8mi Kolač

sousis

Guru
16. nov 2019
1.530
1.014
113
V nedeljo volimo za to, da nesposobneže iz lokalne politike prestavimo v Bruselj, da ne delajo škode lokalno, ali pa, da nagradimo lokalne sposobne politike z bruseljsko plačo, odvisno kako gledaš. Aja, poleg tega pa še oddamo glas v anketi z nekaj vprašanji, ki zanimajo politike, da vejo katere potencialno zanimive točke naj dodajo v svoje programe, da bo v času volitev več medijskih napisov o njihovih strankah. Mislim, da je to približno to, popravite me, če se motim.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.919
9.117
113
Ja pol je treba pa volt Svobodooo ;)

Resno pa, men bo sam Gregorčiča žal, če gre v Bruselj. Z nekaj začetnimi bedarijami (sprega s Požarjem) ima še največ potenciala bit dober lider..
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe
Ja pol je treba pa volt Svobodooo ;)

Resno pa, men bo sam Gregorčiča žal, če gre v Bruselj. Z nekaj začetnimi bedarijami (sprega s Požarjem) ima še največ potenciala bit dober lider..
sm ga gledal top model. nasplošno ima SLS daleč najboljši nabor kandidatov. pri NSi je Vida Čadovič okej, pa Kralj, potem pa že počasi manjko...ostali pa bolj tko tko raj ne kt ja. No pa Breznik pr SDSu je tud okej
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.735
5.695
113
Jaz sem pa tega gregorcica vidla zdele na plakatu... Ja, saj je prav stasen. Ali so ga cez 100 filtrov spustili :(
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.913
39
113
zdej pa odkrito, kdo izmed kandidatov je kvaliteten?

kamelciju pa slovnica dela probleme. hotel je biti smesen, in hotel napisat "osmi kolac", napisal pa je "8mi kolac", kar se bere kot "osem-mi kolac". cccccc....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.177
5.518
113
Jst sm se sam na uno sliko spomnu z ploščo za 2 k jo je sama zmazala....pa sm si predstavlju kako tm v oblačku reče....8mi kolač sm že maznula.... :D