Ali iščete pravo posojilo?

robertwernerlimited01

Zelenc'
Izključen uporabnik
5. feb 2024
8
0
1

Priponke

  • c869ace0b69fdb140e5428204d13ceca.jpg
    c869ace0b69fdb140e5428204d13ceca.jpg
    62,9 KB · Ogledi: 14

robertwernerlimited01

Zelenc'
Izključen uporabnik
5. feb 2024
8
0
1
Meni prosim 990.000 zavarujem hipotetično
Pozdravljeni, hvala za vaše zanimanje za naše storitve ponudbe posojil. Vse kar morate storiti je, da nas kontaktirate neposredno prek našega uradnega e-poštnega naslova: robertwernerlimited01@skiff.com. Nato vam bomo dali vse potrebne informacije o vlogi za posojilo, pogojih in pogodbenih postopkih. Hvala in pozdrav.

Upravljanje.
 

robertwernerlimited01

Zelenc'
Izključen uporabnik
5. feb 2024
8
0
1
Lahko 1M eur? Plačilna sposobnost je tam nekje 150 eur mesečno, pa zdravje mi tu in tam že malo nagaja. Prosim javi.
Pozdravljeni, hvala za vaše zanimanje za naše storitve ponudbe posojil. Vse kar morate storiti je, da nas kontaktirate neposredno prek našega uradnega e-poštnega naslova: robertwernerlimited01@skiff.com. Nato vam bomo dali vse potrebne informacije o vlogi za posojilo, pogojih in pogodbenih postopkih. Hvala in pozdrav.

Upravljanje.
Lahko 1M eur? Plačilna sposobnost je tam nekje 150 eur mesečno, pa zdravje mi tu in tam že malo nagaja. Prosim javi.
Pozdravljeni, hvala za vaše zanimanje za naše storitve ponudbe posojil. Vse kar morate storiti je, da nas kontaktirate neposredno prek našega uradnega e-poštnega naslova: robertwernerlimited01@skiff.com. Nato vam bomo dali vse potrebne informacije o vlogi za posojilo, pogojih in pogodbenih postopkih. Hvala in pozdrav.

Upravljanje.
 

robertwernerlimited01

Zelenc'
Izključen uporabnik
5. feb 2024
8
0
1
Jaz bi imel 1.000.000. Javi.
Pozdravljeni, hvala za vaše zanimanje za naše storitve ponudbe posojil. Vse kar morate storiti je, da nas kontaktirate neposredno prek našega uradnega e-poštnega naslova: robertwernerlimited01@skiff.com. Nato vam bomo dali vse potrebne informacije o vlogi za posojilo, pogojih in pogodbenih postopkih. Hvala in pozdrav.

Upravljanje.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.127
2.471
113
Pozdravljeni, hvala za vaše zanimanje za naše storitve ponudbe posojil. Vse kar morate storiti je, da nas kontaktirate neposredno prek našega uradnega e-poštnega naslova: robertwernerlimited01@skiff.com. Nato vam bomo dali vse potrebne informacije o vlogi za posojilo, pogojih in pogodbenih postopkih. Hvala in pozdrav.

Upravljanje.

Pozdravljeni, hvala za vaše zanimanje za naše storitve ponudbe posojil. Vse kar morate storiti je, da nas kontaktirate neposredno prek našega uradnega e-poštnega naslova: robertwernerlimited01@skiff.com. Nato vam bomo dali vse potrebne informacije o vlogi za posojilo, pogojih in pogodbenih postopkih. Hvala in pozdrav.

Upravljanje.
Ne ne, kar tukaj mi napiši ponudbo. Ko jo bojo videli vsi prisotni boš takoj dobil povpraševanje za vsaj 10 dodatnih kreditov. Hvala.
 

robertwernerlimited01

Zelenc'
Izključen uporabnik
5. feb 2024
8
0
1
Ne ne, kar tukaj mi napiši ponudbo. Ko jo bojo videli vsi prisotni boš takoj dobil povpraševanje za vsaj 10 dodatnih kreditov. Hvala.
Zahvaljujemo se vam za odgovor na naše e-poštno sporočilo in za izbiro našega podjetja. Torej ste končali svoje finančne težave. Ponujamo vam vse vrste posojil (osebna posojila in poslovna posojila).

Višina naših posojil se giblje od 5.000,00 € do 20 milijonov € in ima odplačilno dobo od 1 leta do 35 let. Spodaj je nekaj pomembnih informacij o posojilu, ki vam ga ponujamo, da nam pomagate pri začetku postopka vloge za posojilo. Da bi od našega podjetja prejeli posojilo, vam moramo posredovati nekaj informacij, preden začnemo postopek prijave.

*STATUS ZANIMANJA:

Smo StartUp Business Loans Limited. Zahtevajte 1,5-odstotno obrestno mero.

* Potreben podatek:

Kot vemo, boste izpolnili prijavo. Ta aplikacija vsebuje vse vaše osebne podatke in podatke o vašem zaslužku. Tako vam bomo lahko zagotovili celotno dokumentacijo o odplačilnih obdobjih in pogodbi, ki jo boste podpisali in nam jo vrnili v končno odobritev, če boste zadovoljni.

*Koliko časa traja, da dobiš posojilo?

Ko prejmemo vašo prijavo, vam bomo vse dokumente posredovali po elektronski pošti v roku 24 ur.
Po prejemu podpisa prijavitelja bo potrdilo o prijavi prispelo v 24 urah. Zato bo trajalo 72 ur, da bo vaše posojilo obdelano, odobreno in vam posredovano.

Torej, to je vse, kar vam lahko predstavimo tukaj, vse druge postopke in dokumentacijo bomo posredovali preko naše uradne e-pošte, če vas zanima. Hvala za razumevanje in sodelovanje. Lep pozdrav.

Upravljanje.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
podpis pa Upravljanje, hahaha... pa kako to pridejo mimo vseh varovalk? a ni capcha preverjanja pri vpisu?

no evo, koncali ste svoje financne tezave, zdej pa rabiste se kredit... hahaha
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.127
2.471
113
Zahvaljujemo se vam za odgovor na naše e-poštno sporočilo in za izbiro našega podjetja. Torej ste končali svoje finančne težave. Ponujamo vam vse vrste posojil (osebna posojila in poslovna posojila).

Višina naših posojil se giblje od 5.000,00 € do 20 milijonov € in ima odplačilno dobo od 1 leta do 35 let. Spodaj je nekaj pomembnih informacij o posojilu, ki vam ga ponujamo, da nam pomagate pri začetku postopka vloge za posojilo. Da bi od našega podjetja prejeli posojilo, vam moramo posredovati nekaj informacij, preden začnemo postopek prijave.

*STATUS ZANIMANJA:

Smo StartUp Business Loans Limited. Zahtevajte 1,5-odstotno obrestno mero.

* Potreben podatek:

Kot vemo, boste izpolnili prijavo. Ta aplikacija vsebuje vse vaše osebne podatke in podatke o vašem zaslužku. Tako vam bomo lahko zagotovili celotno dokumentacijo o odplačilnih obdobjih in pogodbi, ki jo boste podpisali in nam jo vrnili v končno odobritev, če boste zadovoljni.

*Koliko časa traja, da dobiš posojilo?

Ko prejmemo vašo prijavo, vam bomo vse dokumente posredovali po elektronski pošti v roku 24 ur.
Po prejemu podpisa prijavitelja bo potrdilo o prijavi prispelo v 24 urah. Zato bo trajalo 72 ur, da bo vaše posojilo obdelano, odobreno in vam posredovano.

Torej, to je vse, kar vam lahko predstavimo tukaj, vse druge postopke in dokumentacijo bomo posredovali preko naše uradne e-pošte, če vas zanima. Hvala za razumevanje in sodelovanje. Lep pozdrav.

Upravljanje.
A mi lahko nakažeš 10.000 eur kot dokaz, da si resen preko WesternUnion?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.456
5.457
113
Zahvaljujemo se vam za odgovor na naše e-poštno sporočilo in za izbiro našega podjetja. Torej ste končali svoje finančne težave. Ponujamo vam vse vrste posojil (osebna posojila in poslovna posojila).

Višina naših posojil se giblje od 5.000,00 € do 20 milijonov € in ima odplačilno dobo od 1 leta do 35 let. Spodaj je nekaj pomembnih informacij o posojilu, ki vam ga ponujamo, da nam pomagate pri začetku postopka vloge za posojilo. Da bi od našega podjetja prejeli posojilo, vam moramo posredovati nekaj informacij, preden začnemo postopek prijave.

*STATUS ZANIMANJA:

Smo StartUp Business Loans Limited. Zahtevajte 1,5-odstotno obrestno mero.

* Potreben podatek:

Kot vemo, boste izpolnili prijavo. Ta aplikacija vsebuje vse vaše osebne podatke in podatke o vašem zaslužku. Tako vam bomo lahko zagotovili celotno dokumentacijo o odplačilnih obdobjih in pogodbi, ki jo boste podpisali in nam jo vrnili v končno odobritev, če boste zadovoljni.

*Koliko časa traja, da dobiš posojilo?

Ko prejmemo vašo prijavo, vam bomo vse dokumente posredovali po elektronski pošti v roku 24 ur.
Po prejemu podpisa prijavitelja bo potrdilo o prijavi prispelo v 24 urah. Zato bo trajalo 72 ur, da bo vaše posojilo obdelano, odobreno in vam posredovano.

Torej, to je vse, kar vam lahko predstavimo tukaj, vse druge postopke in dokumentacijo bomo posredovali preko naše uradne e-pošte, če vas zanima. Hvala za razumevanje in sodelovanje. Lep pozdrav.

Upravljanje.
Jaz bi akceptiral 20 milijonov za 35 let. Zahtevam 1,5-odstotno obrestno mero. Ali posojilo odobrujete tudi 8. februarja? Mudi se. Ponudba takoj na gp.mf@gov.si.
 

robertwernerlimited01

Zelenc'
Izključen uporabnik
5. feb 2024
8
0
1
A mi lahko nakažeš 10.000 eur kot dokaz, da si resen preko WesternUnion?
Pozdravljeni, mislim, da tukaj niste bili profesionalci. Ali nakazujete denar nekomu brez identifikacije, postopkov vloge za posojilo, zbiranja dokumentov in pogodb? Imamo postopke, politike in predpise. Hvala za razumevanje in sodelovanje. Lep pozdrav.

Upravljanje.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.456
5.457
113
Pozdravljeni, mislim, da tukaj niste bili profesionalci. Ali nakazujete denar nekomu brez identifikacije, postopkov vloge za posojilo, zbiranja dokumentov in pogodb? Imamo postopke, politike in predpise. Hvala za razumevanje in sodelovanje. Lep pozdrav.

Upravljanje.
Hvala lepa za vašo ponudbo in informacije. Ampak, moram reči, da sem malo skeptičen glede vsega tega. Sliši se preveč lepo, da bi bilo res. Na internetu je veliko prevar, in človek mora biti previden, a ne? Tako sem se malo pozanimal in razmišljam.

Prvo, ta obrestna mera 1,5%, a je to resnično? Ker po moje, to je malo prenizko za biti pravo. Včasih banka daje višje obresti, in če ste vi nižji, kako to delate? To je prvo vprašanje.

Drugo, zanima me ta vaš proces. Pravite, da vse poteka hitro, v 72 urah je vse gotovo. Ampak, kako lahko tako hitro preverite vse informacije in se odločite? To se mi zdi malo sumljivo, ker običajno te stvari trajajo dlje. Kako ste tako učinkoviti?

Tretje, ta del, ko pravite, da moram poslati vse moje osebne podatke in podatke o zaslužku. Tu se ustavim. V današnjem svetu je varovanje osebnih podatkov zelo pomembno. Kako zagotavljate, da so moji podatki varni pri vas? Kje hranite te podatke in kdo ima dostop do njih?

In še, tole o StartUp Business Loans Limited. Iskal sem vas na internetu, ampak nisem našel veliko informacij. Kako to? Za podjetje, ki ponuja tako velike zneske, bi pričakoval več prisotnosti na spletu. Ali imate kakšne reference ali dokaze o zadovoljnih strankah?

Sklepno, rad bi rekel, da sem zainteresiran, ampak treba je biti previden. Če lahko odgovorite na moja vprašanja na jasen in razumljiv način, morda nadaljujemo. Ampak, dokler nisem 100% prepričan, da je vse skupaj varno in legitimno, bom raje počakal.

Lep pozdrav in hvala za razumevanje.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.316
1.339
113
Pozdravljeni, mislim, da tukaj niste bili profesionalci. Ali nakazujete denar nekomu brez identifikacije, postopkov vloge za posojilo, zbiranja dokumentov in pogodb? Imamo postopke, politike in predpise. Hvala za razumevanje in sodelovanje. Lep pozdrav.

Upravljanje.
Sedaj sem pomirjen, ko vidim da imate politike
Povejte mi kako najlazje pridem do denarja. Rabim ga res nujno, saj bi rad resil 990.000 problemov.
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
602
312
63
Tale gospod ki ponuja posojila je sigurno čital prispevek o "novih rabljenih avtomobilih" pa je vskočil da bi pomagal. :)
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.127
2.471
113
Pozdravljeni, mislim, da tukaj niste bili profesionalci. Ali nakazujete denar nekomu brez identifikacije, postopkov vloge za posojilo, zbiranja dokumentov in pogodb? Imamo postopke, politike in predpise. Hvala za razumevanje in sodelovanje. Lep pozdrav.

Upravljanje.
Jaz sem profesionalec. Takoj, ko mi pošljete sliko vaše osebne izkaznice in vašo davčno številko, ki je razvidna tudi v vies bazi vam pošljem sliko svoje osebne izkaznice. Hvala za razumevanje.