Aeroflot Russian airlines

KLuka

Fizikalc
7. sep 2007
1.710
0
36
Ali kdo pozna to letalsko druzbo? Je kdo mogoče že kaj letel z njo. Kakše slabe izkušnje ?

Nam so jo za v potovalni agenciji odsvetovali, češ da je nezanesljiva. Pa nas sedaj zanima ali je res tako slaba ali samo nimajo sklenjene pogodbe z njimi in jo nam zato odsvetujejo
smile-1.gif


Hvala za odgovore.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
in argumenti za nezanesljivost so?

Aeroflot je trenutno ena najhitreje rastocih letalskih druzb, za casa sovjetske zveze je bila dalec najvecja letalska druzba na planetu z defacto preko 3000 letali.

ce bos aeroflot vpisal v wikipedio bos marsikaj zanimivega precital.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
In ce bos na daljsem notranjem letu bos tudi marsikaj zanimivega dozivel
smile-1.gif


Recimo.... Tupoljeva, ki ga vozi bivsi vojaski pilot (in se to tudi pozna pri letenju), ki ima zice skupaj zlimane z lepilnim trakom, in vodko v 1.5 deci "piksnah". :D

Aeroflot. It's not a flight, it's an adventure in a 1970's time machine.

Za po CCCP pa poglej se Siberian Airlines (S7).
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Iz druge roke ti povem, da so na njihovih notranjih letih obupna letala, dvomljivega vzdrževanja, razpadajoče notranjosti ipd. Svak, ki je večkrat letel z njimi je večino leta molil, da srečno pispejo na destinacijo....
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Jaz ti pa iz prve roke povem, da so letala ruske izdelave, odlične izdelave in odličnega vzdrževanja (vsaj kar se tehnike tiče), je pa res, da so narejena po "rusko" - torej ne preveč prijazno očem in telesu, ni dosti lučk, ki fascinirajo nas "zahodnjake", ampak letala lahko letajo po Sibiriji brez problemov, medtem ko imajo ostali neznanske težave (beri boing, AB, MD). Je pa res, da se tile uporabljajo le za notranji promet, medtem ko so za mednarodene lete uporabljajo "high class" tupoljevi in iljušini, celo Boingi in AB.

Sem se pred časom vračal iz Perma, pa nas je na letališču zajel snežni metež. Čakal sem 2 dni, ker naš ubogi 737 ni mogel vzleteti, medtem ko so se tile IL in Tupoljevi naganjali kot za stavo.

LP
Gargy
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.555
1.435
113
Hja, no, kakšen losan šrauf boš že kje videl, in kakšen del aviona se bo malo bolj kot bi se zdelo zdravo tresel, ampak hudi čas aeroflota iz sredine 90ih naj bi bili že mimo...

Kar brez strahu, pa bo
zmaga.gif
 

KLuka

Fizikalc
7. sep 2007
1.710
0
36
heheh hvala
smile-1.gif


bomo kar vzeli karte, če pa dol pade pa samo upam da bo potem, ko bomo šli že nazaj
smile-1.gif
 

TheAnswer

Dvojček št. 1
7. avg 2007
3.732
0
36
40
Kam šibate ?

Drugače kar se Aeroflotove "flote" tiče je tko, da za notranje lete majo malce starejše Topoljeve itd..., na mednarodnih letih pa kar precej moderne zadeve furajo, tako da kar brez panike.

Tud mi bomo najbrž z njimi leteli poleti.
 

KLuka

Fizikalc
7. sep 2007
1.710
0
36
Gremo v Indijo-Delhi s prestopom v Moskvi smo dobli za 580€ iz Zagreba
 

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
390
2
18
Ne vem sicer kakšne pogoje mora karta izpolnjevat. Ampak za to ceno bi moral dobiti tudi turkish iz Lj. Iz zagreba je pa turkish še ponavadi ceneje. To govorim za karte do 1 meseca.
 

KLuka

Fizikalc
7. sep 2007
1.710
0
36
od turkish airlines karte smo gledali pa so bile vse čez 650 € iz zagreba iz brnika pa za 700 €.

mogoče ker so več kot za 1 mesec
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik TheAnswer pravi:
Kam šibate ?

Drugače kar se Aeroflotove "flote" tiče je tko, da za notranje lete majo malce starejše Topoljeve itd..., na mednarodnih letih pa kar precej moderne zadeve furajo, tako da kar brez panike.

Tud mi bomo najbrž z njimi leteli poleti.

Od ruskih letal ima aeroflot le še IL-96 ki je povsem spodobno rusko letalo, vsi tupoljevi so bili konec 2009 upokojeni.