10 najbolj seksi služb

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
da bi vidla šele specialno enoto....
evil.gif

In zakaj jo ljubosumno skrivaš zase?
10.gif
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
...

@Georgie: Kar sem prebrskal TOLE stran kjer piše o letalski medicini in o omejitvah, nisem zasledil nobene točne vrednosti omejitev višine. Vem da obstajajo, vojska mislim da izda svoje omejitve, komercialno letalstvo pa najbrž svoje. V tem linku sem edino zasledil da naj bi bil pilot toliko visok, da naj bi ergonomsko pasal v kokpit letala
hysterical-1.gif
Dobesedno tako.

Za civilne pilote (torej privatne pilote-najbrž si to mislil) pa kakor vem ni omejitev ker sem videl leteti že vse možne telesne konstrukcije ljudi ki so letali

smile-1.gif
Hehe, ja, spraševal sem zato, ker je bil pred nekaj dnevi v Delu en oglas kjer je en nov prevoznik med drugim iskal stevardese v določenem območju višine. Mislim, da je bila zgornja meja 182 cm, spodnje se pa ne spomnim, najbrž kakšnih 10 cm manj. In je zraven pisalo, če se ne motim, kao "zaradi nekih kabinskih omejitev" al kako že ...
 

smith

Pripravnik
18. avg 2007
445
0
16
Citat:
Uporabnik Georgie pravi:
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
...

@Georgie: Kar sem prebrskal TOLE stran kjer piše o letalski medicini in o omejitvah, nisem zasledil nobene točne vrednosti omejitev višine. Vem da obstajajo, vojska mislim da izda svoje omejitve, komercialno letalstvo pa najbrž svoje. V tem linku sem edino zasledil da naj bi bil pilot toliko visok, da naj bi ergonomsko pasal v kokpit letala
hysterical-1.gif
Dobesedno tako.

Za civilne pilote (torej privatne pilote-najbrž si to mislil) pa kakor vem ni omejitev ker sem videl leteti že vse možne telesne konstrukcije ljudi ki so letali

smile-1.gif
Hehe, ja, spraševal sem zato, ker je bil pred nekaj dnevi v Delu en oglas kjer je en nov prevoznik med drugim iskal stevardese v določenem območju višine. Mislim, da je bila zgornja meja 182 cm, spodnje se pa ne spomnim, najbrž kakšnih 10 cm manj. In je zraven pisalo, če se ne motim, kao "zaradi nekih kabinskih omejitev" al kako že ...

ta oglas sem tud jst vidu. mislim, da je bila meja med 160-182 cm
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Najbolj seksi služba; prodajalka v seks shopu. A ne?
confused-1.gif

Aha, bolj, kot je seksi, več proda.
grin1.gif


Mimogrede, a v BTC v hali A v Beate Uhse morda dela ena (že skoraj kičasto lepa in opedenana) blondinka? Enkrat sem namreč tam v bližini videl takšno, in sem, glede na njeno "opremo" in izgled, takoj pomislil na takšno službo in omenjeno prodajalno (sicer v BU še nisem bil).
wink-1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Ja, glede stevardes mislm da je skrajna meja 180 (moja teta je bila stevardesa) ampak raje manjše. Tudi glede KG je omejeno, mislm da je neuradno da more bit sorazmerno porazdeljeno od 48 do 70. Vsaj mislm, tale 70 je mal na pamet rečen.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
sanjska, a ne..skoz lahk tiče ( no umetne) po rokah vlačiš..če je pa sila ga pa vzameš s seboj na wc..
shocked-1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
A ni enkrat en pisal na Sux, kako sta se požgala z eno iz seks shopa kar tam v skladišču?
hysterical-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
ma ja,,to se je enemu sanjal- mislim da malcolmu
rolleyes-1.gif


drugač bi pa ti bila kr primerna za tako službo- žnable maš ker v redu no..
grin1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Ne ne, kje pa, z vsemi tistimi mozolji in viškom kilogramov ter tresočega celulita, se ti meša? Pa še blond nisem.
smirk-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Najbolj seksi služba; prodajalka v seks shopu. A ne?
confused-1.gif

1x sma kupovala neke zadeve v dotični prodajalni, pa ko je prodajalka začela to razlagat tak opolzko,
pa ful opisovat, kaj in kako, jaz sem bil cel čas trd. Zvečer sn pa itak zamižal in na njo mislil.

Nisem dolgo zdržal gori
evil.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Ow yeah
evil.gif


Dejansko pa sama še nism vidla ene res seksi bejbe za dol past v seks shopu (pa nism bla sam v enem da ne bo pomote
grin1.gif