Žur/piknik placi....

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
Ker se bliža čas zabav in piknikov bi bilo fino da se malo zbere place kjer se da zadevo rezervirat.

Fino bi bilo da se napiše lokacijo, koliko ljudi sprejme, naslov, kontakt, ceno, kaj plac 'nudi' (elektika, wc, voda, muzika, pokrit prostor...), ter izkušnje če ste že bili tam.

Jaz sem iskal zase...bolj žur plac..dobil sem na Toškem Čelu (Lj.), gostilna Bitenc. Zadeva je tam za do 40 ljudi..ozka daljša soba, wc, muzika ( vsaj bila...zdaj je v najemu in bom zvedel ali bo ali ne), šank. Bil že 2 x na žuru...se je kar dobro obneslo. Cena je 100 eur. Telefonsko pa javim jutri...ker je nov podnajemnik. Je pa zadeva pod gostilno.

(Rihtal sodelavec še ostale place, ki jih ne poznam..a so bolj piknik opcije...jutri javim podatke kolikor imam).

Druga opcija dokaj dobra je na Brnčičevi (Lj) zadaj za Gorenje.m. velik nadstrešek, elektrika, žar, hladilnik, odbojka igrišče, igrala za otroke, wc...komot za 100 ljudi. Probam dobit telefonsko (žal tudi cene ne vem). Osebno mi je bilo všeč ( bil 2 x).
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
Aha...kul.

OK...'mojega' žur placa ni noter.
wink-1.gif


Tega s prve strani čisto spodaj (Podutik, Ljubljana) sem šel pogledat. 30 metrov stran od AC, brez elekektrike (je agregat), vode, wc.ja...osebno čisto zgrešena zadeva.

Placa na Brnčičevi za Gorenjem tudi nisem opazil (lahko je).

Tako da...še se kaj najde. Kdor ima...na dan z besedo.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Lani koristili plac na Verdu pri Vrhniki. Se je lepo obnesel, cena primerna. Je stran od vsega in nobenega zagotovo ne motiš. Je elektrika, žar, senca...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
Pisuka, pa sm skor Verjan, pa pojma nimam da tole obstaja!! Tud po slikah mi ni jasno kje je to...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
Ja sej na mapse sm tud jest pogledal sam nisem vedel da je tam piknik plac. Fajn da zdej vem...