1.snl 2015/2016

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik Najbolji pravi:
Johanes: s tabo vse v redu? Si ziher? Pa to se ti zagravza te kretenizne brat... kot da je zdaj pa konc fuzbala na stajerskem... Ce bo vse normalno, vas bojo drugo leto pohodili po dolgem in pocez, so le neka institucija (Olimpija to ni, je le mafijska zdruzba, ce smo posteni). Sam itak hvala kurcu da me fuzbal ne zanima...
Sorry, mafijska združba je v Mariboru, v narekovajih sicer. Samo poglej si Z(dr)ahota in njegove zveste viole... Institucija pa je Olimpija, ki se je vrnila po dolgih letih. Kdo pa ima zgodovino? Maribro? Ma ne no....

Kaka institucija? To je klub star koliko? 6 let?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Citat:
Uporabnik johannes pravi:Kam pa je šel ves silni denar, ki ga je prineslo tekmovanuje v eu pokalu?

Evo, zdaj vidiš kako tele si
hysterical-1.gif


Denar je še vedno v klubu. Maribor to sezono ni igral v nobene večjem tekmovanju, ki prinaša denar. a kljub temu je potrebno plačat vso delovanje kluba. Maribor nima nekega "cappo di banda" ki bi stresel mafisjki mošnjiček in bi nakapljali miljoni. Denar je bilo treba zaslužit in čisto vsi igralci, delavci in funkcionarji, so dobili plačo do zadnjega centa izplačano. Zato Zaho tudi ni zaletavo trošil miljonov za neke odmevne nakupe, ker so se vsi zavedali, da takšna sezona lahko pride...

Poglej si kaj se je zgodilo na Škotskem z Rangersi, kjer so se napajali samo iz LP in LE in pred sezono porabili ves denar za nakupe. Pol pa pride en NK Maribor in jih pošlje v bankrot...
Olimpija? Inštitucija? Daj ne noooooo
hysterical-1.gif
KO Olimpijo ni šlo, so v zapufanih Stožicah našteli 50 gledalcev, pa to je z redarji, smetarji in vratarji vred, zdaj pa jih je naenkrat tisoče... Mene bi blo sram, da bi za moj kljub taki instant navijači navijali. Sicer pa - kaj pa je drugega Olimpija, kot instant klub?
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Vidim, da nekateri zadnji teden zvečer jemljete uspavala,pomirila,sedative.

Glejte, štojerci, ali iz katere vujkojebine ste že, pejte na drevesa, ali pod lokomotivo, če ne morete sprejeti, da eno leto niste državni prvaki!

Riti grde nekulturne, še čestitali niste. Ne vaš Zaho(d)= skret, ne vaš trener.

In ravno tu je tista ogromna razlika med Ljubljano in Čmariborom.

Če drugo leto ne bomo prvi, bo spet po 800 ljudi na tekmi. I nikomu ništa.

Vi pa si boste, če ne boste prvi, rezali žile. In izigravali kalimere...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.176
881
113
Kaksni kompleksi so to, jao... Zarad mene ste lahko vsak let prvi, sam ne mi o institucijah in podobno, ker to je blagoreceno cista smijurija.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.050
5.743
113
blizu močvirne prestolnice
Sam ne navijam za nobenega. Toda Gargy je napisal bistvo. Kje so bili do sedaj navijači? Ko Olimpija ne bo uspela na kvalifokacijah, bodo enostavno izginili. In Olimpija nima zgodovine, zato naj se ne naklada o prejšni Olimpiji katera je propadla, tako kot Mura.
Vseeno čestitke NOVI Olimpiji in upam na uspeh v kvalifikacijah.
 
Nazadnje urejeno:

zakon

Guru
16. maj 2008
8.580
688
113
toti Maribor
@johannes kaj tebe so štajerci zlorabljali ali kaj?? Takega sovraštva do nas še človek ni videl. Moraš imeti resne probleme, da take kvasiš.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.447
6.570
113
Dvomim da bo aluminij prišel v prvo liga, ni denarja, čeprav ga je talum poln, jim ni v interesu zalagat za fuzbal, raje plenijo v lastne žepe. pomoje zavrč ostane.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.322
1.187
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Jaz že celo življenje navijam za Olimpijo, zadnjih 5 let imam sezonsko karto in ne zamudim nobene tekme. In tudi na gostujoče tekme hodim, če se le da. Tudi meni gredo na organ navijači, ki so se pokazali zadnje 2-3 tekme, ko je bilo več ali manj jasno, da bomo prvaki, ko nas je na Stožicah sedelo in trpelo 200-300, pa so se nam smejali!!!
10.gif

Kar se tiče imena Olimpija, pa je vsakomur jasno, da je to klub s tradicijo. Kdor seveda hoče razumeti.....
Tudi jaz sem vedno čestital Mariboru ob naslovu prvaka, zato sedaj pričakujem podobno. Je pa tudi res, da so tisti, ki na nogomet gledajo realno in četudi so navijači Mb, čestitali in priznali, da je bila Olimpija tokrat pač boljša.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.447
6.570
113
Iz časov juge ima olimpija res večjo tradicijo kot maribor, ampak ima pa maribor toliko večjo tradicijo, kar se tiče "modernega nogometa" in uspehe, kot jih vsa ostala moštva v sloveniji skupaj nimajo, pa če sešteješ vse skupaj in potenciraš na tretjo ali četrto potenco, ne pridejo niti blizu temu kar je maribor naredil v zadnjih letih in to z zahotom na čelu.

Enim očitno ni jasno kaj pomeni za slovenski klub evropa oz uspehi v njej.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Nenehno poskušate zmanjšati pomen Olimpijinega naslova.

Še malo, pa boste omenili še staro Jugoslavijo (SHS), vse v krčevitem prizadevanju, da bi čim bolj mastno pljunili po Olimpiji.

Nič ne pomaga, če so nekateri vaši navijači čestitali Olimpiji, ko pa vaše "vodstvo" tega ni sposobno, ker je jezno, ihtavo in cepetavo.

In ker ne berete, kar napišem: Mnoge Ljubljančane boli kuratz za naslednja leta. Če bo, bo (na tekmi 10-15.000 gledalcev) , če pa ne bo pa 800 do1200.

Takšni smo pač Ljubljančani. Hočemo kvaliteto. Hočemo najboljše "izvajalce", pa najgre za nogomet ali glasbo, ne pa drugorazredne sralce.

Žil pa si, za razliko od vas, zaradi obremenjenosti z uspehi ne mislimo rezati.
Še manj mesece zmanjševati morebitnega uspeha Čmarobira.

Tako kot vi poskušate izničiti uspeh Olimpije. Z vašim vodstvom na čelu.

V Ljubljani namreč počnemo namreč še kaj drugega, kot da samo gulimo "nogomet".

Vi pa le brskate po kontejnerjih, kv. meter vam je že po 700 ali 800 evrov in Čmaribor je DEJANSKO vse, kar imate poleg vaše BEDE.
Finančne in kulturološke.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.447
6.570
113
Heh, naslov državnega prvaka v slo fuzbal ligi je vreden manj, kot en sedež v stožicah, tako da nekega pomena ravno nima.

Mogoče pa bo zdaj zokiju uspelo zaključiti biznis z strožicami, da se uredi to propadlo investicijo in zaživi tako kot je bilo zamišljeno. Res je
žalostno gledat ves ta zapuščen beton.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz se sprašujem, kje so bili vsi ti silni navijači Olimpije zadnja leta...

Seveda pa ne razumejo, da če ne bo Evrope, ne bo denarja, kokain iz banan tudi ne bo večen.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Si že povedal v tej temi. Ene petkrat...

Je hebe tudi kratkoročni spomin?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ti si tudi že ene 10x povedal pravljico o Olimpiji.

Kje si bil sedaj ta leta?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Car pravi:
Jaz že celo življenje navijam za Olimpijo, zadnjih 5 let imam sezonsko karto in ne zamudim nobene tekme. In tudi na gostujoče tekme hodim, če se le da. Tudi meni gredo na organ navijači, ki so se pokazali zadnje 2-3 tekme, ko je bilo več ali manj jasno, da bomo prvaki, ko nas je na Stožicah sedelo in trpelo 200-300, pa so se nam smejali!!!
10.gif

Kar se tiče imena Olimpija, pa je vsakomur jasno, da je to klub s tradicijo. Kdor seveda hoče razumeti.....
Tudi jaz sem vedno čestital Mariboru ob naslovu prvaka, zato sedaj pričakujem podobno. Je pa tudi res, da so tisti, ki na nogomet gledajo realno in četudi so navijači Mb, čestitali in priznali, da je bila Olimpija tokrat pač boljša.

Sem čestital Olimpiji in to je vse.

Sicer pa nisem neki navijač Maribora, letos videl 1 tekmo, lani 1, grem, če dobim karte in je kaj zanimivega in me kdo potegne not.

Sam od sebe pa ga ni denarja, da bi šel gledat in plačat to seljaæko ligo.

Jaz od osvojenega pokala, prvenstva nimam nič.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Jaz se sprašujem, kje so bili vsi ti silni navijači Olimpije zadnja leta...

Seveda pa ne razumejo, da če ne bo Evrope, ne bo denarja, kokain iz banan tudi ne bo večen.

Hehe, v tej temi me pa malo na Telexa spominjaš s komunisteki = kokainski denar od banan.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.322
1.187
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Jaz se sprašujem, kje so bili vsi ti silni navijači Olimpije zadnja leta...

Seveda pa ne razumejo, da če ne bo Evrope, ne bo denarja, kokain iz banan tudi ne bo večen.
A mi lahko malo podrobneje razložiš kaj ima Olimpija z bananami in celo kokainom, to me pa res zanima?