[NAVIGACIJA] I-GO novosti

malisale

Pripravnik
2. sep 2007
282
0
16
Zdi mi se da ta verzija ne bo šla, ker je namenjena za Android (saj tako kaže ko se to vnese na google.com)
 

primera

Zelenc'
4. jan 2011
4
0
1
Hvala Janch, sem naložil IGO8, pa zelo dobro funkcionira, u pa še 3D.
aplauz.gif


Nabaviti moram samo nove karte, sedaj imam 2008. To bom pa uredil na uradni strani Igo-ta. Ali priporočaš kje drugje?

hvala še enkrat !

PRI
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Bi mi mogoče lahko kdo na zs dal eno delujočo verzijo iGO za win mobile (6.1) oz. vsaj kje naj jo dobim?

Imam nekaj verzij, pa nobena mi ne dela, vsaka se naloži BP, potem pa vrže ven, ko se v spodnjem desnem kotu pokaže INIT_API.

Čaram že par dni z licencami, pa sys.txt, pa še zmeraj nič. Aja foun je HTC Diamond (ja, sem popravil na Internal Storage v sys.txt)...

Hja čene bo pa treba kapitulirat pa se še z Garminom začet jebat..........
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
a lahko samo namečem v folder licence fajle pa boo sam najdu pravo ali moram sprobavat vsakega posebej?
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
OK, zgleda sem najdu eno 8.3.4 verzijo, jo samo skopiral (nobene instalacije) in dela
cool-1.gif
 

Borca

Pripravnik
21. jul 2007
374
13
18
Kopivnik
Zdravo

Na Desire hD mam IGO. Rad bi zamenjal skin. Prenesel sem si neki skin, ki bi naj bil za resolucijo 800×480, na sd ustvaril mapo Igo/content/skin in tja skopiral skin v zip datoteki. Kako pa zdaj prepričat igo-ja da uporabi ta skin in ne obstoječega. Telefon pa ni rootan. A je možno da zaradi tega ne vidim sys.txt, da bi tam kaj spremenil? Če ma kdo kako idejo ga prosim za pomoč

LP Boris
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Novo:

iGO R3 NAVTEQ 2010.Q3 Full Europe iGO8/Becker/Primo maps
Requirements: iGO R3 (and above) based navigation software
Operating System: Windows Mobile/CE running iGO 8.3/Primo
Overview: Full Europe maps from NAVTEQ (POI & Driveralert & Addresspoint & Truck files FTR)

Na voljo torej najnovejši zemljevidi NAVTEQ 2010.Q3 Full Europe maps. Aktualno predvsem za tovornjakarje, saj vsebujejo ustrezne podatke (FTR). Seveda zna te podatke prebrat samo Primo in upam, da so kaj bolj uporabni od prejšnje verzije..