 20 dostav, niti pri eni ni bilo težav. Vse bp, zjutraj dobim obvestilo, da bo paket prišel, kurir me pokliče par minut prej in to je to. Enkrat me ni bilo in sva se dogovorila, da mi pusti na lokalni bencinski.
imam pa jaz. Nič od tega kar si napisal ne drži, oz dobim mail tam okoli 9, ko je ponavadi kurir že mimo. Pokliče nikoli, njegove številke ne dobim.

2x sem probal prestavit dostavo na petrol, obakrat je čez 2 dni (da dva, ne isti dan) zopet dostavljal domov....

kar se mene tiče bolj šalabajzarska firma za dostavo ne obstaja...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Torej imaš ti drugačne izkušnje.
Sem šel pogledat nazaj. Jaz dobimo obvestilo okrog 8.00, res pa je eno prišlo ob 9.12.
 
  • Všeč mi je
Reactions: hermann

jest5

Guru
18. avg 2007
25.269
-8.458
113
Jaz včeraj nisem dobil nobenega obvestila in ne klica, do bajte pa tudi nihče ni prišel.
Kreten od dostavljalca je paket fuknil na petrol, zvečer pa sem dobil mail, da imam paket tam.
(Na paketu je bila moja telefonska)
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Irbis

Pripravnik
18. feb 2022
41
29
18
Meni AE pravi, da mi je EO včeraj dostavil paket, sem na dopustu, poklicali niso nič, da bi jim rekel, kam naj ga dajo, samo SMS zjutraj. Pojma nimam, kam so dali paket, prosil sem soseda, da je šel pogledat okoli hiše, pa je rekel, da ni videti kakšnega paketa. Ampak to je bilo itak nekaj ur po domnevni dostavi. Morda jim ga je uspelo stlačiti v nabiralnik, bom videl, ko bom prišel domov.
So pa na trackingu tudi neki neuspešni poskusi dostave za prejšnji teden, ko sem bil zanesljivo doma (in tudi ni bilo nobenega esemesa, da bodo kaj dostavljali).
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.397
965
113
Obišči stran
Meni AE pravi, da mi je EO včeraj dostavil paket, sem na dopustu, poklicali niso nič, da bi jim rekel, kam naj ga dajo, samo SMS zjutraj. Pojma nimam, kam so dali paket, prosil sem soseda, da je šel pogledat okoli hiše, pa je rekel, da ni videti kakšnega paketa. Ampak to je bilo itak nekaj ur po domnevni dostavi. Morda jim ga je uspelo stlačiti v nabiralnik, bom videl, ko bom prišel domov.
So pa na trackingu tudi neki neuspešni poskusi dostave za prejšnji teden, ko sem bil zanesljivo doma (in tudi ni bilo nobenega esemesa, da bodo kaj dostavljali).

Heh in potem mene prepričujejo da sem čuden pa da je EO super dostava :evil:
 

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.144
329
83
38
Meni AE pravi, da mi je EO včeraj dostavil paket, sem na dopustu, poklicali niso nič, da bi jim rekel, kam naj ga dajo, samo SMS zjutraj. Pojma nimam, kam so dali paket, prosil sem soseda, da je šel pogledat okoli hiše, pa je rekel, da ni videti kakšnega paketa. Ampak to je bilo itak nekaj ur po domnevni dostavi. Morda jim ga je uspelo stlačiti v nabiralnik, bom videl, ko bom prišel domov.
So pa na trackingu tudi neki neuspešni poskusi dostave za prejšnji teden, ko sem bil zanesljivo doma (in tudi ni bilo nobenega esemesa, da bodo kaj dostavljali).
ko jim zmanjka časa v dnevu, da bi lahko dostavili, se meni pojavi, da je bila dostava neuspešna. dostavi naslednji delovni dan. drugače, če imate viber, tudi preko vibra sporočijo kaj in kako... na začetku me je vedno poklical, potem so se 4je zamnjali... sedaj pa že nekaj časa mislim da vozi en in isti... se je navadil, kje pusti in tudi kliče ne ne nič... samo paket je pač vedno tam...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
To se pa strinjam, da je res zelo odvisno od dostavljalca. Recimo čez DPD so tudi vsi pljuvali, pa je bil en res top pri nas in je laufalo v nulo. Res pa je tudi, da sem velikokrat mu sam prišel naproti, tako da ni izgubljal časa se ustavljati še pri meni. Tile dostavljalci tudi je... ježa na polno :(.
Potem jih pa še stranke napizdevajo.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.297
2.395
113
še v SLO - ampak komaj
Zadnja “dostava” z EO - ne maila, ne SMSa, ne klica, samo anketa o zadovoljstvu s dostavo. Sam je težava, da dostave ni bilo, paketa pa označena kot “delivered”.
Dispute je šel brez problema skozi …

edit: ankete nisem izpolnil
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Napišite pritožbo in ga bodo naučili poklicati.
Dokler boste pa samo piz... po spletu, je isto kot nič.