Zlata lisica

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.279
4.788
113
Očitno ni bila taka močna blagovna znamka kot so v Braniku mislili.
Priložnost, da poskusijo vsaj kakemu trgovcu za reklame to prodati, dokler se sploh še kdo spomni, kaj je to bilo.
:evil:
Mnogo predolgo se niso premaknili z ureditvijo višjega smučišča nekje na Pohorju, sedaj pa jim več ne bo treba.
 
27. jan 2022
5.158
1.920
113
Očitno ni bila taka močna blagovna znamka kot so v Braniku mislili.
Priložnost, da poskusijo vsaj kakemu trgovcu za reklame to prodati, dokler se sploh še kdo spomni, kaj je to bilo.
:evil:
Mnogo predolgo se niso premaknili z ureditvijo višjega smučišča nekje na Pohorju, sedaj pa jim več ne bo treba.
Ker očitno nimaš pojma, je bolje da ne "modruješ".
 
  • Haha
Reactions: Pepe
27. jan 2022
5.158
1.920
113
Realno je bila klima tu še najmanjši od vseh problemov. :(

Sem že lani rekel enemu od tistih, ki so sedaj bili najbolj glasni kako Lisica ni in ne bo kranskogorska, da naj bodo srečni, ker "doma" ne štima veliko stvari in tako lahko vsaj rečemo, da so nam jo ukradli.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.105
9.335
113
40
MB
Realno je bila klima tu še najmanjši od vseh problemov. :(

Sem že lani rekel enemu od tistih, ki so sedaj bili najbolj glasni kako Lisica ni in ne bo kranskogorska, da naj bodo srečni, ker "doma" ne štima veliko stvari in tako lahko vsaj rečemo, da so nam jo ukradli.
če kaj znamo znamo pa naredit žrtev iz sebe da se prekrije lastna nesposobnost.

bo pač par majstrov hodlo brez sponzorskih bundic.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in mosseero

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.374
971
113
Ah, 60+ letni stari desci, ki so vsi napihnjeni od piva v tistih precenjenih bundah... Ego je hudič.
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
721
728
93
Kje so časi, ko je bilo pod Pohorjem noro vzdušje...
Skoda, če je res zadaj ego. Namesto, da bi bili ponosni na tradicijo, raje spet nekaj po slovensko.
Po mojem mnenju nima veze ali je v Kranjski Gori ali pa v Mariboru, tekmovanje Zlata lisica bi brez skrbi lahko živeli naprej, dokler bi bilo možno.
 
27. jan 2022
5.158
1.920
113
Nekaj faktov, ki so znani "posvečenim":
- par let nazaj sta se sedaj bivša sekrétarja Zlate lisice in Pokala Vitranc skompala in hotela obe tekmovanji sprivatizirat - mislim da je asistirala tudi SZS;
- Vilar je bil tudi zato odstopljen, kako leto kasneje se je Medven sam umaknil in celo preselil na štajerski konec;
- Lisica je imela probleme z za naš breg neprimernimi termini v začetku januarja, ko je vedno problem s snegom, saj so v sredini decembra že pregovorno otoplitve, ki v dolini poberejo sneg, če ga je prej sploh kaj bilo - edini primerni termini bi bili od konca januarja do konca februarja, ki pa so rezervirani za boljše tekme in seveda prvenstva ko so;
- sistem zasneževanja na Snežnem stadionu je po "prenovi" nesposoben zasnežiti progo v času kot je bilo obljubljeno;
- FIS oz predsednik Eliasch (direktor HEADa) je zahteval, da se gre v snow farming in tako zagotovi rezervni sneg v primeru, da ne bo možnosti zasneževanja oz. padavin - Marprom se je raje odločil za "rezervno" progo višje, ki pa ne reši problema zasneževanja;
- delavci na progi, ki so srce Zlate lisice so vsi preko 60, večina 70, mladih pa ni, ki bi si "lomili" hrbet za sendvič, bundo in dnevnico 30€.
- sočasno pa so v Braniku, ki je matični klub Zlate lisice zasrali vse kar se je zasrati dalo, tako finančno kot s kadri in je klub sedaj že drugič tik pred stečajem.

Še enkrat moje mnenje: Zlata lisica je lahko samo pod Pohorjem (zgornje rešitve so za FIS nesprejemljive), če je v Kranjski gori je prav vseeno če se imenuje Pokal Mete Hrovat.
In: blagovna znamka Zlata lisica je bila včasih zelo močna in prepoznavna, vendar "pravega denarja" iz nje ni znal potegnit nihče - mogoče Cec ve zakaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77