4 GB SD kartica

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Ima kdo kakšen vir oz. zanesljivega dobavitelja (npr. Ebay) za normalno ceno.
Vse kartice priznanih firm so večinoma SDHC, kar pa ne pride v poštev. SD so pa neke x firme. Npr. tale: http://cgi.ebay.co.uk/NEW-AGL-...1QQcmdZViewItem
Namreč so mi že 2x vrnili denar, ker prvič je bil štrajk (predvidevam, da je bil le izgovor), drugič mi je pa kartica vsakič pobrisala oz. coruptala pol datotek na kartici.
stupid-1.gif
 

sandiv

Pripravnik
4. sep 2007
268
1
18
Maribor
Kot dolgoletni uporabnik Transcend SD kartic (kupil sem jih vsaj že pet), bi priporočal naslednjo kartico
http://www.comshop.si/Article.asp?articleid=44912, ki je od prej omenjene zelo hitra- 150x hitrost, stane nekaj več in v mojem FS Pocket Looxu N560, ki tudi nima podpore za SDHC kartice deluje odlično že pol leta.
Večjih datotek na kartico seveda ne nalagam preko sinhronizacije ampak s čitalcem kartic. Tega sem moral kupiti novega, ker stari ni podpiral tako velikih kartic. Tudi čitalec je Transcendov, deluje OK, pa še lep je.
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Tudi jaz bi priporočil Transcend.
Do sedaj sem kupil že 2GB CF, pa še eno 2GB CF, pa 2GB SD, pa 2GB miniSD, pa 1GB microSD, pa 2GB microsd, in od julija letos uporabljam tudi 4GB SD v Ipaq-u.
Vse naštete razen prve (ki sem jo prodal s fotoaparatom), so pri meni v uporabi in pri nobeni še ni bilo niti ene same napake (na srečo).
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
Jup...tudi jaz priporocam transcend. Jih imam v vseh moznih napravah in se nobena ni odpovedala...v zadnjih stirih letih
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Ja Transcend so zakon. Sem posnel že na tisoče fotk na te kartice, pa ni nikoli ni bilo nobenega problema.
zmaga.gif
 

KYPCK

Pripravnik
30. okt 2007
110
0
16
Ljubljana ter center dolenjske
Citat:
Jaz osebno prisegam na kingston ....

nevem mene je pa zlo razočaral Kingston in to še tist ELITE PRO, od katerega sm pričakoval da bo kaj boljši, pa nič, zadeva je taka da mam na kartici kr neke erorje če jo dam na PC - pa sm se mal poigral z programom za reševanje datotek in tm mi jih tok nameče da ni res pa učas kr zašteka. No možno da sem ravno na tako nabasal ki je slabša, sigurno jo bom nesel in uveljavil garancijo...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Točno to sem jaz imel in mi je vse koruptalo.

Očitno so kakšni fejki zunaj ali pa je kakšna neposrečena serija našla pot na trg.



No, sam sicer uporabljam PQI in sem zrihtal kar nekaj teh kartic. Vse BP. Vendar jih 4 GB ne morem dobit.
 
Nazadnje urejeno:

KYPCK

Pripravnik
30. okt 2007
110
0
16
Ljubljana ter center dolenjske
maggio a to mene sprašuješ?
Ja seveda sm jo probal, pa ne samo enkrat,in to sm izvedu na PC-ju pol sm pa pr kolegu na negomu digitalcu, k moj ne podpira SD ampak CF.
Nč kr garancijo bom uveljavu, drgač mam pa še druge kartice une vse delujejo BP najbolj sm pa zadovoljen s PQI 120x in SanDisk Extreme III te so res 1A
 

Podobne teme