Znancu se mesa

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Am ta logika je mimo, sploh kar se vas moderatorjev tiče, zato k sem na vprašanja odgovorila vi tle nekej težite, ok pa dejmo se it pol igrco kdo bo prej ta post zbrisu pa nazaj napisu...ajde brišite...aja v v pobrisu še napište zakwa ste vse skup zbrisal...a se vam stiber smil bošček k se ne more sam branit k je premajhen pol je treba pa glasno čebelo jao jao he he he da se vam da

majč


Priznam, nekaj časa sem bil odsoten zaradi osebnih razlogov, sedaj sem pa nazaj. Dovolj jih je bilo opozorjenih, da se držite topica, tudi sam sem to napisal, a nekje je žal treba začeti. Ker si bila prva po mojem opozorilu, pa če se tega nemoreš držat, si pač t prva, katere post se bo brisal...

Jasno, al ti še narišm
crazy1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.420
127
63
Mogoce se je tip prevec ukvarju s cim drugim kot z bejbiko?

Nevem...lutal okol...tezil po forumih...igral igrce...
grin1.gif



Mogoče se pa ni znal "ukvarjat" pa je zato šla
evil.gif
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
755
-10
16
Citat:
Uporabnik zetko pravi:
Situacija je sledeca. Nek kolega (znanec bolj) je pred casom na faksu spoznal decvo, ki ga je (sicer luzerja takrat) spravila na pravo pot, torej iz njega naredila postenjaka. Ampak on tega ni znal cenit in se je specal z neko drugo luliko, ki pa je bila boljsa od prve in imela se lastno stanovanje. Ampak iz te velike romance ni bilo potem nic, tista je pa tudi nekaj zamerila. No ta osebek bi se zdaj rad vrnil k prvi, a ne ve kako?

Kaksni predlogi?

če je pametna (ona prva), bo od nje dobil samo še to...
10.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
men še nikol noben ni pel pod oknom....bi mogu bit gasilc, ker sem v tretjem štuku
evil.gif
to pa zihr

majč
 
Nazadnje urejeno:

bounty

Pripravnik
3. sep 2007
44
0
6
Ona vedno samo laja, na pijačo seveda noče nikoli iti
uf-1.gif
.

Za plezanje po lestvi ima fanta-če ga nima, mi pa ni jasno-ali vibrator deluje na 380V ali pa ima non-stop PMS?
rolleyes-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
In ti si sedaj užaljen? Jaz bi rekel, da je punca previdna...kam bi pa prišla, če bi šla z vsakim na pijačo? Morda bi prišla do ciroze...
17758-icon_confused.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
In ti si sedaj užaljen? Jaz bi rekel, da je punca previdna...kam bi pa prišla, če bi šla z vsakim na pijačo? Morda bi prišla do ciroze...
17758-icon_confused.gif

glede na to, kolk jamra glede pomanjkanja moških v njenem življenju, ji mogoče sploh nebi škodovalo hodit malo več na pijačke...
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
ne-ne-1.gif


Pijačka - pijača (več pijačk) - runda (več pijač) - sex (posledica naštetega)
evil.gif
in tega se Majč izogiba ...

Noker
 
Nazadnje urejeno:

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik noker pravi:
ne-ne-1.gif


Pijačka - pijača (več pijačk) - runda (več pijač) - sex (posledica naštetega)
evil.gif
in tega se Majč izogiba ...

Noker

zakaj pa se potem pritožuje?
confused-1.gif


grin1.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Ja, sej, zakaj že? Zarad sexa, a ne? No, potem pa sem ji predpisal dober recept ....

evil.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
No da naute doktoriral kako pa kaj
17758-icon_confused.gif


majčika
srce-1.gif

Kaj hočeš povedati, da sploh niso prišli na kofe (v tem primeru tisto o zajcih kar velja), al so prišli pa potem ni bilo nič iz tega (tukaj je pa lahko že več razlogov)? Pa ne mi rečt da so na alterju sami zajci, ker vem da ima ene par uporabnic tukaj gor tudi drugačne izkušnje. Morda pa pobegnejo ko te vidijo?
evil.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
No Ibizadriver, se kr strinjam s teboj, jaz imam več ali manj same dobre izkušnje z našimi alterjevci
cheer.gif


sam s temo smo pa čist zavil, bomo mogl naslov spremenit v stilu kot je "mnenje o tipih iz alterja"
grin1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Mene takisto zanima, ali so videli tvojo sliko in si jih zaman čakala na kavi ali pa je bila pač samo kava? Ne vem, kaj je s slednjim narobe, sprijazni se, da je lahko kava včasih samo...kava. Ni vsako povabilo na kofe želja, da te nekdo podre, pa tole še rima se.
smile-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.