A s ti tud not padu

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
danes je bla fenomenalna oddaja ... mene so kr usta bolela od smejanja

meni je ful smešno, ko Lado vedno ubije domačo žival gosta v rubriki o živalih
grin1.gif
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.519
260
83
Jap. Včerajšnja oddaja je bila res dobra
hysterical-1.gif


Ima kdo posnetek pesmi, k sta jo na začetku zapela? Tisto o kuhančku?
 

mimmy

Pripravnik
6. avg 2007
520
2
16
z glavo med oblaki
Prva oddaja, za katero vas večina pravi, da je bila dobra, jaz pa si je nisem ogledala
frown-1.gif


Ampak imam dober razlog: Jana Pizdenjaka organsko ne prenašam... ne odtehtata niti Lado in Jurij niti to, da se delata norca iz njega.
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Očitno sta se fanta sprostila in pokazala, kaj znata. Men je oddaja čist zabavna, fajn mi je, ko goste na svoj način "podjebavata" in o njih izveš še kaj drugega kot to, kateri album je izdal, s kom je par, kje kupuje hlače, itd. In tut gostje se pokažejo v svoji humorni različici. Pa fajn muzika je...razne priredbe, dueti.
zmaga.gif


Kdo bi si mislu, da zna Jan Plestenjak repat...yoyo show...umrla sm od smeha, ko so repal...je*eš Fiftya
hysterical-1.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Plestenjakov prvi komad Naj stvari so tri je bil bolj rapersko obarvan kot pa so zdaj njegovi komadi.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.595
-211
113
Citat:
Uporabnik mimmy pravi:...ne odtehtata niti Lado in Jurij niti to, da se delata norca iz njega.

Jure Zrnec

drugač pa, ja ne vem od kje vse ideje črpata? zolca je bila res neprijetna za Jana, ja! jest jo vidit ne morem! bljak!

sam da takele skrivnosti izveš... to je mogu en bližnjih povedat!

Drugač, pa v reklami za oddajo, je bila nina osenar, tko da možno da bo ona naslednja gostja! Al je že bla? k sm zamudu en del?
 

hgard

Guru
22. jul 2007
4.072
563
113
Citat:
Uporabnik Kibibi pravi:
Plestenjakov prvi komad Naj stvari so tri je bil bolj rapersko obarvan kot pa so zdaj njegovi komadi.

Uh, enkrat bi moral spet pogledat njegove prve komade. Vem, da sem se režal skoraj tako kot takrat, ko sem prvič videl Fredija Milerja. Brez posluha, izgledal pa je kot kakšen geek.
 

Blimpe

Pripravnik
31. jul 2007
51
0
6
Naslednja oddaja bo zakon, upam da ne bojo izrezal dela ko nina pokaže joške... smeha polna skleda spet...